Reklama

Reklama

Flash Gordon

(TV seriál)
  • Slovensko Flash Gordon
Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Drama
USA / Kanada, 2007, 22x45 min

Kamera:

David Pelletier

Hudba:

Joe Cruz

Hrají:

Eric Johnson, Gina Holden, Karen Cliche, John Ralston, Panou, Dominic Zamprogna, Ian A. Wallace, Christine Willes, Ona Grauer, (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Seriálové spracovanie klasického komiksového príbehu.  Zoznámte sa s Flashom Gordonom (Eric Johnson), obyčajným pozemšťanom, na ktorého čakajú neobyčajné dobrodružstvá. Keď sa Flashov otec stratí bez stopy, rozhodne sa ho syn za každú cenu nájsť. Čoskoro sa dozvie tajomstvo otca, ktorému sa podarilo nadviazať kontakt so vzdialenou planétou Mongo. Na Mongu železnou rukou vládne diktátor Ming, ktorý kontroluje všetky zdroje vody, a tak sú mu obyvatelia vydaní na milosť. Mnohí z nich však snívajú o záchrancovi z veľkej diaľky, ktorý Minga zvrhne a vráti ich planéte mier. Stane sa ním Flash Gordon? (Incantator)

(více)

Recenze (29)

Segrestor odpad!

všechny recenze uživatele

Sam Jones, představitel Flashe ze staršího snímku a tedy otce tohoto Flashe, se asi obrací v hrobě a to ani ještě neumřel. Už samotný kult Flashe Gordona, představitele žánru fantasy/sci-fi s prvky space opery vznikl na otřesných tricích, naivním příběhu a šílených výkonech ať už samotného Sama Jonese či jiných aktérů. Ale co, byla to sranda. Tenhle paskvil je tak otřesný, že se mi chce až zvracet. To už bych se radši koukal na debilní ordinaci v zahradě, než na tohle. ()

_-0-_ odpad!

všechny recenze uživatele

Nenechte se zmýlit, s Flash Gordon 1980, natož s Queen to nemá VŮBEC NIC společného. Zoufalé zpracování, herecké výkony a scénář stvořený pubescentním mozečkem - to vše vytvořilo dílo zkázy. Viděl jsem cca 1/3 pilotu a potom (abych přece jen nekřivdil) jsem se podíval na kousky dalších dílů. Je až nepochopitelné, že produkce dokázala obhájit stvoření jedné řady. Na tento seriál se nedívejte, pokud nejste masochisti. ()

Reklama

Milda003 

všechny recenze uživatele

Když jsem to náhodně spatřil v TV říkal jsem si "Hm nějakej serial z 80tých let", koukal jsem na něj a pořád si s úsměvem říkal "ach to byli dřív efekty" a celkem se mi to i líbilo... Po zjištění že se jedná o seriál z roku 2007 se můj pohled rapidně změnil a začal si všímat nedokonalostí a hluchých míst ať v efektech, režii tak i v hereckých výkonech. Né že by Neill Fearnley a T.J. Scott byli nějaký super režiséři (spíše asi asistenti), ale podíleli se na celkem úspěšných seriálech jako "hvězdná brána atlantida", tak by si člověk myslel, že něco pochytili a ono ne .... ()

Stingray odpad!

všechny recenze uživatele

Tak to je votřes!!! Nejdřív jsem to zkusil jako Flashe Gordona....a to mi teda nešlo. Mongo..hrůza,jeden počítačovej záběr na město a jinak opuštěná cementárna a přilehlý les a šro´ták,přes barevný filtr.(filmové triky nového tisíciletí),Ming!!!! TOHLE má být démonický diktátor???? Já vlastně ani nevim co si o té figuře mám myslet. Rancor má pod pláštěm tutově Segway...Úplně vidím tým scénaristů,kteří si asi fakt mysleli,že tvoří něco novéhého...dobrého ...a proboha VTIPNÉHO!!!!!! Jako nějaký restart/remake Flashe Gordona odpad!Hnus! Zapomenout. Pak jsem se na to zkusil koukat jako na levnej sci-fi seriál na odpoledne. Ale nejde to! Herecký výkony jsou zoufalý,ale oni asi nemají co hrát pod tou příšernou režií a v příšerných kulisdách jako z amaterského filmu školáků z Rumunska!O zápletkách a dialozích ani nemluvě.Sanžil jsem se...,ale dorazili mě "Jestřábí lídé".....kdo neviděl neuvěří.Už se na to ani nekouknu.NIKDY!!!! ()

Shakaar

všechny recenze uživatele

no hodnocení ještě ponechám...viděl jsem cc2 4 díly a to ne celé...takže těžko hodnotit...styl hodně pokleslý, nejvíc mě v posledním díle pobavil moment kdy hledali nějaké datové zařízení po "mozkocucu" ( :D ) a Gordon konstatoval: "no když to my nenajdeme tak nikdo" ...ano IQ vymaštěná hlava, krátce poté přístroj lokalizovala sonda vyslaná velkým nepřítelem...ono to bude taková braková zábava, když tak se u toho nasměju jako o verzi z roku 1980 :D ()

Galerie (34)

Zajímavosti (2)

  • Seriál bol zrušený po 22 častiach prvej série. (Incantator)

Reklama

Reklama