Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sedm škol bojových umění mezi sebou navzájem bojuje o nadvládu. Osudy jejích studentů řídí podivné kameny, které nosí stále u sebe. Tyto kameny totiž obsahují duše slavných válečníků z éry Sangokushi a vedou životy jejich nositelů stejnou cestou, jakou šli kdysi oni. Hlavní hrdinka Sensoku Hakufu přijíždí do Japonska a stává se studentkou školy Nanyo. Stejně jako Sensoku Hakufu z minulosti i ona má stejný osud - ukončit válku a zařídit, aby se dál nebojovalo. Bohužel to má i stinnou stránku - Hakufu má předurčeno v této válce zemřít. Podaří se jí tento osud zlomit? (D.Snake)

(více)

Recenze (7)

D.Snake 

všechny recenze uživatele

Je to dobré ecchi, akční anime, když chcete prostě vypnout. Celé to je hlavně o tom fan-servisu. To je taky důvod proč jsem se na to koukl a v tomdle ohledu to je moje nejoblíbenější série. :) 7/10 ()

TaanStari 

všechny recenze uživatele

Moje oblíbené relaxační anime. Příběh je tak jednoduchý a přímočarý, že se na něj nemusíte soustředit a můžete si vychutnat všechen ten fan servis. ()

Five By Five

všechny recenze uživatele

Najprv som si pozrel prvú časť a odložil seriál na neurčito... Po veľmi dlhej dobe som si pozrel aj druhú a rovno to zahodil... Isté kvality, čo sa týka dlĺžky sukienok či (ne)Oodolnosti oblečenia voči roztrhaniu to má, ale tu mi to rozhodne nestačilo... Nehodnotím, ale ak by som - asi viete koľko hviezdičiek by to odo mňa dostalo... ()

Lorge 

všechny recenze uživatele

Příjemná oddychovka se zajmavými charaktery a pasážemi (viz. Velký Turnaj), ale spojeno v poměrně nudný celek. Ani ty souboje nebyly zrovna dvakrát akční. To vše ale napravilo pokračování Ikkitousen Dragon Destiny :) ()

mimozakon 

všechny recenze uživatele

To byla už hrůza pořad koukat na ty kalhotky, co se trošku vylepší v druhé půlce, kdy nastane i nějaká ta erotika a soft porn. Chudák holky, tolik zničeného oblečení. A kluci chodili v tom samém i po mega ultra smrtícím úderu. Příběh neoslnil a dokoukané jen ze setrvačnosti a díky tomu, ze to mělo jen pár dílů. ()

Pregar 

všechny recenze uživatele

Wow, tu mangu si budu muset přečíst :D Anime zklamalo, pokud od toho někdo očekává jen mlátičky (a ani ty za moc nestojí) a neustálé záběry na pantsu tak možná, ale příběh je děs. ()

Reklama

Reklama