Reklama

Reklama

Psych 9

Horor / Mysteriózní / Thriller
USA / Velká Británie / Česko, 2010, 98 min

Obsahy(1)

Sara Foster musí kvůli sérii vražd v nemocnici přetřídit záznamy pacientů a vše dát do kupy. Když záznamy přerovnává, začínají se jedné noci dít divné věci. Nejhorší na tom je, že mají souvislost s nedávnými vraždami. (darek kartac)

Recenze (20)

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Atmosferický kúsok, ktorý nie je ani trochu krvavý, ale zľaknúť sa občas dá. Prvá polhodina bola veľmi slušná, potom to už začalo poriadne zadrhávať a čoraz častejšie som sa pozeral na hodinky, kedy to skončí. Záver však príjemne prekvapil, zmenilo sa to na celkom slušné psycho, na druhej strane som sa kvôli tým flashbackom a rýchlym prestrihom začal strácať v deji. Taktiež to dosť divne skončilo a ostalo mi len množstvo nezodpovedaných otázok. Pochválil by som interiéry nemocnice a výber hlavnej hrdinky - bola pekná a zahrala to fajn. Lepší priemer... ()

AlistairMir 

všechny recenze uživatele

To, že hlavní hrdince solidně šplouchá na majáček, je jasné docela rychle, ale otázkou je jestli je blázen, kterému nikdo nevěří, že zná vraha, a nebo jestli náhodou ty nevinné bloncky nelikviduje sama. Sara byla ve své roli přesvědčivá a potkat jí v nemocnici, uteču s křikem pryč...vlastně ne, nejsem blondýna a navíc muž, takže jsem v bezpečí. Jinak snímek je - špinavej, temnej, depresivní a ano hádáte správně dost ponurej. Pro někoho nuda, pro mě osobně film, ze kterého slabší jedinec chytne depku a vezme si prášky na uklidnění jen tak pro jistotu...a abych nezapomněl, Biehn opět potěšil, ten chlapík umí zahrát vždy a vše. ()

Reklama

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Roslyn nastoupí novou práci - v nemocnici, která je uzavřena, dostane za úkol třídit složky bývalých pacientů (žádných zavražděných). Tolik ke zdejšímu matoucímu obsahu. Vybere si noční směnu, aby se mohla vídat s manželem, který je taxikář a pracuje rovněž v noci. V okolí řádí vrah žen, jemuž přezdívají Noční jestřáb. V podezření je několik osob - Roslyn manžel, doktor Clement, pracující na 5. oddělení, a nakonec i Roslyn. Mohl by to být ale někdo úplně jiný a tvůrci záměrně vedou diváka, aby si nemohl jen tak vybrat. Víc jak polovina filmu se však táhne, poslední čtvrtina je naopak smršť obrazů a flashbacků. Roslyn je magorka a Fosterová ji ztvárnila vskutku věrohodně. Kladem je také neutěšené prostředí prázdné nemocnice + atmosférická hudba. Velmi nevyvážený snímek, kterému by pomohly větší přímočarost a kratší stopáž. ()

Caminzind 

všechny recenze uživatele

Stylově komorní, mírně konverzační psychothriller s potemnělou atmosférou bez krve a explicitního násilí a se sympatickou mini-partičkou herců, které dominuje traumatizovaná ale stále sexy pozérka Sara Foster s nožem od Tescomy. Pomalé tempo příběhu, jakoby bez napětí, příliš nenudí. Předvídatelnost děje a obehranost některých replik mi kupodivu divácký požitek moc nenarušovaly. Z režijního hlediska nápaditý a slibný debut, který zvlášť nenadchne, ale do odpadu určitě nepatří. 58% ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Další hororový thriller s šiblou hrdinkou v hlavní roli. Na to já už nemám nervy :-D. Natočené je to vcelku slušně, opuštěné nemocniční chodby jistou znepokojivou atmosférou oplývají, ale bavil jsem se tak prvních 15 minut, zbytek stopáže mě Psych 9 už jenom vytrvale otravoval. Verdikt: nesympatický průměr. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Barrandovských studiích v Praze. (Yardak)

Reklama

Reklama