Kurt se nabídne, že vezme Peggy na koncert Boba Dylana, ale vůbec to nemyslí jako rande. Don se v kalifornském slunném podnebí přemáhá, aby pracoval. Nakonec se dá dohromady se skupinou bohatých povalečů, kteří jeho služební cestu obohatí o nové zážitky. Duck podnikne kroky k urychlení svého kariérního postupu a učiní nabídku bývalému kolegovi z britské reklamní agentury. (Česká televize)

Necrotongue

No, ani tentokrát jsem zrovna nepřekypoval nadšením. Nic proti líné dekadenci u bazénů v Palm Springs, ale nesmí jí být plná epizoda na úkor podstatnějších záležitostí. Situaci naštěstí zachraňovaly pokoutné pikle v New Yorku a jen díky jim jsem nemusel snižovat hodnocení, protože psychické úniky Dona Drapera mimo realitu mě příliš neberou. / Poučení: Jsi pozván na bezplatný výlet do Palm Springs s příslibem sexuálních radovánek? Asi neváhej? ()

ZeroCZ1233

Slunné prostředí L.A. nabízí úplně jinou atmosféru, jež je přítomností tamější bohaté smetánky doladěna do toho nejlepšího. Mezitím v New Yorku se pomalu otvírají vrátka pro firemní intriky a možné vrážení kudel do zad. Velmi fajné. ()