Warcraft: První střet

• Nový Zéland

• Austrálie

Fantasy / Dobrodružný / Akční

USA / Čína / Kanada / Japonsko, 2016, 123 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 225)

Ale jo, jako úvodník do potencionální, nové série to funguje bez problému, byť by rozhodně pomohlo, kdyby byla historie světa trochu lépe vysvětlena, ale holt je dnešní trend rychlého a naspeedovaného nástupu vidět zcela všude, ne jen zde.. Ale dost tohoto, nechť jsou adorovány cgi barvičky! No, po pravdě, cgi je to sice technicky dobré, ale za srdce zrovna nechytí a interakce něčeho cgi a reálného herce na pár místech povážlivě hapruje (Ragnar Lothbrók a jeho Gryfon). Takže ještě jinak, všichni se snaží, od herců po režiséra a výsledek je kvalitní béčko. A proč je to béčko? Protože herní Warcraft prostě jiný příběh, než béčkový nenabízí, což je sice na jednu stranu škoda, na druhou je to i tak o mnoho lepší, než jiná fantasy produkce v podobě sedmého syna, Lovce čarodejnic, nebo podobných natupělých žánrovek. Scény s hordou o něco zábavnější a těším se na prodlouženou verzi, na pár místech bylo zkrácení z původní veze o hodinu (!) až příliš vidět.(18.6.2016)

• frajerson

Dopozeral som to, ale iba kvôli nostalgickému pocitu k predlohe. Nie úplne zmysluplné, nie úplne nadväzujúce, ale vidno v tom peniaze a že si dali záležať, aby sa stále niečo dialo. Príjemné tak na vypnutie mozgu, ale kto trocha pozná lore, prečíta si radšej knihu zo série.(25.2.2019)

řekl bych nejlepší film dle herní předlohy. Jako mega fanda Warcraft 3 jsem byl naprosto unešen. Snad se dočkáme dvojky...(16.3.2019)

Konečně jsem se k tomu dokopal. Nejsem nijak velký fanoušek herního Warcraftu (ani WoWka), ale ta chaotičnost a špatná konzistence v tom filmu poznat jde. Fight scény jsou super, efekty zajímavé a rozmanité. Orkové jsou highlightem tohoto filmu, ale přišlo mi, že ten film má na víc. Celý začátek mi přišel takový uspěchaný miš maš. Možná to moc jinak ani nešlo, kvůli obsáhlosti loru. Ale kazí to tempo filmu. Orkové byli velmi zajímaví, ale lidi mi přišli naopak takoví nemastní. Co se týče hudby, tak ač to mělo chytlavou znělku, byla taková generická a opakovala se celý film... Celkově se mi film těžko popisuje a recenzuje, nevím - takové smíšené pocity. Asi mírně lepší průměr. Takové dobře rozpracované, ale nedotažené. 65%.(6.5.2019)

• diccon

Blba kravina - ztrata casu.(17.6.2019)

1 16 32 47 59 60 61 62 následující >>