poster

Můj syn (TV film)

 • Itálie

  Mio figlio

Drama / Krimi

Itálie, 2005, 92+89 min

Producenti:

Sergio Giussani

Scénografie:

Angelo Santucci
(další profese)
 • Faidra
  **

  Zobrazení netolerance a bigotnosti v současné italské společnosti mě k smrti vyděsilo, červenoknihovnové postavy a závěr pouze k smrti otrávily.(14.1.2008)

 • Kreeki
  ***

  Zajímavý snímek na kontroverzní téma. Vývoj vztahu konzervativního otce, který tvrdě odmítá cokoli co se příčí zákonům přírody, a jeho homosexuálního syna. V Italském duchu natočený jednoduchý detektivní příběh s relativně zajímavou zápletkou, který popravdě není určen každému a každému se také líbit nebude. Takzvaný "film na sobotní odpoledne" nebo jak se u nás doma říká "na dlouhé zimní večery". 5/10(20.3.2008)

 • Djkoma
  ***

  Dva muži. Jeden policejní inspektor a otec, druhý jeho syn, policista a gay. Možná z dnešního pohledu jednoduchý život ve světě, který už gaye chápe jako "realitu". Tou však není policejní sbor italské policie, která svému "růžovému chlapečkovi" nedá nic zadarmo stejně jako všichni v jeho okolí, kteří s ním nemají stejnou krev. Vkusně natočený film s televizním vzhledem, který nezapře myšlenku, slušné herce a klasicky pomalejší tempo kriminálek. Do televize akorát.(18.5.2009)