Krok správným směrem

Norm Hunter

Paul Ryan

Didier Rachou

• Asmodin

Příběh je nudný, hlavní hrdinka nevýrazná, navíc dívat se jak "něžné pohlaví" dává hlavičky je trochu absurdní. Hvězdička je za Scotta Pattersona a Daryla Sabara. Těžko říct, co mi v tom filmu vadilo nejvíc: nudný téma, nevýrazné postavy... Pokud se chcete podívat na holky čutálistky doporučuji se podívat na Super náhrádník (v hlavní roli Amanda Bynes).(10.9.2013)

• genetique

Na svete je len ďalší výplod a produkt pre nenáročné masy, ale keď vidíte ten istý príbeh a už ani neviete kde to začalo (a určite to asi ani nikdy neskončí), tak to asi omrzí každého. Nejdem menovať nedostatky, len podotknem prečo vlastne dávam tie výsostné dve hviezdy - sympatický Scott Patterson a jedna, dve pomerne vtipné postavičky. 40%.(17.3.2008)

Z mého hodnocení si odečtěte hvězdičku, pokud nemáte rádi Scotta Pattersona.(1.3.2009)

• Eawy

Priemer. To čo tu bolo vždy: teenegerský film v ktorom hrajú dospelí herci. Z škaredého káčatka- princezná. 45%(9.8.2008)

Určitě to není film, který by se zapsal do dějin. Možná ani do paměti. Nicméně nenudil, neujížděl do trapností a přes řadu klišé se držel příjemně při zemi. Postavy dělaly přesně ty hloupé chyby jaké člověk v životě občas dělá a Sára byla sympatická holka, příjemná už jen tím jak vzdálená byla typově hrdinkám podobných filmů.(7.6.2010)

• Rodriguez

Další z "naškatulkovaných" filmů, kde předem víte jak to dopadne. Takže vlastně nic nového pod sluncem a film nemá absolutně čím překvapit - 30%.(9.3.2009)

• metal.storm

No, otecko chcel chlapca, dievčatko to bralo špatne a naučilo sa kopnúť do lopty, to jej zabraňovalo viesť ako taký partnerský a kamarátsky život, bla, bla, bla. Téma dievča-futbal-romantická komédia sa k tomu v USA objavila rok pred týmto v podaní Amandy Bynes. Toto bolo o niečo nudnejšie, predvídateľnejšie, a nezaujímavejšie.(7.1.2015)

• ditechi

Neurazí, no rozhodne nepoteší. Na chvíľu nudy si viem predstaviť omnoho lepší kúsok. A dve hviezdy dávam asi len preto, že som u toho výraznejšie nezíval :)(25.3.2008)

Na nedělní odpolende a ani jsem u toho neusnul (až na větu: to tenkrát hráli dobři hráči jako Pelé, Maradona a Beckenbauer) amíkům to promineme :-)(2.12.2007)

• DocBrown

"Do narodaku se dostane ten, kdo da na turnaji nejvic golu", proste jen dalsi dukaz, ze hollywood vi o sportu asi jako o jaderne fyzice. Zrejme asi ani neumi pocitat, kdyz udajne 15letou hraje 19leta.(1.3.2009)

• atmen

Kdo dá nejvíc golů ve finálovém zápasu dostane se do národního týmu. Za stavu 2:2 dvě minuty před koncem trenér řve na hráčky všechny do útoku i ty brankářko. Co se nestane. Hlavní hrdinka vypíchne míč, projde přes celé hříště, přitom obejde pár protihráček a i když může střílet do prázdné branky, nahreje své kamarádce, ta dá gól do prázdné branky. Odměna je sladká - národní mužstvo.... Pokud se takto v americe vybírají reprezentanti, tak o mein Gott...(4.3.2010)

• Maxmilian

Nevím jestli se pořád ještě mám divit nebo už je to normální americká rodinná komedie. Až na ty holky to bylo hodně obyčejné. No a jěště k tomu, ty holky mají prý 15, takže ani to není moc dobré pro oko muže.(6.7.2008)

• ondrasz

Proboha a ja si myslel, ze akteri venezuelskych telenovel nejsou kdovijaci herci...... Tohle je vazne nad vsechna ocekavani... Tak antipatickou hlavni hrdinku jsem dlooooooooouho nevidel. Navic zjevne se na mic neumi ani podivat. A tresnickou na odpadove sracice je system vyberu do "narodniho" tymu....... To uz byla i na me strasna klada nevkusu a trapnosti.. A vrele doporucuji film s cz dabingem, kde nova nezklamala - horsi uz snad ani udelat nesel..... :-D Jasny odpad!(10.3.2009)

• alanwilder

Znám spoustu trenérů, ale žádný z nich by neposlal za stavu 2:2 všechny hráče do útoku. Že by to bylo tím, že je sponzoruje jistá německá firma, jak se zobrazovalo u Fify 96, když jste všechny hráče poslali do útoku?(29.12.2012)