Jen přes její mrtvolu

• USA Over Her Dead Body (více)
všechny plakáty
Trailer

To, že v den svatby zemřela, ještě neznamená, že dovolí snoubenci, aby se zamiloval do jiné. Kate a Henry se měli brát, v den svatby však Kate zemřela. Zabila ji ledová socha anděla. O rok později podlehne stále ještě truchlící Henry naléhání své sestry Chloe a neochotně souhlasí, že navštíví okultistku Ashley, která by mu prý mohla pomoci spojit se s Kate. Duch jeho zesnulé snoubenky by mu totiž jistě řekl, že má znovu začít žít. Henry netuší, že Chloe dala Ashley deník, který si Kate psala, aby mohla působivě demonstrovat své schopnosti. Navzdory Henryho počáteční skepsi je výsledek mnohem lepší, než Chloe čekala. Henry a Ashley se totiž do sebe zamilují. Problém tím však zdaleka není vyřešen. Ze záhrobí se vrátí Kate, přesvědčená, že jejím úkolem je chránit Henryho. Potíž je v tom, že ji nikdo kromě Ashley nevidí, a tak jí nezbývá než ji přesvědčit, aby Henryho opustila. Ashley se po počátečním šoku sice vzpamatuje a odolává všem Katiným snahám, potom však Henry odhalí podvod s deníkem a opustí ji. Radost Kate však netrvá dlouho. Setká se s duchem sochaře, který také zemřel, a po rozhovoru s ním pochopí, že jí vlastně jde o to, aby byl Henry šťastný. A tak se pokusí dát ho s Ashley zase dohromady. Má šanci udělat Henryho šťastným, aby současně nebyl nikdo nešťastný? (TV Nova)

Trailer

Pethushka

Vlastně mě tak nějak zamrzel začátek..těšila jsem se na Evu a najednou buch. Potom jsem ji už nedokázala vnímat tak nějak skutečně, takže jsem se smířila s neméně skvělou Lake Bell, která tady ale moc fantastická nebyla..hehe. Příběh nijak zajímavý, ale na nudné odpoledne je to dostačující. Průměrný průměr. ()

Shit

Nudná kravina, která čóruje všechno možný z podobných filmů jako Just like heaven a nebo Duch, jenže bohužel to na diváka vypouští tak uboze a nudně, že jsou části, kde je to složitý dokoukat do konce, krom toho ani jedna z hlavních postav se mi nelíbila, obě ty holky jsou takový divný a člověk si je ani nějak moc neoblíbí a co se týká Paula Rudda, tak sice ho můžu potěšit, že tady už neni tak strašně mega trapnej jako v 10ti přikázáních, ale to bohužel neznamená, že trapnej neni vůbec, krom toho to zrovna sympaťak taky neni, takže jedinej zábavnej je tam prcičkář Jason Biggs, ale je tam málo a taky to neni nic extra. Fakt děsná slátanina ()

castor

Neškodná, místy vtipná romance, která je předvídatelná asi tolik, jak moc ve zprávách komerčních televizí očekáváme seriózní zpravodajství. Aneb jak se asi zachová (ne)mrtvá ex k novému objevu? Herecky slušné (šarmantní pohodář Paul Rudd je opět přesvědčivý, seriálová hvězdička Lake Bell dostala konečně výraznější příležitost a Eva Longoria naštěstí není jen tlačena do role okrasného přívěšku), na vyplnění pátečního večera je tenhle žánr v převážně nevážném tónu naprosto ideální.. ()

viperblade

Je škoda, že tohle musím psát téměř u každé nové (převážně z USA pocházející) komedie, ale tohle je definice průměru. Tyhle komedie mohou zachránit jen herci, což se tady povedlo. Dvě herečky to zachraňují vzhledem a dva herci tomuto filmu přidávají na vtipnosti. Vtípky jsou většinou očekávané, jediný případ, kdy jsem se fakt zasmál, byla scéna "nezapomeň na ptáka" (takhle to zní dost dvojsmyslně, ale až uvidíte, pochopíte, že to není nic sprostého :-)) a to je na komedii trvající 95 minut, trochu málo. Nicméně jak říkám, vytahovali to hlavně herci - Eva Longoria a Lake Bell jsou prvotřídní krasavice a Paul s Jasonem zase sem tam utrousí lepší poznámku. Ale abych mé hodnocení posunul za hranici průměru, musela by zde Eva chodit minimálně hodinu jen ve spodním prádle… což se nestalo, takže průměr… :-) ()

T2

Rozpočet $10miliónovTržby USA $7,563,670Tržby Celosvetovo $21,458,111Tržby za predaj DVD v USA $8,353,751 //počet predaných kusov 440,730║ Strašná ale fakt strašná sucharina, kde je len minimum niečoho znesiteľného čo pobaví. /25%/ ()

• Keď si Ashley (Lake Bell) zašpiní šaty od horčice, je vidieť, ako si do nej potom Henry (Paul Rudd) ledva namočí svoj hot-dog, ale pri ďalšom zábere však vidíme, že Henry si riadne "nahorčicovaný" hot-dog vkladá do úst. (vander19)
  • Všetky spoločné fotografie Henryho (Paul Rudd) a Kate (Eva Longoria) sú falošné. Ich tváre boli k telám pridané digitálne. (vander19)
  • Keď ráno zvoní Ashley (Lake Bell) budík, po tom, čo ju Kate (Eva Longoria) celú noc držala hore, hlásateľ oznamuje, že je 7:00, pritom na budíku vidíme, že je 6:00. (vander19)