poster

Temná bouře (TV film)

 • Kanada

  Dark Storm

 • Slovensko

  Temná búrka

Sci-Fi / Thriller / Katastrofický

Kanada, 2006, 85 min

 • MM_Ramone
  *

  Vedci z vesmírnej zbernej stanice v Montane vytvorili novú, prelomovú silne účinnú zbraň, ktorá za pomoci zložitých elektro-magnetických procesov dokáže vyvolať nesmierne ničiacu búrku temnej hmoty. Pri experimentovaní s touto prísne tajnou zbraňou dôjde ku chybe, ktorá radikálne zmení život a schopnosti vedúceho tohto vojenského projektu. "Temná búrka" je nízkorozpočtový, béčkový, kanadský, televízny sci-fi snímok s hlúpym scénarom, primitívnymi filmovými trikmi a otrasnými hercami. *(28.4.2017)

 • Tatizz
  **

  Dark Storm predstavuje všetko to, čomu vo filmovom priemysle nerozumiem - načo dávajú televízie peniaze na film, ktorý s určitosťou nezaujme ani priemerného, konzumného diváka? Prečo to radšej nedajú nejakému tvorcovi, ktorý z toho vytvorí film, ktorý, hoci nebude dokonalý, ale bude oveľa viac pozerateľný? Stephen Baldwin je ako herec totálne neschopný, jeho "kamenný" herecký výraz sa nemení ani počas súlože, ktorá je natočená a i zahraná skutočne "bravúrne" a asi odpovedajúca schopnostiam tohto herca. Ak mám byť však úprimný, v porovnaní s inými, žánrovo podobnými TV produktami, je film ako taký znesiteľný.(16.8.2012)

 • -bad-mad-wolf-
  odpad!

  Líbí se mi, jak si postavy všech podobně zaměřených céček a televizních filmů s oblibou berou do huby termíny jako "geomagnetismus", "fúzní pole", "neutronová bomba", "červí díra" a další slovíčka z vod matematiky, chemie, fyziky nebo věd o vesmíru. Tvůrci přitom často o významu a okolnostech podobných věcí evidentně ví zhruba tolik, jako Popelka o buticích Lacoste. Podstatné je, že film pak působí ohromně důležitě a divák trouba získává dojem, že sleduje něco s inteligentní vědeckou podstatou. Sledovat Stephena Baldwina (herecky zajímavého především tím, že jeho výraz ve tváři by nezměnil pravděpodobně ani plastický chirurg), jak se přetlačuje s paprskem ničivé síly z kosmu, musí pak být opravdu strhující.(23.5.2009)

 • Pepinec
  odpad!

  Tentokrát není na odpad ani tak zpracování, jako to, o co tady šlo. Mimochodem, o co tady vlastně šlo? O temnou hmotu, kterou vysává eruptor, vážně? Já samozřejmě nečekal vyšší úroveň než céčkovou, ovšem tu nečekám ani od sebe u blížících se státnic. A přesto si troufám tvrdit, že Temnou bouři svým výkonem strčím do kapsy a že můj eruptor vědomostí rozpoutá mnohem větší peklo. Tohle není dobré ani jako kulisa k postelovým hrátkám...(15.8.2012)

 • Angie91
  *

  Tak tohle způsobilo v mé hlavě naprostou bombu a to téměř doslova. Na chvíli jsem přestala věřit, že lidé na planetě Zemi dokážou být ještě někdy normální, ale rychle mě z toho vyléčila představa Jedličkova ústavu, kam všichni včetně režiséra a oplácaně- slizkého Stephena Baldwina patří. Doufám jen, že představa naprosto zdegerovaného světa rychle vymizí, abych předešla setkání s tak "významnými" celebritami.(28.6.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace