Hank stále nesouhlasí s plány, které má Becca, ale Karen ho zpracovává. Hank a Levon se v baru setkají s bývalou Hankovou studentkou Tarou a mezi ní a Levonem přeskočí jiskra. Hank pozve Julii na zvláštní večeři, ale místo sebe pošle vhodnější náhradu. Přesvědčí Charlieho, aby zachránil Marcy, a sám učiní důležité životní rozhodnutí. (Česká televize)

castor

Jakoby tvůrcům už dávno došly nápady a začali si myslet, že dál jen postačí plácat se v tom, co rozjeli prvními sériemi. Rozjímání nad životem by bylo fajn, i kdyby Hank jen ležel na pláži a pronášel jízlivé poznámky a životní moudra. Ale my byli zvyklí na něco jiného. Hank už nesouloží se vším, co má prsa, pořád se točí v kruhu a je třeba ho vysvobodit. S Karen to nefunguje, Charlie s Marcy budí spíš rozpaky, záplava divných vedlejších charakterů v čele s Levonem samozřejmě nemůže nijak pomoct. Pochopitelně to celé dopadne dle očekávání, štěstí se dočká i Julia. A je moc dobře, že je konec. Měl přijít dřív. Přesto nám tohle sarkastické prasátko poskytlo nespočet svěžích dílů a moc fajn situací. Takže díky. ()