Jen přes její mrtvolu

Over Her Dead Body

Tá mrcha nedá pokoj!

Fantasy / Romantický / Komedie

USA, 2008, 95 min

Vzhledem k tomu, že to dávali na nově cinemě. A že až do ukázky 5 minut před začátkem jsem o tom nikdy neslyšel, to nebylo špatný. Já na to původně ani koukat nechtěl, jenže než jsem odvalil svojí tlustou prdel od televize bylo už za mnou deset minut a přišlo mi to sympatický. Takže jsem se rozčuměl a zdárně to dal až do očekávaného konce. Dost jsem se nasmál. Příjemný překvapení.(30.12.2013)

Kate se má vdávat, ale smůla. V den své svatby na ni spadne ledová socha anděla a zabije ji. To však ještě netuší, že o svého snoubence bude muset soupeřit i po smrti s jinou ženou-médiem, která jako jediná ji vidí. Obě ženy se nemůžou vystát a navzájem se jedna druhé chce jakýmkoliv způsobem zbavit, ale je tu ještě truchlící snoubenec, který se bude muset rozhodnout, s kterou bude chtít žít. Jenže nesmíme zapomenout, že Kate je duch a s duchem dost dobře nejde mít partnerský vztah. Trojlístek Eva Longoria Parker, Lake Bell a Paul Rudd slušně funguje a hlavně je zábavný a milý jako tenhle celý film. Longoria si zase jednou ze seriálu odskočila do filmu, aby se přesvědčila, že je schopná zahrát i něco jiného než "zoufalou manželku". Film zřetelně vykrádá jiné duchařské filmy, ale sem tam přidá i nějaké svoje nápady. Potěší přítomnost roztržitého Jasona Biggse, který ze sebe dělá gaye. Připočtěme si snadno odhadnutelný konec a vyjde nám z toho komedie, která spolehlivě zabije nudu.(27.11.2009)

Vlastně mě tak nějak zamrzel začátek..těšila jsem se na Evu a najednou buch. Potom jsem ji už nedokázala vnímat tak nějak skutečně, takže jsem se smířila s neméně skvělou Lake Bell, která tady ale moc fantastická nebyla..hehe. Příběh nijak zajímavý, ale na nudné odpoledne je to dostačující. Průměrný průměr.(28.3.2011)

• Shit

Nudná kravina, která čóruje všechno možný z podobných filmů jako Just like heaven a nebo Duch, jenže bohužel to na diváka vypouští tak uboze a nudně, že jsou části, kde je to složitý dokoukat do konce, krom toho ani jedna z hlavních postav se mi nelíbila, obě ty holky jsou takový divný a člověk si je ani nějak moc neoblíbí a co se týká Paula Rudda, tak sice ho můžu potěšit, že tady už neni tak strašně mega trapnej jako v 10ti přikázáních, ale to bohužel neznamená, že trapnej neni vůbec, krom toho to zrovna sympaťak taky neni, takže jedinej zábavnej je tam prcičkář Jason Biggs, ale je tam málo a taky to neni nic extra. Fakt děsná slátanina(19.6.2008)

• merigieren

zázrak se nekonal, ale koukat se na to dá. Duchyně je trochu připálená od sluníčka, moc hezká není, ale věštkyně se povedla :-) Většinou se to snaží prokládat vtípky, které nejsou k popukání, ale oživují to, docela se s věštkyní doplňují, ale v posledních 30 minutách to řeší kdo s kým, konec jako vždy skoro srazil hodnocení na 2*. po 4 letech: oprava srazila na 2*.(8.10.2010)

• - Keď ráno zvoní Ashley (Lake Bell) budík, po tom, čo ju Kate (Eva Longoria) celú noc držala hore, hlásateľ oznamuje, že je 7:00, pritom na budíku vidíme, že je 6:00. (vander19)

• - Keď si Ashley (Lake Bell) zašpiní šaty od horčice, je vidieť, ako si do nej potom Henry (Paul Rudd) ledva namočí svoj hot-dog, ale pri ďalšom zábere však vidíme, že Henry si riadne "nahorčicovaný" hot-dog vkladá do úst. (vander19)

• - Film se měl původně jmenovat "How I Met My New Boyfriend's Dead Fiancee" (Jak jsem potkala mrtvou snoubenku svého nového kluka) nebo "Ghost Bitch" (Duch - mrcha). (HappySmile)