poster

Alvin a Chipmunkové

 • USA

  Alvin and the Chipmunks

 • Slovensko

  Alvin a Chipmunkovia

 • Velká Británie

  Alvin and the Chipmunks

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • uiu
  **

  Mám ráda komedie se zvířátky, ale tohle je přesně ten typ, u kterého musím říct NE. Struktura příběhu typu: Hodný a milý chlápek se ujme tří roztomilých chipmunků, kteří mu začnou ničit dům, práci a vůbec celý život. On to trpí a když mu ujedou nervy, tak je vyhodí ven. Chipmunci se ale tváří smutně a roztomile, takže mu to nedá, aby je pustil zpět a namísto, aby se hlodavci změnili, pokračují v devastaci jeho bytu. Tohle mi nepřijde vtipné a spíše soucítím s tím člověkem, než abych se smála skopičinám veverek. Písničky jsou na filmu asi jediné plus.(1.10.2010)

 • dopita
  **

  Další americká rodinná taškařice, tentokrát s kňápajícímí Chipmunkami, což je podivnej hybrid veverky, krysy a Chipa a Dalea. A tahle havěť mluví, zpívá a celej film je prostě o nich. Vyloženej průšvih to není, ale ani žádná pecka. Předvídatelnej příběh nikoho nepřekvapí, humor občas pobaví, triky ujdou, stejně tak i songy, které titulní trojice zpívá. Sice jsem se moc nebavil, ale otrávenej jsem taky nebyl, což znamená, že film asi splnil účel, páč o nic jinýho zřejmě tvůrcům ani nešlo.(4.3.2012)

 • gudaulin
  *

  Ano, trpěl jsem. A uniknout se tomu bohužel nedalo. Je to prototyp americké rodinné podívané pro nejširší lidové vrstvy, a proto z hlediska scénáře napsané a herecky odehrané tak, aby to odpovídalo vkusu typického masového diváka. Kdyby zůstalo jen u plyšových burunduků, jednalo by se sice o poněkud kýčovitou, nicméně v rámci dětského filmu ještě snesitelnou zábavu, jenže se tam vyskytují prsaté herečky a elegantní hezouni viditelně určení pro dospělácký doprovod, u kterého se předpokládá vkus a duševní rozhled pětiletého dítěte. Tenhle druh masové produkce mě prostě míjí. Celkový dojem: 15 %.(1.4.2008)

 • PanFilmov
  *

  No toto som nečakal, ked som si tento film zohnal tešil som sa na klasickú americku zvieratkovskú komédiu!! Ale po pozretí ma čakalo veľké sklamanie! Chlapíkovi sa rozpadá kariéra hudobníka a zrazu sa obiava tri nadané veveričky ktoré vedia rozprávať a neskutočne spievať, všimne si ich chlapík z nahrávacej spoločnosti a hneď je z nich mimo celý svet, toto je aj na mňa moc. Jednu hviezdičku som dal len preto lebo som fanúšik zvieracích komédií podobného typu ale toto ma hrozne sklamalo:(!(17.5.2008)

 • Tuxedo
  **

  Chipmunkové a jejich songy jsou vlastně fajn, jen ten film jede podle až příliš okatě nalinkovaného scénáře pro nejmenší a Jason Lee není zábavný, nudný, dokonce ani otravný, prostě tu jen je. Pokud vyloženě nejste fanoušky seriálu či filmu (toho animovaného), jedná se o ztrátu času. Ta necelá hodinka a půl sice uteče rychleji než Chipmunkové na kofeinu, vyšumí však z hlavy dřív než skončí titulky.(8.1.2008)

 • - Dave (Jason Lee) bydlí v domě číslo 1958. V roce 1958 vytvořil Ross Bagdasarian St. Chipmunky a vydal písně „Witch Doctor“ a „Chipmunk Song“. Bylo to vůbec poprvé, kdy byla nahrána deska za použití techniky zrychlení původního zpěvu, jak jej známe z animovaných seriálů. (HellFire)

 • - Justin Long (jako hlas Alvina) často během nahrávání ztrácel hlas, protože každý dialog museli dolaďovat, aby hlasy zněly více přirozeně. (HellFire)

 • - Na Kid´s Choice Awards získal snímek cenu v kategoriích Favorite Movie. (J*A*M*A*L)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace