Dealer

Loaded

Nebezpečné známosti

Akční / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2008, 95 min

Nelze tento film porovnávat s jinými akčními nářezy jako třeba James Bond nebo Taken, ale "úvodních" 120 minut, bylo nejlépe našlapnutých 120 minut, které jsem v poslední době viděl. Děj šel neustále dopředu, nevracel se a neopakoval se. Alan Pao nad tímto filmem zřejmě strávil hodně času, nic méně posledních pár minut dosti znehodností film, jelikož jak to bývá u klasických "céček" někdy i "béček" nesmí chybět závěrečný pěstní souboj, který by svedli snad i děti ze školky. Tím koncem film skutečně ztrácí na kvalitě, nicméně musím říct LUXUSNÍ kousek,, jen tak dál.(3.9.2009)

• Soweek

Což o to, příběh se zdá být kvalitní, ale kde se vyhrabali ti herci to opravdu nevím. Ta druhá hvězdička je za Vinnieho, který i když je psaný v hlavních rolích, ve filmu hraje asi 3 minuty a to ještě krade hlášku Rorymu Breakerovi z Lock, Stock and two smoking barrels (kde mimochodem Vinnie sám hrál), čímž si asi připomněl staré dobré časy.(13.9.2008)

• Tanus

Ten film by strašně chtěl, ale to je přesně to, co mu podkopává nohy. Ono v něm totiž nic tak vyjímečného není, i když hlavní zápletka až tak úplně marná není ale siláckých hlášek, mizerných dialogů a super žhavých slečen je tam zase možná až moc. Vinnie Jones mě nezklamal, i když jeho postava má minimum prostoru, tak mě přišel o třídu lepší než ostatní. Celkově vzato, 2 hvězdy, nic extra ale zase ne úplný propadák.(13.8.2008)

Hodnotiť a komentovať tento snímok musíte ihneď po dopozeraní, ináč vám hrozí, že zabudnete, o čom to vlastne bolo. Na druhý deň si spomínam len na to, že tam hral Vinnie Jones (dokonca asi celkom dobre, keď som si ho zapamätal), že sa tam strieľalo, že tam išlo o drogy a že to bolo farebné. To farebné viem určite.(5.9.2008)

Má to síce všeobecne dosť nízke hodnotenie, ale bolo to pútavé, nebolo to nudné, malo to príbeh a to dosť zaujímavý, morálne často dosť mimo, konanie postáv trocha naivné a hlúpe, takisto niektoré scénky, napríklad tá s prestrelkou boli hlúpe, ale hlavne že postavy majú peniaze, moc, skoro všetko sa dá zariadiť, ale chcel by som vidieť, ako by dej prebiehal, keby bol chlapec z chudobnej rodiny, to už by však vyzeralo na naivný film, lebo to by musela mať hlavná postava veľa šťastia. Nebolo to zlé, zachytávalo to mnohé z dnešnej doby, ako peniaze, párty, drogy, bohaté a mocné rodinky, naivné dievčatá, bolo z toho cítiť veľmi USA, ale oceňujem obsadenie, lebo Monica Keena, Nathalie Kelley, Drew Fuller, Vinnie Jones, ale najmä Jassie Metcalfe hrajú skvele. Na tento film hovorím jednoducho v pohode.(27.6.2012)