Reklama

Reklama

Co schováváš pod postelí?

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní / Komedie
USA, 2003, 263x30 min

Obsahy(1)

Víte jak nejlépe poznáte své známé? Když se jim podíváte domů! Kdo by se rád nepodíval do ložnice nebo nestrčil nos do cizích věcí? Jak vzrušující - stát se voyeurem a přitom pohodlně sedět ve vlastní sedačce! Tři svobodní mladí lidé navzájem udělají šťáru ve třech bytech zástupců opačného pohlaví, prolézají a zkoumají je do nejmenších detailů, aby zjistili komu můžou patřit. Jen na základě toho si pak vyberou partnera na rande. Teprve pak se ukáže, jestli ten nejlepší byt patří tomu vysněnému … (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (18)

Anderton 

všechny recenze uživatele

Ja viem, že je to úplne zbytočné pozerať a ani to nerobím, ale mne sa páči, že sa MTV snaží byť interaktívna stanica a ponúka svojim divákom aj programy, do ktorých ich aktívne zapojí a niečo pre nich aj pripraví. Napríklad táto v podstate súťaž musí byť pre jej účastníkov celkom slušná sranda. Je to úplne inde, ako všetky naše reality show. To tie sú skutočné odpady. ()

Ompus 

všechny recenze uživatele

Moje oblíbená reality show z MTV a nejhorší noční můra zároveň. Vybíráte si svůj protějšek podle jeho pokoje. Když vybírala holka bylo to skvěle záchodovo-humorné, když kluk tak trapně slušné. ()

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Co ti lidi ještě nevymyslí.. Mno ale že by mě mělo bavit jak se nějaký vandrák hrabe v holčičích pokojících?? To asi ne...Když budu mít 30 minut čas tak je určitě strávím jinak než u tohohle pořadu. P.S. Pokud jsi nadržený puberťák tak si přidej hvězdiček kolik chceš . ()

blues 

všechny recenze uživatele

potom, co jsem videl dil, kdy si cernoch-gay vybiral ze tri dalsich bilych buzen, vic hvezdicek ani nelze dát... ()

jasanka 

všechny recenze uživatele

Nebýt těch keců velkých "machrů" a jejich neustálých sexuálních narážek a ujišťování druhých o tom, jak jsou dobří, tak by se na to koukat dalo. ()

FireTight odpad!

všechny recenze uživatele

Eh? Stal jsem se náhodou obětí několika dílů a musím uznat, že si přinejmenším připadám jako oběť (mentálního) znásilnění. Ne, vážně, být nucen sledovat, jak si někdo vybírá partnera podle jeho pokoje (???) a poslouchat hlášky typu "Fůůůůůůj, nasazovací rovnátka? No teda jako co to má být? Božínku, s tebou bych se líbat nechtěl!" a podobný sračky jsou fakt nad moje síly. ()

Carfait odpad!

všechny recenze uživatele

ÓÓÓ můj bože...ona má špinavej záchod, ona má špinavou podprsenku ze solárka, má jedny zastaralý body...fůůůj pryč s ní!! ()

Reklama

Reklama