poster

Jesse Stone: Tenký led (TV film)

 • USA

  Jesse Stone: Thin Ice

 • Slovensko

  Jesse Stone: Na tenkom ľade

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2009, 82 min

Režie:

Robert Harmon

Předloha:

Robert B. Parker (kniha)

Scénář:

Ronni Kern

Kamera:

Rene Ohashi

Hudba:

Jeff Beal

Producenti:

Steven J. Brandman

Střih:

Steven Cohen

Kostýmy:

Betsy Cox
(další profese)
 • JohnCZ
  ***

  Další příběh ze série o Jessem Stoneovi se nese ještě v o trochu více depresivnější náladě. Opět tu máme dva nesouvisející případy, opět se to táhne jak nudle a z nosu a Tom Selleck pronáší repliky, které jsem od něj slyšel už několikrát. Malinko se do této série začíná vkrádat repetitivnost. Aktuální dvojice případů je však rozhodně mnohem záživnější, než ty z předchozího dílu.(21.2.2016)

 • rytir1
  ****

  Po Smrti v jezeře asi druhý nejlepší díl, kde se Tom Selleck asi díky šerifovi Stoneovi konečně našel. Za zmínku stojí jistě i návrat a proměna na větším prostoru vtipu a intuici vedlejší postavy Kufra, který mu začíná zdatně sekundovat. Díly by se ovšem už zřejmě neobešly bez postelových scén a chemických hrátek s bad girls, kde snad v každém díle nesmí nějaká nová, která ještě Jessemu nevlezla na kanape chybět. Což vidím jako jediné velké minus filmu na rozdíl od autora knih, který si asi myslel něco jiné.(29.12.2014)

 • nash.
  *****

  Tak, a je to. Jesse Stone se definitivně vyhoupl do čela řebříčku mých oblíbených detektivů. Klidný a rozvážný muž, který vždy, a bez ohledu na osobní následky, udělá co je správné, který přes všechny hrozby a osobní potíže zůstává nekompromisně věrný svým zásadám. Pro mě osobně Tom Selleck našel svou životní roli. I v pátém filmu si navíc série dokázala udržet všechny své přednosti. Pomalé tempo, kde se dokonale kloubí místy až melancholická nálada s dramatickými událostmi, výborné dialogy, výborná hudba, druhý souběžně řešený případ, který je spíš smutný než filmově zábavný a opět, na televizní film netypicky, bez happyendu.(31.10.2011)

 • Arrosage
  *****

  Byla to jen náhoda, že jsem se tomuhle dostal, ale stála za to. Jsem překvapený jak moc mě ten film vtáhl, dostal, nadchl. A když teď zjištuju, že už je to pátý díl v řadě, je mi jasný, že musím vidět i ty ostatní. Výtečněj Selleck, jak ho jinak moc nemusím, tak tady exceloval. Výtečný příběh, dokonalá atmosféra, skvělá hudba.(18.1.2013)

 • Skuby47
  *****

  V pořadí pátý díl této televizní detektivní série má stejně skvělé parametry jako předchozí části. Řekla bych, že je o něco dynamičtější, ale zachovává si poetičnost a pozvolný způsob vyprávění i kvalitní hudební doprovod. S potěšením jsem se usadila do křesla a na hodinku a půl se znovu vrátila do městečka Paradise, abych sledovala excelentního Toma Sellerse, jak si tam vede. Vyšetřované případy, které se tentokrát udály mimo jeho region a přinesly šerifovi suspendování, jako by naznačovaly ukončení série. Bohudíky, nestalo se, jede se dál.(18.1.2013)

 • Tom Selleck

 • - Natáčelo se v kanadské provincii Nové Skotsko. (Terva)

 • - Jesse Stone: Thin Ice je první film ze série o Jessem Stoneovi, který nebyl natočen na motivy románu Roberta B. Parkera. (Elwanelyn)

 • - Film byl natočen už v roce 2007 krátce předtím, než se Tom Selleck připojil k seriálu Las Vegas: Kasino (od r. 2003). Nakonec měl premiéru až v roce 2009. (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace