poster

In the Jungle: Making of Cannibal Holocaust, The

Dokumentární

Itálie, 2003, 60 min

Hudba:

Riz Ortolani

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Flipnic
  *****

  Velice, velice zajímavé!!! Ale rozhodně není stále vše vysvětleno ... ;-)(5.2.2008)

 • JAn
  *****

  Vše, co jste kdy chtěli vědět o Cannibal Holocaust, ale báli jste se zeptat!(12.5.2008)

 • Kusko.t2
  *****

  "In the Jungle: The Making of Cannibal Holocaust" je dokument (film o filme), mapujúci vznik, výrobu a ohlasy na CANNIBAL HOLOCAUST Ruggera Deodata. Dokument z produkcie "Alan Young Pictures" je súčasťou DVD disku, ktorý obsahuje aj českú podporu. Making of prepchaté množstvom zaujímavých informácii, ktoré približujú začiatky výroby filmu, jeho nakrúcanie a samozrejme aj reakcie verejnosti po uvedení filmu, výpovede režiséra Deodata o problémoch, Lucu Barbareschiho o talianskom filme, chváliaceho Riza Ortolaniho (hudba) ........ atď, atď. Proste každá veta dokumentu je zaujímavá.(26.7.2007)

 • Pedestrian
  ****

  POZOR! NÁSLEDUJÍCÍ FILM OBSAHUJE NĚKTERÉ ŠOKUJÍCÍ ZÁBĚRY. SLEDOVÁNÍ CELÉHO FILMU JE DOPORUČENO DOSPĚLÝM OSOBÁM. Tak těmito slovy a úvodním epileptickým střídáním záběrů z filmu za podkresu Ortolaniho fascinujícího hudebního doprovodu začíná jedinečný dokument jednoho z nejšokujících a nejkontroverznějších filmů všech dob: Deodatových Kanibalů. Dokument přibližuje složité podmínky natáčení od shánění herců až po nebezpečné prostředí amazonské džungle, ale i cenné informace o tom, proč ve Felliniho filmech není v titulcích uvedeno jméno scenáristy. Za nejzajímavější ovšem považuji povídání o „snuffu“, nebo tj. jak docílit toho, aby film vypadal na plátně co nejautentičtěji. Bohužel dokument není zdaleka tak obsáhlý, jak by se u podobného filmu asi čekalo. Např. není vůbec zmíněno, že snímek byl zakázáný v 60 zemích celého světa, ožehavé scéně s želvou se autoři filmu vyhli úplně, atd. Je toho dost, co bych o Kanibalech chtěl ještě vědět..(5.6.2008)

 • Kozy9
  *****

  Filmy o filme sú málokedy potrebné a skôr pôsobia ako také tupé reklami... Všetkým je u zadku ako sa natáčala princezná ze mlejna alebo taký spiderman... Ale Cannibal Holocaust zanechal v jeho divákoch toľko otázok, že tento film o filme bol ako jeden z mála naozaj opodstatnený a zároveň nepredstaviteľne geniálny. 90%(16.6.2014)