Rodina přes palubu (TV film)

• Německo

Die Pirateninsel - Familie über Bord

Ostrov pirátov

Dobrodružný / Komedie

Německo, 2006, 90 min

• Shit

No to byl teda náklad, nic trapnějšího sem neviděl už roky, sice odpad prakticky vůbec nedávám,ale místo tohohle bych snad i poslouchal dádinu disco hitparádu. No to sem možná trošku přehnal, ale je to fakt utrpení na to koukat, hlavně teda na geniálního pětiletýho zrzka a na piráty v hawajskejch košilích, co vypadaj jak banda teploušů z Modrý ústřice.(27.6.2008)

• Djkoma

Těžko hovořit o tomto skvostu, ale stačí si shrnout celý příběh. Rodina ztroskotá na ostrově díky jednomu idiotovi, který následně dorazí a je prakticky oslavován. Následuje několik nesmyslu podpořených geniálním dítětem, které skrze 20 let starou a zrezivělou rádio stanici zavolá pomoc... a to není vše:), ale nebudu kazit ten okamžik překvapení (achjo, kdyby nějaký byl...). Naprosto obyčejné, předvídatelné, tupé a o ničem. Odpad nedávám snad jen za to, že si tv Nova uvědomila, že tenhle film patří na sobotní ráno, kdy jsem i já o něco více tolerantní.(27.6.2009)

• Ilicka

Zdálo se mi to, nebo se někdo mírně podivným a laciným způsobem pokusil vytěžit to nejlepší z Pirátů z Karibiku, ale za Johnnyho Deppa nasadil nějakého německého losera?(1.4.2010)

• Kryton

Velebnosti jdu blejt! Nevydržel jsem na tuhle blbost koukat déle než 5 minut.(27.6.2009)

• Karlos80

Za pěknou přírodu, ale to je tak všechno a hlavně pak tedy málo:-)(27.6.2008)