Pohoda

(festivalový název)
  • Slovensko Pohoda
všechny plakáty
Ukázka z filmu

Film z najväčšieho hudobného festivalu na Slovensku. Pohoda, na ktorej sa každoročne zúčastní 30 000 ľudí všetkých vekových kategórií. Miro Remo so svojimi spolupracovníkmi s dávkou irónie odkrývajú návštevníkom nepoznané "backstage" situácie s ktorými zápolia organizátori na čele s Michalom Kaščákom. Ďalej hrajú Vrbovskí víťazi, Chiki liki tu-a, Ink Midjet a Pjoni, Colegium musikum, Bez ladu a skladu, B-komplex, Leftfield, Chose Gonzales a ďalší. (oficiální text distributora)

Cimr

Ve stanovém městečku rostou první stany, muzikanti v šatně kecají před výstupem, ve stáncích s občerstvením smaží langoše, tu a tam se někdo opije, občas zaprší... Zkrátka pohoda! Teď už jen zjistit, proč o tom točit dokument? ()

Javad

Pohodový dokument o Pohode. Humorný, na začiatku trochu smutný (spomienka na tých čo tragicky zahynuli na festivale) ale hlavne plný dobrej hudby a zaujímavých pohľadov do zákulisia, kde uvidíme naozaj všetkých ktorých sa na tom podieľajú - od tých čo pucujú hajzle až po tých čo na nich hrajú (ako na hudobnom nástroji). ()

asirtes

Na dokument o tak veľkom festivale príliš málo. Najmä, keď si človek uvedomí koľko kvalitného materiálu tam bolo k dispozícii. V tomto prípade nevyužitého... ()

ivo333

Dokument ukazujúci pravú pohodovú Pohodu, ktorý sa snáď ani nedal pokaziť akurát doviesť do dokonalosti (na tejto Pohode som bol ako dobrovoľník a musím povedať, že pár vecí mi tu chýbalo, aj keď chápem, že zachytiť sa nedalo všetko), čo sa tomuto nie úplne podarilo. Každopádne vzdávam úctu Michalovi a organizačnému tímu, na taký veľký festival tak málo problémov - paráda. Teším sa na ďalší ročník a ďalší skvelý dokument. ()