Películas para no dormir: Para entrar a vivir

(TV film)
  • USA Films to Keep You Awake: To Let
všechny plakáty

Manželský pár shání byt a jak to obvykle bývá, dostaví se na prohlídku bytu na inzerát. Už od počátku se jim dům nelíbí, ale nechtějí být k realitní agentce arogantní a tak souhlasí s prohlídkou bytu. Čím dál tím více ale zjišťují, že v domě není něco v pořádku a že jsou lapeni v pasti. Začíná boj o holý život..... (LIVINGDEAD)

--TMO--

schvalne som si pozrel hodnotenie tohto filmu na csfd a moje oci mi takmer vyleteli z jamok, ked som videl tych 75%. cakal som nanajvys 15, ale toto je totalne absurdne. lepsi ako tento film uz bol aj my bloody valentine, kde pancierova demencia scenara a hyper-absurdne chovanie postav zamestnalo moju hlavu na dlhe tyzdne. ale toto, toto bola kravina, ktorej by nepomohlo, ani keby bola natocena v 6D so zvukom tak priestorovym, ze by som sa z neho posral. filmy rec milujem, ale toto nemalo ani hlavu ani patu a pokial tento film reziser neprezentoval ako vylet totalnych fetakov, ktori si pred tym, ako si idu pozriet novy byt slahli 160 lysohlaviek, vobec nechapem, ako je mozne, ze si dovolil TAK sproste spravanie. hanbite sa uzivatelia csfd, dobrym filmom tu davate 30% a honkate si nad tym, ake su slabe a takejto kravine dovolite ist na 75% !!!! hanba!!!! to uz by som sa necudoval, keby tu najdem na 80% pribehy rosamunde pilcherovej... 1 hviezdicka za to, ze odpad davam iba pravovernym odpadom, toto si ani taketo hodnotenie nezasluzi. ()

Tremono

Masakr. SIce místy přehnaně hysterické chování postav a zbytečně rozklepaná kamera působí trochu rušivě, ale odpuštěno. Těším se na poslední dva Pelikulasy :) ()

Pitryx

Tak to byl tedy fofr. Kéž by tak byla točena většina filmů. Bez blbých keců, filosofování, rozebírání minulosti atd. atd. Tohle mělo skutečně švih a břink a ostré to bylo jako žiletka. Takže se dá vytknout jen krátká stopáž. A mohlo to být více gore. 201408186329/6629 ()

Cechyno4

Filmy z Peliculas jsou pro mě velice rozporuplné. Netřepu se celý film strachem a nejsem ani v nějakém napětí. Peliculas mě zaujaly spíše svými nápady, příběhy a zajímavými zvraty v ději. Po slédnutí La habitacion del nino jsem musel vidět i tuhle dobře hodnocenou pecku. Scénáře se ujal můj oblíbený režisér Jaume Balagueró. Tak co víc si přát ? Příběh je vážně dobrý. Ke konci jsem se i docela bavil. Jenže něco tomu všemu prostě chybí. Ikdyž tento snímek rozhodně sahá do nadprůměru v hororu, něco tu chybí aby dosáhl dokonalosti. Přemýšlel jsem jestli dát tři nebo čtyři hvězdičky. Nakonec bych to viděl tak na 3,5 (3 a půl *) Protože La habitacion del nino se mi líbilo o vlásek víc. Ale to hlavně skrz to, že je to duchařina, která je mou slabostí. Nicméně oba tyto díly Peliculas díly doporučuji. ()

pivomamrad

Muj oblibeny reziser Balaguero, od ktereho jsem do dnesniho dne znal pouze filmy Fragiles a famozni REC, natocil dalsi vytecny, napetim prospekovany, horurek Para entrar a vivir. Napeti je fakt masakralni a nedovoli divakovi ani na chvili vydechnout. Film podtrhuje i dobre zvladnute herecke vykony a horova hudba, ktera mne jeste ted strasi v usich. Na klidu nepridaji ani po dome pohazene figuriny (ze by ma nove objevena fobie?). Brrrrrrrrrr. Jedine co by se dalo vytknout je obcasne nelogicke chovani postav. V tomto pripade velmi rad primhourim obe oci a film ohodnotim znamkou nejvyssi. ()

rolly

Aj vzhľadom na to, že logika nehrá stále s nami, je to ukrutný nervák. Balagueró je ďábel a toto je dobré training video pre začínajúcich realiťákov. ()

Nikolas__

Vysoce napínavá a nervní záležitost. Kdo nesnese "uřvané a špinavé" horory, tak jděte o dům dál. Já byl však spokojen, i když je tu u mě tak na pomezí třech hvězd, a čtyř. ()

necrosrandist

Velmi dobré. Vzhledem k tomu, že jsem celkem před nedávnem viděl REC, troufám si tvrdit, že film se odehrává ve stejném domě. Ale to vůbec nevadí a není na tom ani nic divného, když mají oba snímky stejného režiséra. Opět další hororůvka "hodně muziky za málo peněz". ()

Stranger#

Tento horror nemá logiku, tolik situací, kdy postavy mohly zdrhnout, praštit starou bábu, které se moc báli, ikdyž tak často neměla nic v ruce... Jakmile nastala situace kdy chlápek dostane 4 rány mikrovlnkou kde byl od první do třetí rány omráčený ve stoje, to jsem se jen pousmál a už jen nezaujatě sledoval co se v tomhle béčku bude dít za kraviny dál. Blbý scénář, snažilo se to působit vážně, ale bylo to spíš pak už jen trapné... hvězdičku dávám za herecký výkon psychobáby, kde když pominu "akční" scény, neměl chybu. A 75%, to jako fakt? ()

naytsirk

Milé překvapení... hlavní záporná postava je fakt odporná a to už od začátku co se ukáže. K tomu spousta krve, nářků a tak... bál jsem se... ()

chem.peace

Je to dobrý, ale nemůžu si pomoct, hlavní hrdinové jsou prostě dementi. Radši tam budou běhat, schovávat a bát se tý krávy, než aby jí prostě zabili, když mají tu možnost. Za tu nelogičnost musim hvězdu ubrat. ()

deac

Prvních pár minut filmu mě vedlo k mylné domněnce, že půjde o záležitost typu Sinister, nebo V zajetí démonů(což byli podle mého soudu nebetyčné slátaniny). Děj se však naštěstí začal odvíjet poněkud jiným směrem. A tak se z toho nakonec vyklubal zábavný snímek o partičce jakýchsi squaterů. ()

MAIKI1

Ono by to bylo i dobré, kdyby hlavní záporák nebyla vychrtlá postarší paní. Kterou mladý pár nemohl zlikvidovat i kdyz k tomu měl dobrých 100 přiležitostí. Tohle u hororu prostě nesnesu. ()

sibskyn

Tak tohle by teda nešlo! Nemohu vystát, když postavy ve filmech, nemají ani trochu mozkových buněk, celý tenhle film má tak 1 procento logiky, ten zbytek je naprosto nelogická, debilní směs 5 sýrů s průjmem. Jestli vám nevadí, že všechny postavy, všechny do jedné, jsou naprostí retardi a že to celé nedává žádnou logiku, tak si to možná užijete, ale já jsem vás varoval! ()