Toto musí byť povinnosť pre každého hiphopera si to pozrieť!(28.1.2010)

Možná na jedno shlédnutí, ale napodruhé už bych se na to opravdu nedíval. Z prostředí Finska rozhodně zajímavé, ale z obecného hlediska strašně obyčejné a předvídatelné.(14.1.2008)

Tohle byl film přesně pro mě. Romantický drama hodně můžu. A tady je ke všemu ještě finský původ, takže to špatné být ani nemůže. Jak už jsem tady několikrát psala, tak hip hop a rnb moc nemusím, ale v tomto případě mě opět dostal. Film mě zaujal už na první pohled. Ve skutečnosti byl ještě lepší než jsem si myslela. Hlavní dvojice se mi moc líbila a do toho ta hudba - to všechno dodalo filmu tu pravou šťávu. Člověk by řekl, že z tohoto popisu dám plný počet, ale nakonec dám jen 85%. Pořád mi tam místama něco chybělo. Tím ale nechci říct, že jsem tento film viděla naposledy.(22.8.2014)

Zrodil sa nový obľúbený režisér Karukoski. Aj keď jeho filmom k úplnej dokonalosti občas niečo chýba, ale výber tém (teenage problematika) a ich spracovanie ma zaujíma a vždy poteší. Nie je to ukecané ako americké filmy. A jestli budu mít někdy syna, tak to nebude Petr, Honza, Standa nebo Karel, ale Neli, stějně jako Pamela Tola v tomhle filmu :)(24.9.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,125,323(2.9.2010)