Jen přes její mrtvolu

Tá mrcha nedá pokoj!

Fantasy / Romantický / Komedie

USA, 2008, 95 min

• VasaX

Žánr romantická komedie. Tenhle typ kinematografie mám vlastně rád. Většinou sou to takové oddechovky s příjemnými charaktery, kterým divák může fandit, nenáročným dějem a nějakým tím vtípkem, ironií či podobnou záležitostí která donutí člověka se zasmát. Takže taková pohodička pro den kdy se vám nic nechce. Tenhle kousek byl ovšem slabší, klišovitý děj (to by zase tak nevadilo, ale na toto téma se mi více líbí Just Like Heaven), vtipu pomálu a "hlavní hrdinka" Ashley mi oproti "hlavnímu hrdinovi nebyla moc sympatická. nenudil jsem se, ale i tak v kategorii toho filmu nemůžu dát více jak 3 hvězdičky, ale na celé tři to taky není...(19.5.2008)

Vzhledem k tomu, že to dávali na nově cinemě. A že až do ukázky 5 minut před začátkem jsem o tom nikdy neslyšel, to nebylo špatný. Já na to původně ani koukat nechtěl, jenže než jsem odvalil svojí tlustou prdel od televize bylo už za mnou deset minut a přišlo mi to sympatický. Takže jsem se rozčuměl a zdárně to dal až do očekávaného konce. Dost jsem se nasmál. Příjemný překvapení.(30.12.2013)

• stOKYi

Ach. Kedy bola scéna kde sa dalo aspoň trochu zasmiať? Ani raz. Možno pri histerickom výstupe toho kvázi homosexuála :) Z rozpočtu na film typujem že skoro všetko bolo minuté na hercov a reklamu, lebo ináč to vyzerá veľmi lacno. Jednu hviezdu dávam lebo sa mi páči Eva Longoria, ale samozrejme iba po vizuálnej stránke nie hereckej. Ináč by to bol silný odpad :) (08.11.2010)(8.11.2010)

• merigieren

zázrak se nekonal, ale koukat se na to dá. Duchyně je trochu připálená od sluníčka, moc hezká není, ale věštkyně se povedla :-) Většinou se to snaží prokládat vtípky, které nejsou k popukání, ale oživují to, docela se s věštkyní doplňují, ale v posledních 30 minutách to řeší kdo s kým, konec jako vždy skoro srazil hodnocení na 2*. po 4 letech: oprava srazila na 2*.(8.10.2010)

• Yardie

Naprosto promarněná šance. Dokážu si představit, jaká by se z toho udělala super komedie se spoustou "šílených" scén a vtipů. Místo toho je to celkem nuda s jen pár vtipnými momenty, zbytek je předvídatelná romantika a to ještě dosti slabá. Nicméně film celkem rychle utekl, takže to zase nebylo až tak strašné. Ale je to škoda, myslím, že tématem to potenciál mělo. Howgh!(15.7.2010)

• - Keď si Ashley (Lake Bell) zašpiní šaty od horčice, je vidieť, ako si do nej potom Henry (Paul Rudd) ledva namočí svoj hot-dog, ale pri ďalšom zábere však vidíme, že Henry si riadne "nahorčicovaný" hot-dog vkladá do úst. (vander19)

• - Film se měl původně jmenovat "How I Met My New Boyfriend's Dead Fiancee" (Jak jsem potkala mrtvou snoubenku svého nového kluka) nebo "Ghost Bitch" (Duch - mrcha). (HappySmile)

• - Film se natáčel v Altadeně a v Pasadeněa v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)