Don tráví většinu času doma a jeho sekretářka Dawn mu zprostředkovává informace z kanceláře. Pete chce získat síť kalifornských prodejců Chevroletu, ale kancelář v Detroitu to chce mít pod kontrolou. Na popud Jima Cutlera se Joan vzdá postavení provozní šéfky a odstěhuje se do volné kanceláře v oddělení accountů. Don se usmíří se svou dcerou, když jí přizná, že je na nucené dovolené. (Česká televize)

Necrotongue

Už první epizoda závěrečné řady mě bavila, ale k pěti hvězdičkám jsem se přiklonil až teď. Druhý díl se téměř celý odehrával ve firmě, přesto se toho o velkých zakázkách mnoho neřeklo. Řešily se spíše malé, personální problémy, jenže právě díky tomu na mě epizoda působila tak realisticky. Podobně na mě zafungovalo i neplánované setkání otce a dcery. / Poučení: Jsi sám na Valentýna? Čokoláda nikdy nezklame. ()

ZeroCZ1233

Jak vím, že mi s těmito postavami už nezbývá tolik času, tak si vyloženě užívám jejich vzájemné dialogy ještě více, čemuž napomáhá i opar melancholických nálad, jež jsou s blížícím se koncem patrnější a patrnější. ()