Californication

• USA Californication (více)
USA, (2007–2014), 39 h 37 min (Minutáž: 26–33 min)

Tvůrci:

Tom Kapinos

Série(7) / Epizody(84)

jatt

Po zhliadnutí všetkých sérii pokladám seriál za veľmi vydarené dielo, Hank si žije tajný sen veľa mužov a evidentne sa v nej Duchovny vyžíva. Nálepka večného profesionála Foxa Muldera sa tak ukážkovo prelepila. Dokonale si Hank sadol aj s Charliem a títo dvaja nerestníci si dokážu všetko veľmi ľahko ospravedlniť a ešte pritom vyznejú, že majú pravdu viac ako ktokoľvek iný. ()

BigJohn02

Seriál mě bavil. Hank Moody byl zábavný, pošuk Charlie dokázal také pobavit (občas), postavy v některých seriích, ať jakkoli úchylné, mi nevadily - Lew nebo Atticus dodávali šťávu. Je tu ale jedno ALE: Sedmá serie. Totální sračka s nesnesitelným synátorem a bandou blbů z TV štábu. Heather Graham má sice pořád nádherné nohy, ale na 12 dílů je to furt málo. Seriál měl skončit šestou serií, a to buď tak, jak skončil (návrat ke Karen), nebo - ještě lépe - měl Hank odjet nadobro s Faith, která byla naprosto úchvatná. Obojí by bylo lepší, než ta idiotská vyvařená sedmá serie. A ještě jedna věc: Chtěl bych poděkovat Madeline Zima za roli Mii. Říká se totiž, že chlapovi se od určitého věku žádná mladá holka nezdá vysloveně hnusná. Takže ještě nejsem tak starej, jupíííí! ()

Rina80s odpad!

Já jsem to nějak přežila do začátku třetí série a stále jsem čekala, kdy pochopím vyjímečnost tohoto počinu. Nestalo se, ze začátku možná pár náznaků, načež postavy jen nudily a ztrapňovaly se a nudily a nudily. Nějak nemůžu považovat za zábavné něco, co se tváří tak, že nemoralizuje, ačkoli moralizuje tak, že člověk pochybuje o tom, že to mohl vůbec někdo napsat. Ne že bych něco tak pitomého nikdy neviděla, ale to alespoň přiznalo, že to pitomé je a nesnažilo se to předstírat, že díky pár trefným ironickým poznámkám je možné něco povýšit na nadprůměrný seriál. Jeden kamrád to nazval obskurní. Asi je to slovo, co to vystihuje. Možná nudně obskurní, ()

VerJer

No jako tedy nevim nevim. Treti serie a porad to same. Hank nekam prijde, zenska vlhne a uz prcaj. A tak porad dokola. Vosoust ktery se chova naprosto nelogicky, stejne tak jako vsechny ostatni postavy. O matce jeho dcery uz vubec nemluvim protze to je blbka non plus ultra. Slepice ktera nevi co chce. Ostatni vedi co chteji, chteji sukat. Porad a vsude. Po 20 dilech je to uz ale opravdu nuda. ()

atakua odpad!

Tohle je nějaká soutěž v tom, jak se úplně vyhnout normálním lidským interakcím a slepit z toho seriál? Viděno: dvě epizody. Nezajímá mě ani jedna postava, ani s kým spí, co berou za drogy a tak podobně. Myslím, že pokud lidé chtějí vidět porno, stojí za to se podívat přímo na porno. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis