Sidhu chce vo svojom živote rozhodnúť o dvoch veciach: o kariére a žene, s ktorou sa ožení. Jeho milujúci otec si ale nevšimol, že už dospel a nepotrebuje, aby ho pri každom kroku držal za ruku. A tak rozhoduje zaňho čo si má obliecť, ako si upraviť vlasy, ako správne jesť... vlastne mu nedovolí postaviť sa na vlastné nohy.
Sidhu to všetko znáša až do okamihu, keď mu otec oznámi, že mu našiel nevestu. Vtedy sa rozhodne, že si musí rýchlo nájsť nejaké milé dievča a zaľúbiť sa, inak sa v jeho živote nič nezmení. Šťastie mu praje a pri hladaní náhodou vrazí hlavou do Hasini, ktorá si okamžite žiada ešte jednu kolíziu čiel. Inak im vraj obom narastú rohy. Pri prvej zrážke iskra nepreskočila, ale pri tej druhej... (Remini)

rikitiki

Zápletka mi připomněla starý český film Poslední mohykán – otec, co to myslí dobře, ale ve skutečnosti drtí svou rodinu tyranií, která nikomu nedá volně dýchat. Sice to komedie trochu zředila, ale překvapilo mě, jak nekomediálně byla ukázána synova reakce na otcovu svazující lásku – a to agresivita ventilovaná rvačkami a chlastem, který jediný mu dokáže poskytnout chvíli uvolnění. Svázaný kluk a absolutně bezprostřední holka, když se tihle dva potkají, tak to je jasně dvojice, která se doplňuje. Dívčin charakter ale nemusel být v některých okamžicích až nablbe dětinský.______ Když se nad tím zamyslíte, není to ale úplně nejlepší volba, aspoň pro ni. Kluk je sice materiálně zajištěný, ale nedá se přehlídnout, že je to vlastně žárlivý alkoholik se sklonem k násilí. /25. 7. 2017/ ()

Andrea1717

Hlavná dvojka bola celkom fajn, čo ma neoslovilo boli piesne a ich stvárnenie, snaha o moderné poňatie im podľa mňa moc nevyšla, skôr ani trošku. Inak príbeh je nápaditý, v určitých okamihoch som sa aj dobre bavila. Ale celkovo nič čo by mi na dlhšie utkvelo v pamäti, jeden z dlhého radu filmov radiacich sa k slušnému priemeru. ()

Remini

Príjemná romantická komédia sa môže zaobísť aj bez lásky na prvý pohľad.. Áno, niekedy preskočí iskra až po barani-buc :). Stará formulka Dilwale Dulhaniya Le Jayenge bola prerobená, vyleštená a prenesená do modernej domácnosti bohatého obchodníka. Aj napriek tomu, že bol hlavný "hrdina" popudivý a správal sa ako idiot, jeho náhle úsmevy a bezradnosť ma dostali. Film mám rada najmä vďaka Siddharthovi, Genelii a Prakashovi - na týchto troch by som sa dokázala pozerať do nemoty :) Obrázky z filmu ()

mmirri

První polovinu jsem doslova přetrpěla. Druhá mě postupně více a více bavila a nakonec ve mě film zanechal velmi příjemný dojem s pocitem svobody. Není pro člověka jednoduché připustit si, že někoho svazuje nebo že je sám svazován, najít v tom všem sám sebe, své touhy a stát si na svém. ()