Zrak ti zastřel kouř (S01E01) (epizoda)

 • USA

  Smoke Gets in Your Eyes

Drama

USA, 2007, 49 min

 • Domislava95
  ***

  "She won't get married because she's never been in love. And by love you mean big lightning bolts to the heart, where you can't eat and you can't work, and you just run off and get married and make babies. The reason you haven't felt it is because it doesn't exist. What you call love was invented by guys like me.. to sell nylons."(7.4.2017)

 • ZeroCZ1233
  *****

  Zrak mi kouř nezastřel, spíš vytřel. Vedle Breaking Bad a Farga další famózní úvod složený z těch nejlepších prvků, jež by měl správný pilot mít. Sympatické postavy s podařenou podvratnou expozicí, nádherná a realisticky stylizovaná atmosféra začátku 60. let s velmi líbivou jazzovou hudbou (velmi zajímavá variace na můj milovaný Caravan) jako podkresem. Byl jsem do světa těchto sympatických markeťáků vtažen s velkou grácií a ještě větším úspěchem.(19.3.2020)

 • Necrotongue
  *****

  Tak jsem se po nějakém čase vrátil k tomuto seriálu, abych se přesvědčil, jestli na mě stále ještě funguje a ukázalo se, že mě reklama, v níž nefiguruje zelený zmetek (čti zmrd) od Alzy, stále hodně baví. Úvodní epizody jsou tradičně seznamovací (jinak to ani být nemůže), ale tady jsem se seznamoval tak intenzivně, že jsem nemohl udělit slabší hodnocení.(10.10.2019)