Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Napínavý příběh o mladé ženě, jež byla neoprávěněně odsouzená k dlouholetému vězení za vraždu, kterou nespáchala. Skutečný vrah je divákovi znám už od počátku a dramatické napětí vyvěrá ze sledování obhajoby advokáta Landryho na její osvobození a odhalení pravého viníka. Film vznikal v brněnském studiu roce 1991 podle scénáře Václava Šaška. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (10)

triatlet 

všechny recenze uživatele

Převést francouzské prostředí (námět René Floriot) do brněnského studia se scénáristovi Václavu Šaškovi nepodařilo. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Stokrát omleté téma v Brněnském hávu. Na české poměry to ale zas takové špatné není. Vlastně je to TV film. ()

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Pravnicko soudni vysetrovanka. Na (v podstate) studiovou zalezitost to nebylo spatne. Zdena perfektni jako obvykle. :))) ()

PetrJulian 

všechny recenze uživatele

Ze začátku to vypadalo nic moc, na předčasné vypnutí televize, ale pak se to ukázalo být docela dobrým krimi příběhem. Navíc potěší neokoukaní brněnští herci. Možná škodí přílišné televizní zpracování, ovšem na celovečerní trhák to opravdu není :)- ()

fooggyy7 odpad!

všechny recenze uživatele

Jak ubohé, neprofesionální po všech stránkách. A tady čtu slušná vyvedená krimi se skvělými brněnskými herci. Špatná krimi, špatní herci a špatné Brno ()

Peabody 

všechny recenze uživatele

proboha. Skvělí herci, no to jo jo jo jo. Sator souhlas, jsou skvělí, oduševnělí, nekřečovití, plně a uvěřitelně projadřují emoce postav.   Akorát někdo z Práglu o tom může pochybovat. ()

quokam 

všechny recenze uživatele

Inscenace napr i o tom, jak justice jinak jedna s kmanem a jinak s panem. Nelzeme si do kapsy, ze to takhle funguje jen ve Francii a ne u nas. To u nas trestne stihany a dokonce pred soudem obzalovany muze delat premiera a kandidovat na prezidenta a jeste pritom drze tvrdit, ze to na justici nema zadny vliv. Tudle nudle. Z tohoto uhlui pohledu je tato inscenace zrovna v techto dnech aktualnejsi nez kdy jindy.  6/10. ()

Reklama

Reklama