poster

Krok správným směrem

 • USA

  Her Best Move

 • Slovensko

  Teenage futbalistka

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 2007, 96 min

Režie:

Norm Hunter

Kamera:

Paul Ryan

Hudba:

Didier Rachou
 • ondrasz
  odpad!

  Proboha a ja si myslel, ze akteri venezuelskych telenovel nejsou kdovijaci herci...... Tohle je vazne nad vsechna ocekavani... Tak antipatickou hlavni hrdinku jsem dlooooooooouho nevidel. Navic zjevne se na mic neumi ani podivat. A tresnickou na odpadove sracice je system vyberu do "narodniho" tymu....... To uz byla i na me strasna klada nevkusu a trapnosti.. A vrele doporucuji film s cz dabingem, kde nova nezklamala - horsi uz snad ani udelat nesel..... :-D Jasny odpad!(10.3.2009)

 • genetique
  **

  Na svete je len ďalší výplod a produkt pre nenáročné masy, ale keď vidíte ten istý príbeh a už ani neviete kde to začalo (a určite to asi ani nikdy neskončí), tak to asi omrzí každého. Nejdem menovať nedostatky, len podotknem prečo vlastne dávam tie výsostné dve hviezdy - sympatický Scott Patterson a jedna, dve pomerne vtipné postavičky. 40%.(17.3.2008)

 • atmen
  **

  Kdo dá nejvíc golů ve finálovém zápasu dostane se do národního týmu. Za stavu 2:2 dvě minuty před koncem trenér řve na hráčky všechny do útoku i ty brankářko. Co se nestane. Hlavní hrdinka vypíchne míč, projde přes celé hříště, přitom obejde pár protihráček a i když může střílet do prázdné branky, nahreje své kamarádce, ta dá gól do prázdné branky. Odměna je sladká - národní mužstvo.... Pokud se takto v americe vybírají reprezentanti, tak o mein Gott...(4.3.2010)

 • nash.
  ***

  Určitě to není film, který by se zapsal do dějin. Možná ani do paměti. Nicméně nenudil, neujížděl do trapností a přes řadu klišé se držel příjemně při zemi. Postavy dělaly přesně ty hloupé chyby jaké člověk v životě občas dělá a Sára byla sympatická holka, příjemná už jen tím jak vzdálená byla typově hrdinkám podobných filmů.(7.6.2010)

 • Asmodin
  *

  Příběh je nudný, hlavní hrdinka nevýrazná, navíc dívat se jak "něžné pohlaví" dává hlavičky je trochu absurdní. Hvězdička je za Scotta Pattersona a Daryla Sabara. Těžko říct, co mi v tom filmu vadilo nejvíc: nudný téma, nevýrazné postavy... Pokud se chcete podívat na holky čutálistky doporučuji se podívat na Super náhrádník (v hlavní roli Amanda Bynes).(10.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace