poster

Let's Dance 2

 • USA

  Step Up 2: The Streets

 • Slovensko

  Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • moviesfan
  ***

  Nechápu komentáře lidí, který píšou, že nesnáší hip hop apod. a koukají na tenhle film. Hodnocení je pak maximálně zaujaté. Ale to je jejich problém (pro mě nepochopitelný). Já musím film hodnotit převážně kladně. Je to taneční film, kde je taneční choreografie zvládnutá na jedničku. Opravdu mě dostala závěrečná scéna. Příběh je typicky Made in USA, ale ten moc neřeším. Film mi za návštěvu kina určitě stál. Hodnocení: 60%(7.3.2008)

 • Pumiiix
  ****

  Sám bych na tento film do kina šel asi těžko, dostal jsem se tam díky mé drahé polovičky a nelituji, Lets Dance je absolutní klišé, absolutní GP. Fajn sladcí herci/neherci, vyšperkovaný soundtrack, přes Missy Elliot, Busta Rhymese, Ludacrise plus pár rockových mixů…Film o tanci nemůže asi nabídnout nějaký plnohodnotný příběh a kdyby nabídl, zase by na druhou stranu mohl brat filmu tanec…Tady jde hlavně o tanec a skvěle propracovanou choreografii u které jsem chrochtal blahem, skvěle hip-hopy, breakdace, electro, popiny a jiné cool styly smíchané v jeden delší moderní klip….6-7/10*(21.3.2008)

 • Hakha
  **

  Asi tak, příběh je jak jsem očekával mírně naivní, opět slabý s mnoha klišé, ale to mě zas tak nevadilo, jelikož zde šlo jak v prvním díle o taneční kreace, které tu jsou dosti povedené. Hudba a choreografie jsou parádní a závěrečné tančení v dešti dost efektní. Když se k tomu přidá příjemné herecké obsazení v čele s krásnou Brianou Evigan tak jsem si tento díl oblíbil více než první. Jedná se o odpočinkový film na zpříjemnění večera, teda jestli vám nevadí Hip Hop. Hodnotím silnými 2 hvězdičky...(17.4.2008)

 • Malarkey
  **

  Pro mě osobně je to nuda, na kterou jsem koukal spíš ze zájmu k choreografii tanečních variací, které teda za to všechno vidět stojí, ale když do toho musí hrát ta neskutečně odporná muzika, celé to představení mi to beztak dost rázně znechutí, že pak už choreografie se může snažit sebevíc, ale já se tak bavit každopádně nebudu. Ale na druhou stranu je vidět, že si tvůrci s tím vším dali práci, protože občas dokážou hodně překvapit. Škoda jen toho drsňáctví, té muziky, která se snaží být tvrdá a přitom zas tak zázračná není. Nebo možná je, ale pro mě rozhodně ne. Každopádně tak i tak v tom hraje nádherná Briana Evigan a já věřím, že ta u řady diváků nepatrně tomuto filmu zvýší hodnocení. Protože samotné choreografie to nezachrání. Ne že bych se nudil, jen jsem prostě koukal na něco, čemu vůbec nerozumím, nakonec :) Ty lidi, ta muzika, to všechno jde absolutně mimo mě...(21.3.2008)

 • teutates
  *

  Pokusím sa definovať tento počin --T.R.A.P.A.S-- Ja chápem, že ide o tanečný film, avšak Lets Dance II.? nejak mi uniklo nejaké to "street dance"... * za doslová pár scén, pretože ani tie tance a hudba nie su až tak nabušené. Scenár je úbohý a celkový dojem je nudný. Ide o zbytočný snímok, ktorý vôbec nemusel byť. Osobne som "toto" videl v kine a musím uznať, že záverečný tanec ma prekvapil a potešil, ale inak 98 minút mi pripadalo ako večnosť... 1*,viac určite nie... 2/10(23.3.2008)

 • - V 71. minutě filmu je záběr na postavu Chase (Robert Hoffman) zrcadlově převrácený. Lze to poznat podle převrácených čínských znaků na jeho tričku. Stejné tričko na sobě má postava i v 34. minutě filmu, kde jsou však znaky správně. (Tsuki)

 • - Robert Hoffman se učástnil skutečného underground break dance v Baltimore, aby se připravil na roli Chase Collinse.

 • - Jméno taneční skupiny je "410", což je telefonní předvolba Baltimoru, ve kterém se film odehrává. (HappySmile)