poster

Flash Gordon (TV seriál)

 • Slovensko

  Flash Gordon

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Drama

USA / Kanada, 2007, 22x45 min

 • Segrestor
  odpad!

  Sam Jones, představitel Flashe ze staršího snímku a tedy otce tohoto Flashe, se asi obrací v hrobě a to ani ještě neumřel. Už samotný kult Flashe Gordona, představitele žánru fantasy/sci-fi s prvky space opery vznikl na otřesných tricích, naivním příběhu a šílených výkonech ať už samotného Sama Jonese či jiných aktérů. Ale co, byla to sranda. Tenhle paskvil je tak otřesný, že se mi chce až zvracet. To už bych se radši koukal na debilní ordinaci v zahradě, než na tohle.(6.2.2013)

 • mad.dog
  **

  Seriálový podprůměr, který mi zas nepřijde až tak špatný. Samozřejmě tu jsou seriálová klišé, ale musím pochválit Karen Cliche (je sexy a docela umí i hrát) a kdyby se Eric Johnson pořád netvářil tak ,,tvrďácky'' a zkusil víc se sebou pracovat, byl by z něj solidní herec. Jinak myšlenka dobrá, ale má moc much. Škoda.(15.7.2012)

 • VoiDson
  odpad!

  Jednou takhle ráno vstanu dříve a v programu na televizi vitím Flash Gordon, tak jsem se těšil na starou klasiku a tak jsem to přepnul. No a následovalo zděšení a skoro infarkt ... co to sakra je ... no a když jsem se v klidu vyzvracel, tak jsem televizi raději vypnul. Tohle je prostě další zbytečný seriál...(17.11.2012)

 • Milda003
  *

  Když jsem to náhodně spatřil v TV říkal jsem si "Hm nějakej serial z 80tých let", koukal jsem na něj a pořád si s úsměvem říkal "ach to byli dřív efekty" a celkem se mi to i líbilo... Po zjištění že se jedná o seriál z roku 2007 se můj pohled rapidně změnil a začal si všímat nedokonalostí a hluchých míst ať v efektech, režii tak i v hereckých výkonech. Né že by Neill Fearnley a T.J. Scott byli nějaký super režiséři (spíše asi asistenti), ale podíleli se na celkem úspěšných seriálech jako "hvězdná brána atlantida", tak by si člověk myslel, že něco pochytili a ono ne ....(8.5.2012)

 • +sfinx+
  *

  Stále jsem se snažil najít důvody, proč se na to dívat dál a alespoň vidět znovu tu pěknou dvojnici Tarji, ale ten cucák, směšný tyran a blbec na segwayi se mi to pořád snažil vymluvit. Trapné stokrátjižpoužité proslovy, hnusné efekty a hloupost kam se podívám, mě to ale donutily vzdát. Ale originalitou to možná prorazí - ukrýt veškeré vědění vesmíru do hodinek jen tak někoho nenapadne.(1.2.2013)

 • - Seriál bol zrušený po 22 častiach prvej série. (Incantator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace