poster

Jesse Stone: Tenký led (TV film)

 • USA

  Jesse Stone: Thin Ice

 • Slovensko

  Jesse Stone: Na tenkom ľade

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2009, 82 min

Režie:

Robert Harmon

Předloha:

Robert B. Parker (kniha)

Scénář:

Ronni Kern

Kamera:

Rene Ohashi

Hudba:

Jeff Beal

Producenti:

Steven J. Brandman

Střih:

Steven Cohen

Scénografie:

William Fleming

Kostýmy:

Betsy Cox
(další profese)
 • MickeyStuma
  ****

  Ano, Jesse Stone je na tenkým ledu, ale to neznamená, že se nechá zastrašit a sleví na svých zásadách. Tento snímek vstupuje do daleko dramatičtější a napínavější polohy. Už začátek je nečekaně akčnější, než bývalo zvykem. Pomalejší televizní vyprávění je však zachováno. Jesse Stone si u diváků získává daleko větší sympatie. Scénář je dokonalý a zručně napsaný. Troufám si tvrdit, že tento díl předčil všechna očekávání i předchozí snímky.(21.2.2014)

 • rytir1
  ****

  Po Smrti v jezeře asi druhý nejlepší díl, kde se Tom Selleck asi díky šerifovi Stoneovi konečně našel. Za zmínku stojí jistě i návrat a proměna na větším prostoru vtipu a intuici vedlejší postavy Kufra, který mu začíná zdatně sekundovat. Díly by se ovšem už zřejmě neobešly bez postelových scén a chemických hrátek s bad girls, kde snad v každém díle nesmí nějaká nová, která ještě Jessemu nevlezla na kanape chybět. Což vidím jako jediné velké minus filmu na rozdíl od autora knih, který si asi myslel něco jiné.(29.12.2014)

 • Terva
  ***

  CITÁT - To je moc dobrý kafe.......... Opět dvě linie příběhů a každá sleduje svou stopu. Spousta hlášek se už opakuje z předešlých příběhů a tady se ještě ke všemu děj strašně líně vleče. Poprvé jsem pocítil nudu u sledování tohoto detektivního filmu. Vlastně je to pro mě nejhorší příběh z celé série. CITÁT - Kdo po tobě střílel?........ Takových 50%.(4.2.2015)

 • nash.
  *****

  Tak, a je to. Jesse Stone se definitivně vyhoupl do čela řebříčku mých oblíbených detektivů. Klidný a rozvážný muž, který vždy, a bez ohledu na osobní následky, udělá co je správné, který přes všechny hrozby a osobní potíže zůstává nekompromisně věrný svým zásadám. Pro mě osobně Tom Selleck našel svou životní roli. I v pátém filmu si navíc série dokázala udržet všechny své přednosti. Pomalé tempo, kde se dokonale kloubí místy až melancholická nálada s dramatickými událostmi, výborné dialogy, výborná hudba, druhý souběžně řešený případ, který je spíš smutný než filmově zábavný a opět, na televizní film netypicky, bez happyendu.(31.10.2011)

 • Arrosage
  *****

  Byla to jen náhoda, že jsem se tomuhle dostal, ale stála za to. Jsem překvapený jak moc mě ten film vtáhl, dostal, nadchl. A když teď zjištuju, že už je to pátý díl v řadě, je mi jasný, že musím vidět i ty ostatní. Výtečněj Selleck, jak ho jinak moc nemusím, tak tady exceloval. Výtečný příběh, dokonalá atmosféra, skvělá hudba.(18.1.2013)

 • Tom Selleck

 • - Natáčelo se v kanadské provincii Nové Skotsko. (Terva)

 • - Jesse Stone: Thin Ice je první film ze série o Jessem Stoneovi, který nebyl natočen na motivy románu Roberta B. Parkera. (Elwanelyn)

 • - Film byl natočen už v roce 2007 krátce předtím, než se Tom Selleck připojil k seriálu Las Vegas: Kasino (od r. 2003). Nakonec měl premiéru až v roce 2009. (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace