Dirty Sexy Money (TV seriál)

Sexi špinavé prachy

USA, 2007 - 2009, 16 h 25 min (Minutáž: 23x45 min)

Peter Nashel

Peter Krause, Donald Sutherland, William Baldwin, Seth Gabel, Zoe McLellan, Blair Underwood, Will Shadley, Jill Clayburgh, Sheryl Lee, Samaire Armstrong, Lucy Liu, Bellamy Young, Chloë Grace Moretz, Tamara Feldman, Sofía Vergara, Michelle Krusiec, Kristin Bauer van Straten, Kiersten Warren, Kelvin Yu, Lisa Arturo, David Bardeen, Brooke Smith, Elle Fanning, Peter Strauss, Thomas Kopache, Victoria Pratt, Scott Alan Smith, Darcy Rose Byrnes, Alexa Gerasimovich, Bella Thorne, Gina Torres, Jocelin Donahue, Nolan North, Briana Lane, Marco Dapper, Dale Waddington, Isabella Hofmann, Jill Latiano, Neil Hopkins, Tom Wright, Gary Collins, Scott Holroyd, Natalie Zea, Jeff Denton, Jody Lambert, Rachel Winfree, John Kapelos, Victor Browne, Ted Shackelford, Kristin Holt, Glenn Fitzgerald, Peter Jason, Deborah May, Eric Curtis Johnson, Jelly Howie, Sarah Carter, Ron Glass, Joseph Siravo, Hannah Leigh, Matt Riedy, Joe Forbrich, Gilles Marini, Alex Nesic, Tommy Nelson, Candis Cayne, Evan Arnold, Maria McCann, Bruce French, Ursula Brooks, John Bennett Perry, Madison Mason, Trevor St. John, Selenis Leyva, Kimberly Dilts, Ming Lo, Louis Giambalvo, Jennifer Ilene Perry, Steve Stapenhorst, Adam Kulbersh, Peter Bogdanovich, Daniel Cosgrove, Joseph Adams, John Ellison Conlee, Erick Avari, Eddie Cibrian, Lin Shaye, Alan Blumenfeld, Robert Pine, Alice Krige, Kenny G, Don Stark, Caroline Lagerfelt, Michael Lerner, Elaine Kagan, Joel Madden, John Rubinstein, Ken Howard, Eddie Driscoll, Christopher Grove, Donna Mills, Rena Sofer, Elijah Kelley, John Schneider, Krista Allen, Agnes Bruckner, Tzi Ma, Rick Scarry

Pri obľúbenosti O.C. či GOSSIP GIRL si nájde dosť fanúšikov aj tento seriál. Takto nejako bude vyzerať život prominentných detí z už spomínaných seriálov. Je to pekne natočené, občas dráždivé. Vždy som mal však problém s hodnotením seriálov, kde sa vyskytujú hlúpe postavy - tentoraz dám 3 aj napriek tomu, že seriál stojí len na posledných desiatich minútach každej časti...(12.1.2009)

hned v prvním díle vám přesně nalinkujou charakter od charakteru, každej samozřejmě jinej, aby to bylo pěkně přitažlivě rozmanitý, vrazí tam zápletku milostnýho trojúhelníku, vraždy (nebo že by nehody??) a pár dalších zamotanic, pak několik známých tváří pro větší sledovanost (W. Baldwin, D.Sutherland, hezounek S. Gabel...) a aby toho nebylo málo, do druhý série přihodí na pokerovej stůj ještě diamantovou třešinku v podobě neodolatelný Lucy Liu a tradadáá, i bez nějakýho extraordinérního blafování scénáristi tuhle hru s divákem pravděpodobně vyhrajou(1.5.2009)

Zdá se mi to, nebo tenhle seriál měl mít minimálně ještě třetí sérii?! Protože koncem druhé to přece nemohlo skončit, to se na mě nezlobte; taková spousta nedořešených věcí (v první řadě hlavní zápletka seriálu - Nickův otec)... Dirty sexy money je typickým příkladem, jak může seriál po skvělé první sérii (5*) jít celkem do kytek v průběhu druhé (3*). Ne, že by mě snad už pak nebavil, ale v druhé sérii bylo na můj vkus až moc Simona Eldera a málo darlingovských - jak to říct - úletů, na nichž stála série první. Ale i tak, celkově 4* :-)(12.4.2011)

• honajz

Mně se to nelíbilo. Přišlo mi to zmateně vyprávěné a charaktery těch postav plavaly po povrchu. Nebylo nic, co by mne zaujalo. Stát se mohlo cokoliv. Ke konci to začalo připomínat Ordinaci v Růžové zahradě. Vtipu to taky moc nepobralo. Pár situací je fajn, pohled do tohoto světa tímto způsobem ne až tak profláknutý, ale prostě mne to nedrželo, neudrželo, nudilo, a ti lidé mi byli zcela ukradení.(9.9.2016)

• liuk

Jaký je pilot? Rozhodně zábavný, poutavý a budící zájem na pokračování - 4*. Zatímco většina soap oper odehrávající se mezi členy těch nejbohatších sociálních skupin se snaží aspoň podprahově vyvolat jakousi závist a touhu moci si taky takhle užívat, Dirty Sexy Money se vydal opravdu jinou cestou. Snad ze všech členů klíčové rodiny Darlingů udělal mocné karikatury nebo snad i úplné voly. Ale voly, které je z pohledu dobráckého právníka, který pro ně z jistého důvodu začal pracovat, opravdu zábavné sledovat. Povedlo se moc trefně hned ze začátku vystihnout povahy všech, a tak snad můžeme doufat, že se nedočkáme nějakých velkých úkroků stranou. A je vtipné sledovat, jak Kiefer Sutherland je stále podobnější a podobnější svému otci Donaldovi.(5.10.2007)

• - V první verzi pilotu se objevila také Victoria Pratt, ale její postava byla později vyškrtnuta. (NinadeL)