Komentáře uživatelů k sérii (3)

|| 7. série – 90% Jakkoliv je tahle série nenáviděná, za mě nekompromisně patří do lepší poloviny seriálu. Troufám si i tvrdit, že se jedná o nejhumornější část celého Californication. Levon je naprosto senzační postava, kterou doplňuje podobně charismatická Julie spolu s Rathem a jeho dialogy.(6.9.2017)

• Locksley

Sedmá série snad neměla ani vzniknout. Vypadá to, že je to celý vycucaný z prstu za každou cenu. Tolik vyloženě debilních lidí se tam dohromady neobjevilo za předchozích šest sérií. Hlavně dement Levon, ten byl skutečně k nakopání a pak ta snůška idiotů kolem producenta Ratha. A samozřejmě nový dabing. Ten tuhle sérii poslal do hajzlu úplně. Toto hodnotím jako odpad.(18.1.2016)

Není to špatné! U většiny epizod jsem se hluboce ze srdce zasmál, ale po zhlédnutí celé sedmé sezóny jsem měl pocit diváckého neuspokojení, neboť jsou zde stanoveny nové a celkem zajímavé otázky, které nejsou zodpovězeny. Chtělo by to minimálně ještě jednu řadu nebo závěrečný TV film. Daleko lepší pocit jsem měl z šesté sezóny, kde byl na konci poslední epizody skvělý cliffhanger a koncepčně s jeho otázkou zapadal do rámce celého seriálu. Sedmá sezóna mi se svými otázkami přijde tak trochu zbytečná.(5.3.2017)