Komentáře uživatelů k sérii (6)

 • castor
  ****

  I třetí série je prostě ze života (ač to mnozí nechtějí slyšet) a úroveň si drží pořád velmi slušnou. Sexistický, sarkastický a pravdivý obraz o mezilidských vztazích nicméně ve třetí řadě začal krapet vlažně. Možná je to absencí Karen, možná tím, že se Hank v úvodu třetí řady chová vážně jako debil, nevím. On jím byl vždycky, ale tentokrát se vytratil i jistý šarm či jakási pravda i v té nejsprostší hlášce, kterou vypustil z úst. Objevují se nové postavy, a například takovou Kathleen Turner máme spojenou s milými záležitostmi let minulých po boku Michaela Douglase, tady rozhodně neplní představy o vyzrálosti a noblese stárnoucích dam. Hank se na univerzitě dostává do spárů hned tří žen (výborný osmý díl série u pana učitele doma) a postupně se naštěstí vrací i do polohy, kde ho mám alespoň já nejraději. To, s jakou samozřejmostí si nalévá panáka před startem hodiny, nebo o sobě mluví jako o mucholapce, je radost pohledět. Propast mezi ním a Beccou, která zatraceně rychle dospívá, je zároveň hlubší a hlubší. S Karen je to naopak lepší a lepší, vážnější polohy (u těch komických snad není pochyb) rovněž fungují. Hank si v průběhu série čím dál tím víc uvědomuje, že už prohrál hodně bitev, ale žádnou válku, a snaží se urovnat napáchanou škodu a vrátit se zptáky do sedla, jenže závěrečný díl (Mia a její kniha jsou zpět) odhalí jedno velké tajemství a šrámy z minulosti vyplouvají na povrch. Velká spokojenost.(25.8.2018)

 • Eliott
  *****

  Pravděpodobně moje nejoblíbenější série. 93%(29.11.2020)

 • SeanLSD
  ****

  Seriál sa zvrháva na frašku, ktorej len úplný záver vracia kvalitu. Otvorený vzťah Karen a Hanka už začína byť vyslovene absurdný, stále funkčný a založený na takej nesmiernej Moodyho charizme, že by sa aj Mulder pustil do pátrania alebo Karen, tá úžasná žena, nemá žiadnu dôstojnosť. Sledované v priebehu jari 2018.(23.6.2018)

 • klukluka
  **

  Když je něčeho moc, tak je toho moc. Tohle bylo 11,5 dílů tak veselý a free, že už mě to vůbec nebavilo, úplně mi to zevšednělo. Půl hodky před koncem sérky se přihnal strašlivej mrak, a dává tušit, že ve čtverce bude Moody pro změnu děsně ustaranej. Z mýho pohledu bohužel furt skrz to samý. Holka tady ukázala kozy, tak se poveze, dokud definitivně nezhasnou. Na co ty ódy? Mě to moc neba... :((14.2.2016)

 • Toka
  *****

  || 3. série – 95% Méňě charismatické vedlejší postavy, na druhou stranu je neskutečná prdel sledovat ten milostný n-úhelník.(6.9.2017)

 • sterovsky
  *****

  Škoda, že úplně zmizely pasáže o Hankově umělecký rozervanosti, kdy se pokoušel psát – o to tady, na rozdíl od první řady, už vůbec nejde. Ale pořád je to skvělá sranda, a nikoliv absurdním způsobem jako v druhý sérii. A finále? Člověku z toho je až fyzicky špatně, tak intenzivní je…(15.8.2020)