Let's Dance 2

Step Up 2 the Streets

Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

Hehe, ani se nemusím dívat na reakce. Je mi jasné, co tam bude: Stokrát viděný děj, natvrdlej scénář, mizerní herci a tak dál... A něco na tom je. Ale koneckonců - to bylo snad jasné jen při pohledu na plakát, ne? Očekávaně bylo po dvaceti minutách jisté, jak film skončí. Pustil jsem si to jako odpočinkový biják se skvělýma tanečníma výkonama a dostal jsem, co jsem chtěl...(16.8.2008)

• Vxxx

Možná hodnotím až moc dobře, ale před chvílí jsem viděla film Honey 2 a oproti tomu je tento film hoden Oscara, Ale teď vážně. Choreografie trochu upadá ve srovnání s prvním dílem, kde byl v rozporu balet s hiphopem. Tady jen vzali baleťáky (a jednoho osvětlovače), oblíkli je do padajících tepláků a volných triček a nutili je kroutit se dokola. Každopádně hlavní postava je velmi sympatická, přestože tanečnici mohli vybrat lepší. Hudba není můj šálek čaje, ale hold se asi nedočkám filmu, kde budou tancovat Hip Hop na hitovky z 70's, nebo 80's, co? :D 2*(28.2.2013)

Nevím proč, ale příběh mě tak trochu okouzlil. Trošku netradičně vizuálně nezajímavá dvojice, kterou si kvůli tomu o to více oblíbíte. Hlavně Andie si tak trošku zamilujete kvůli jejím trablům a pak s ní prožíváte pohádku s pár vroubkama až do finálního street dance v dešti - jaký konec by byl romantičtější? A Blake Collins jako ředitěl a star baletu byl podle mě nejuvěřitelnější herec ve filmu. Mimochodem už hrál hlavní roli v Labutím jezeru, takže tady náhodou nebyl. O zábavu se staral především Moose, a nejkrásnější slečna ve filmu byla Cassie Ventura jako Sophie.... Choreografii dělal můj jmenovec Jamal Sims a strhující hudbu se postaral AARON ZIGMAN, který se posaral jak o předchozí díl, tak i na hitech John Q, Most do země Terabithia nebo Alpha Dog. Podle mě nejen pro fanoušky tance.(13.3.2008)

• Adman

Pokud jakkoliv a rádi tancujete tak si přidejte jednu hvězdičku. Jinak je to sladký a ucucaný Béčko jak jinak než s happyendem. Choreografové se vyblnuli dosyta a je to znát. Střihači se v postprodukci pomocí svých nůžek snaží taneční scény urychlovat, což sice přidává na dynamice, ale občas je toho vskutu příliš. Dalším důvodem proč toto, bude i zamaskování hereckých a tanečních nedokonalostí.(2.3.2008)

• genetique

Naznačil som to v jednotke, no keďže to bolo poprvé, dalo sa to celkom prekusnúť. Choreografie s takouto muzikou patria do videoklipov a s filmom toto nemá nič spoločné. Aj celkový príbeh by sa v pohode zmestil do jedného zmysluplnejšieho videoklipu. A vlastne hudba a skvelá choreografia, to boli jediné miesta filmu, ktoré som nepretáčal. Inak by sa to dalo točiť dookola stále to isté. Stačilo by pár nových pohybov. A pri tržbách by som sa tomu nečudoval. Čo už. 45%.(7.7.2008)

• - Jméno taneční skupiny je "410", což je telefonní předvolba Baltimoru, ve kterém se film odehrává. (HappySmile)

• - Vítězem MTV Movie Awards v kategorii "Nejlepší polibek" se stali hlavní představitelé Briana Evigan a Robert Hoffman za líbání v dešti. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - V 71. minutě filmu je záběr na postavu Chase (Robert Hoffman) zrcadlově převrácený. Lze to poznat podle převrácených čínských znaků na jeho tričku. Stejné tričko na sobě má postava i v 34. minutě filmu, kde jsou však znaky správně. (Tsuki)