poster

Proč jsem se jen ženil

 • USA

  Why Did I Get Married?

Komedie / Drama

USA, 2007, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slasher
  ****

  Úvodem chci říct, že jsem si toho s ženskýma zažil dost a tak mi podobný filmy o vztazích (ač je to samozřejmě "filmově") mají hodně co říct, přijdou mi často zajímavý stejně jako sama psychologie vztahu když v něm zrovna jsem. Tady jsem čekal jednodušší látku, větší srandu, byla to ale poměrně vážná "černošská" konverzačka, náročnější i vzhledem k delší stopáži. Ale vážně jsem ji shledal dobrou, v základu věrohodnou a ženatý nejsem, ale troufám si říct, že být nějaký seznam povinné filmové četby na téma manželství, nemělo by tam toto chybět. Škoda snad jen tolika cukru na konec. Jo a ještě jedna věc... pro jistotu... nebuďte předpojatí ;) "You know, if you’re not happy about the way you look then change it. Stop doubting yourself. I mean, it’s not attractive. I don’t like it. And hell, it makes me uncomfortable for you."(1.8.2014)

 • Flamik
  ***

  =dospělácké problémy. hodně originální a dobře zpracovaný film. Mě po jeho zhlédnutí donutil docela přemejšlet o věcech kolem a docela sem si uvědomil jak je ten nevázanej život prima. A když už do chomoutu, tak si nejdřív ověřit že ta vyvolená má chytrou kámošku, která jí bude dodávat všelijaké testy aby si ta moje mohla dát dohromady pět a pět.(8.10.2010)

 • erapo
  ****

  Klasická černošská drama-komédia (a tým vôbec neznevažujem černochov, lebo viem ako by mi to Tasha natrela) plná intríg, zamotaných príbehov, lásky, vášne, happyendu. Priznám sa, že takéto filmy môžem! A ešte sa priznám, že hoci film nepôsobí ako pravá komédia (kde sa smejete od začiatku až po koniec) dvakrát počas filmu sa mi stalo, že som film musel zastaviť, lebo som sa doslova válal po zemi :D - What is wrong with your wife? - What do you mean? It's Wednesday. Welcome to my world.(17.2.2009)

 • asirtes
  **

  Zopár vychytávok a fakticky dobrých fórov premiešaných s "dokonale" analiticko-patologickým prístupom, z ktorého sa mi takmer zavaril mozog. Film sa snaží tváriť inteligentne, ale moc mu to nejde. Zvlášť keď skončí tam kde začal a od nijakého bodu sa nikam neodrazí, aby vytvoril ako taký dojem. Tým dojmom bolo asi to, že jeho hlavná zápletka vznikla omylom.(16.11.2009)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Aaron Zigman: 1. Love U Better - Keith Sweat/Keysia ,2. Sorry for the Stupid Thing - Babyface ,3. You Belong To Me - Anita Baker ,4. Why - Kelly Price ,5. DJ Don't - Gerald Levert ,6. Betterman - Musiq ,7. One - Tyrese ,8. Who Am I To Say - Hope ,9. Flaws And All - Beyonce ,10. Mmmm - Laura Izibor ,11. No One Else - Amel Larrieux ,12. Why Did I Get Married - Tamika Scott ,13. L-O-V-E - Michael Buble ,14. Givin' Up - Jennifer Holiday ,(14.5.2011)