Peteovy rodinné problémy způsobí, že přijde o tchánovu přízeň a také o zakázku Clearasil. Mezi zaměstnanci Sterling Cooper vypuká neklid, neboť ve firmě se zjevně něco děje. Don se vrací do kanceláře právě v okamžiku, kdy vrcholí všeobecná hysterie okolo kubánské krize. Zjevně načerpal dost energie, aby se postavil chystaným pracovním změnám i domácí krizi. (Česká televize)

Necrotongue

No jo, je to tak, závěr druhé série se tvůrcům opravdu vydařil. Zase se jim jednou podařilo hodit do rovnováhy firmu a životy jejích zaměstnanců a nutno přiznat, že obojí mělo patřičné grády. Jak jsem předpokládal, s návratem Dona Drapera do New Yorku dostala celá záležitost úplně jiný náboj, a když se ještě na atmosféře podepsala Kubánská krize, bylo rozhodnuto. / Poučení: Obáváš se jaderné války? Investuj buď do stavby krytu nebo do zásoby alkoholu. ()

ZeroCZ1233

Naprosto fantastický závěr série. Vnější celosvětové konsekvence ze strachu z atomové války se promítají i do naší oblíbené kanceláře, v níž jako paralela ve stejnou dobu probíhá podobný boj se strachem z budoucnosti, z čehož vychází čistá melancholií propletená nálada, již umocňuje mnoho detailů jako například deštivé počasí. Jestli tato kvalita předznamenává, že v podobném střihu bude i třetí série, budu velmi spokojený. ()