Rosamunde Pilcher

Křídla naděje (E73)

(epizoda)
  • Německo Flügel der Hoffnung (více)

Rogerově loděnici na ostrově Whight hrozí krach. Nový model motorových člunů, který ji má zachránit, má neustále závady a majitelův syn, který studuje v USA techniku, nemá o převzetí podniku zájem. Když Tom přijede domů, aby otci představil svoji snoubenku Sam, obratem vyřeší technické problémy nové řady člunů. Doma však narazí na stíny minulosti: jeho bývalá láska, zpěvačka Virginia, se po Tomově odchodu do Států pokusila o sebevraždu. Vyjela si plachetnicí během bouře, ztroskotala na útesu a od té doby je na vozíku. Přestala i zpívat, což nelibě nese její bratr Matthew, který parazitoval na sestřině slávě, a chce se proto Tomovi pomstít... (oficiální text distributora)

Le_Chuck odpad!

Rovnako ako braková romantika z novinových stánkov za 39,- so zamilovaným lesklým párikom na obálke existuje aj jej rovnako braková filmová obdoba. Rosamunde Pilcher a režisér Dieter Kehler spoločnými silami produkujú krmivo pre naivné 13 ročné panny a ešte naivnejšie 40 ročné, ktoré pri príbehoch "zo života" dokážu za dve hoďky (aj s reklamami) vysopliť kartón papierových vreckoviek. Logicky tieto filmy publikum majú a točiť sa budú. Triezvy pohľad na Krídla nádeje odhalí za vlasy neskutočne pritiahnuté snobské príbehy (zväčša situováne medzi anglickú smotánku) s neoriginálnym a síleným ťahom na slzopudný happyend. Ploché, protivné charaktery, nulový cit pre rozprávanie nulového príbehu. V tomto prípade nap. havária lode "zázračne" uzdravuje ochrnutú Virginiu, čize čím väčšia trágédia, tým väčšie slzy, sople a svatba. No proste PEKLO!!! Nula% ()

laik_60

Virgínia bola spevačka, po havari bola na vozíku, všetko sa tocil o kamaratov novou láskou z ameriky a hlavne zabezpečil Virgínin brat - hlavny gauner - aby sa na ko niec vsetko dobre otočilo :) ()

Greenpeacak odpad!

Keď sa nad tým tak zamyslím, tak to má aspoň jedno pozitívum. Je to možnosť nadobudnutie hereckej praxi, lenže problém ja asi v tom, že keď poviete, že ste hrali v Rosamunde Pilcher, tak režisér Vás pošle kade ľahšie. :D ()

Kubasino odpad!

Stále se snažím přívést přítelkyni na trochu kvalitnější filmovou tvorbu (ale nepřesvědčuji, jen doporučuji) a tyto slátaniny mi podrážejí nohy. Když nic jiného, tak to dost podráží nohy chlapům, protože dost ženských (co jsem slyšel) si myslí, že v tom je opravdu reálný základ a tak moooc chtějí ty nařachané romantické drsňáky bez vady. Pak je ovšem ve většině případů čeká velké zklamání. ()