Jen přes její mrtvolu

Tá mrcha nedá pokoj!

Fantasy / Romantický / Komedie

USA, 2008, 95 min

• merigieren

zázrak se nekonal, ale koukat se na to dá. Duchyně je trochu připálená od sluníčka, moc hezká není, ale věštkyně se povedla :-) Většinou se to snaží prokládat vtípky, které nejsou k popukání, ale oživují to, docela se s věštkyní doplňují, ale v posledních 30 minutách to řeší kdo s kým, konec jako vždy skoro srazil hodnocení na 2*. po 4 letech: oprava srazila na 2*.(8.10.2010)

• Shit

Nudná kravina, která čóruje všechno možný z podobných filmů jako Just like heaven a nebo Duch, jenže bohužel to na diváka vypouští tak uboze a nudně, že jsou části, kde je to složitý dokoukat do konce, krom toho ani jedna z hlavních postav se mi nelíbila, obě ty holky jsou takový divný a člověk si je ani nějak moc neoblíbí a co se týká Paula Rudda, tak sice ho můžu potěšit, že tady už neni tak strašně mega trapnej jako v 10ti přikázáních, ale to bohužel neznamená, že trapnej neni vůbec, krom toho to zrovna sympaťak taky neni, takže jedinej zábavnej je tam prcičkář Jason Biggs, ale je tam málo a taky to neni nic extra. Fakt děsná slátanina(19.6.2008)

• lesumir

Je kruci tak těžké najít čistý romantický film bez zbytečných rádoby vtípků, fekálností a trapných herců? Ano, je to moc těžké!!!! Paul Rudd je normální herec, ale prostě tohle sám neutáhne. Eva Longoria vypadá sice šmrncovně, ale jako herečka stojí za houby a její obličej se mi protiví. Gay negay kamarád Biggs je jen do počtu. Lake Bell má hezkou postavu i hlas, ale jako hlavní "hrdinka"? Radši ne. Nezábavné, utahané, vykrádající, trapné.(28.10.2008)

• lennyd

Společný život Henryho a Kate hned na začátku přeruší tragická nehoda Kate. Když ani po několika letech Henry na Kate nedokáže zapomenout, rozhodne se (na přání své sestry) navštívit věštkyni Ashley, aby přes ní získal kontakt na mrtvou Kate. Během sezení mu ale Ashley natolik učaruje, že s ní začne trávit mnohem víc času. A to si Kate (jako duch) rozhodně nenechá líbit, a pokusí se ukončit románek hned zpočátku ... U tohoto filmu mne mrzí snad nejvíc to, že na čsfd nejdou dávat půl hvědičky. Tohle je totiž naprosto typický dvouapůlhvězdičkový film - naprosto průměrný. Ničím nenadchne, na druhé straně určitě ani neurazí, a je to přesně ten typ filmu, který si pustíte s drahou polovičkou, pro navození té správné atmosféry. Ani po herecké stránce to není nic extra - nikdo z herců nepředvádí natolik výrazný výkon, aby si jej člověk nějak víc zapamatoval - a to ani "gay" Jason Biggs (kromě toho, že jeho postava je ve filmu naprosto zbytečná). Jak říkám - naprostý průměr...(30.5.2011)

Neškodná, místy vtipná romance, která je předvídatelná asi tolik, jak moc ve zprávách komerčních televizí očekáváme seriózní zpravodajství. Aneb jak se asi zachová (ne)mrtvá ex k novému objevu? Herecky slušné (šarmantní pohodář Paul Rudd je opět přesvědčivý, seriálová hvězdička Lake Bell dostala konečně výraznější příležitost a Eva Longoria naštěstí není jen tlačena do role okrasného přívěšku), na vyplnění pátečního večera je tenhle žánr v převážně nevážném tónu naprosto ideální..(30.11.2009)

• - Keď ráno zvoní Ashley (Lake Bell) budík, po tom, čo ju Kate (Eva Longoria) celú noc držala hore, hlásateľ oznamuje, že je 7:00, pritom na budíku vidíme, že je 6:00. (vander19)

• - Film se měl původně jmenovat "How I Met My New Boyfriend's Dead Fiancee" (Jak jsem potkala mrtvou snoubenku svého nového kluka) nebo "Ghost Bitch" (Duch - mrcha). (HappySmile)

• - Keď si Ashley (Lake Bell) zašpiní šaty od horčice, je vidieť, ako si do nej potom Henry (Paul Rudd) ledva namočí svoj hot-dog, ale pri ďalšom zábere však vidíme, že Henry si riadne "nahorčicovaný" hot-dog vkladá do úst. (vander19)