Let's Dance 2

Step Up 2 the Streets

Let´s Dance 2: Street Dance

Drama / Romantický / Hudební / Taneční

USA, 2008, 94 min

Čekal jsem blbost nad blbosti, ale dočkal jsem se celkem svěžího tanečního filmu. Škoda některé zbytečně šablonovitosti filmu (bezpečně uhodnete, co se za chvíli stane). Ke konci jsem se rozhodoval mezi 2 a 3 hvězdičkami. Tak jsem říkal, že by ten poslední tanec měla být bomba, abych to nějak vytáhl k těm 3. A byla to, (to se fakt musí nechat), paráda. Sice si dneska, (den po zkouknutí filmu), většinu tanců co tam byli, nepamatuju, ale ten závěrečný si pamatuju přesně. Takže takový pěkný průměr.(24.1.2009)

Nedavno som videl trojku, ktora pribehovo sice nic noveho nepriniesla podobne ako aj dvojka, ale pacila sa mi o trosku viac. Neviem cim to je, zrejme asi len tym tancom, preco ma tieto filmy bavia. Moderna hip hopova hudba spojena s breakdancom a roznymi dalsimi tanecnymi kreaciami je pre mna zaujimavo zmiesana a aj natocena (hlavne v tom dazdi) a nenudil som sa pri tom. Preto ak nemate radi tento tanec, vyhnite sa tomuto filmu velkym oblukom, nema zmysel s nim stracat cas... 10.12.2010 _______ Briana Evigan (Andie) +++ Robert Hoffman - (Chase) +++ Adam G. Sevani - (Moose) +++ Cassie Ventura - (Sophie) +++ Danielle Polanco - (Missy) +++ Christopher Scott - (Hair) +++ Produkcia: Anne Fletcher, Adam Shankman +++ Hudba: Aaron Zigman +++(10.12.2010)

• genetique

Naznačil som to v jednotke, no keďže to bolo poprvé, dalo sa to celkom prekusnúť. Choreografie s takouto muzikou patria do videoklipov a s filmom toto nemá nič spoločné. Aj celkový príbeh by sa v pohode zmestil do jedného zmysluplnejšieho videoklipu. A vlastne hudba a skvelá choreografia, to boli jediné miesta filmu, ktoré som nepretáčal. Inak by sa to dalo točiť dookola stále to isté. Stačilo by pár nových pohybov. A pri tržbách by som sa tomu nečudoval. Čo už. 45%.(7.7.2008)

Našlehanější hollywoodskou pohádku pro dospívající chlapce a převážně dívky jsem ještě neviděl. Sice je to taky největší přehlídka filmových klišé, ale whatever :-) Místní hodnocení z toho taky vyplývá, ale tady by měl člověk zaměřit svojí pozornost na taneční kreace než na scénář. Poslouchat hudbu než zaostřovat na „brilantní režii“, která se zajisté nekoná. Sledovat spíš nasvícení kamery, než její záběry. Lidi, Shawshank ani Kmotr nevznikají každým dnem, jsou i oddechový filmy, při kterých se máte bavit jako je třeba Step Up 2, který ve všem předčil první díl. Nečekal jsem to, ale hodinu a půl dlouhý videoklip, i přesto si to dovolím nazvat filmem, mě neskutečně bavil a nestačil jsem se ani na minutku nudit i přesto, že za prvé, hip hop zdaleka neposlouchám a raději bych zvolil Raye Charlese než takového 50 Centa. Za druhé, nejsem příznivcem hudebních filmů a za třetí, se mi první díl nelíbil. Ano, všem nám bylo známo jak asi Step Up 2 the Streets skončí, byla jasná velká závěrečná scéna, při které všichni oněmí. Tohle přesně přišlo a co si budeme nalhávat, taneční kreace par excellanc, oslnivé efekty a výborně vybraná muzika, takové Get Low od Floridy aspiruje na písničku roku. Jsem rád, že jsem to viděl a i když to má jen 57%, stačilo to vydělat neskutečné peníze, protože každá mladá kočka na to šla do kina…(29.6.2008)

• kingik

Tak tohle se nedalo. Mami pomoc. Uff...Ten film je příšerný, ale fakt jsem čekal hodně, ale tohle ne. Briana Evigan v tílku, sexy, ok, Channing Tatum hrál chvíli, ok, pak byl jejím partnerem Robert Hoffman, to si snad dělali prdel. a pak ten kudrnatej idiot, co mě tak neskonale iritoval ve trojce.On hrál tady zase a zase tančil!!! Za ten "duchaplný" výraz v obličeji bych ho uškrtil a lámal v kole. Proč, za co mě trestáš a bičuješ, Ježíši Nazaretský? Maminko, ty to vidíš. Taneční kreace, že bych je odtančil i já a ještě bych byl lepší. Interiéry tam zůstaly a byly použity z jedničky. O ději se rozepisovat nemíním. Byl abnormálně dementní, ale fakt neskutečně. Jako hrát tam Matěj z Ulice, tak to vyjde nastejno. Chudák Briana Evigan byla to jediné, na co se dalo koukat. Měl jsem to na BluRay, které skončilo v koši. Nemíním se na takovou mega ultra píčovinu dívat někdy v budoucnu. Mně z toho fakt praskne péro. Ještě jeden takový film a mám kolibříky v koulích. To jako ten film neviděli, než ho pustili k lidem? Ale zabít diváky, to se jim povedlo náramně. Tedy mě...Nebudu hodnotit Evigan, ale film, a ten nestál za nic. 40%(24.4.2012)

• - Jméno taneční skupiny je "410", což je telefonní předvolba Baltimoru, ve kterém se film odehrává. (HappySmile)

• - JabbaWockeez, finalista americké soutěže televize MTV Randy Jackson Presents America's Best Dance Crew, se krátce objevil ve filmu, dokonce se svým poznávacím znamením, bílou maskou. (HappySmile)

• - Vítězem MTV Movie Awards v kategorii "Nejlepší polibek" se stali hlavní představitelé Briana Evigan a Robert Hoffman za líbání v dešti. (Zdroj: ČSFD.cz)