Komentáře uživatelů k sérii (3)

• klukluka

Když je něčeho moc, tak je toho moc. Tohle bylo 11,5 dílů tak veselý a free, že už mě to vůbec nebavilo, úplně mi to zevšednělo. Půl hodky před koncem sérky se přihnal strašlivej mrak, a dává tušit, že ve čtverce bude Moody pro změnu děsně ustaranej. Z mýho pohledu bohužel furt skrz to samý. Holka tady ukázala kozy, tak se poveze, dokud definitivně nezhasnou. Na co ty ódy? Mě to moc neba... :((14.2.2016)

Seriál sa zvrháva na frašku, ktorej len úplný záver vracia kvalitu. Otvorený vzťah Karen a Hanka už začína byť vyslovene absurdný, stále funkčný a založený na takej nesmiernej Moodyho charizme, že by sa aj Mulder pustil do pátrania alebo Karen, tá úžasná žena, nemá žiadnu dôstojnosť. Sledované v priebehu jari 2018.(23.6.2018)

|| 3. série – 90% Méňě charismatické vedlejší postavy, na druhou stranu je neskutečná prdel sledovat ten milostný n-úhelník.(6.9.2017)