t_gon odpad!

Vzít celý projekt jako „neškodnou“ zábavu partičky přátel a příznivců „light metalu“, kteří si večer o víkendu v garáži zablbnou, dalo by se to i bez újmy přežít. Když se ale tento balast tváří jako celovečerák a my mu to máme v doprovodu příjemně „normálních“ ženštin věřit, tak ihned strhávám i tu jednu hvězdu, nad kterou jsem chvílemi přemýšlel. Za co by to měli gothic násoskové dostat? Za otřesnou tupost všech zúčastněných, za triky(?!?) nebo snad hektolitry malinové šlichty namísto krve a sjetou kameru při metal (to nechcete slyšet) jízdách? Kde upír není, ani hvězdu nebere, proto odpad jak vyšitý… Uklidňující je vědět, že samotný film trvá něco lehce přes 70minut, zbytek je velice pěkná „black screen“ (kvalitativně o trošku lepší než samotný film)! ()

Jimmi

Z filmu sice priam srsi to ze sa jedna o videofilm ale ked som videl ten nazov tak som si to musel jednoznacne pozriet.Pri natacani museli byt spotrebovane hektolitre umelej krvi ktora strieka na metre daleko je sice malo hodnoverna ale da sa to nejako prezit.Najvacsim plusom je vyber hereciek ktore sice nepodavaju oslnive herecke vykony ale ako upirky su fajnove:) Hudba tiez nieje zla ale cakal som trochu tvrdsi metal.. Celkove zhodnotenie 2 hviezdy. ()