poster

Krok správným směrem

 • USA

  Her Best Move

 • Slovensko

  Teenage futbalistka

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 2007, 96 min

Režie:

Norm Hunter

Kamera:

Paul Ryan

Hudba:

Didier Rachou
 • metal.storm
  **

  No, otecko chcel chlapca, dievčatko to bralo špatne a naučilo sa kopnúť do lopty, to jej zabraňovalo viesť ako taký partnerský a kamarátsky život, bla, bla, bla. Téma dievča-futbal-romantická komédia sa k tomu v USA objavila rok pred týmto v podaní Amandy Bynes. Toto bolo o niečo nudnejšie, predvídateľnejšie, a nezaujímavejšie.(7.1.2015)

 • nash.
  ***

  Určitě to není film, který by se zapsal do dějin. Možná ani do paměti. Nicméně nenudil, neujížděl do trapností a přes řadu klišé se držel příjemně při zemi. Postavy dělaly přesně ty hloupé chyby jaké člověk v životě občas dělá a Sára byla sympatická holka, příjemná už jen tím jak vzdálená byla typově hrdinkám podobných filmů.(7.6.2010)

 • atmen
  **

  Kdo dá nejvíc golů ve finálovém zápasu dostane se do národního týmu. Za stavu 2:2 dvě minuty před koncem trenér řve na hráčky všechny do útoku i ty brankářko. Co se nestane. Hlavní hrdinka vypíchne míč, projde přes celé hříště, přitom obejde pár protihráček a i když může střílet do prázdné branky, nahreje své kamarádce, ta dá gól do prázdné branky. Odměna je sladká - národní mužstvo.... Pokud se takto v americe vybírají reprezentanti, tak o mein Gott...(4.3.2010)

 • Asmodin
  *

  Příběh je nudný, hlavní hrdinka nevýrazná, navíc dívat se jak "něžné pohlaví" dává hlavičky je trochu absurdní. Hvězdička je za Scotta Pattersona a Daryla Sabara. Těžko říct, co mi v tom filmu vadilo nejvíc: nudný téma, nevýrazné postavy... Pokud se chcete podívat na holky čutálistky doporučuji se podívat na Super náhrádník (v hlavní roli Amanda Bynes).(10.9.2013)

 • genetique
  **

  Na svete je len ďalší výplod a produkt pre nenáročné masy, ale keď vidíte ten istý príbeh a už ani neviete kde to začalo (a určite to asi ani nikdy neskončí), tak to asi omrzí každého. Nejdem menovať nedostatky, len podotknem prečo vlastne dávam tie výsostné dve hviezdy - sympatický Scott Patterson a jedna, dve pomerne vtipné postavičky. 40%.(17.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace