Flash Gordon (TV seriál)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Drama

USA / Kanada, 2007, 22x45 min

David Pelletier

Joe Cruz

Eric Johnson, Gina Holden, Karen Cliche, John Ralston, Panou, Dominic Zamprogna, Ian A. Wallace, Christine Willes, Ona Grauer, Samuel Patrick Chu, Sonya Salomaa, Erin Karpluk, Holly Elissa, Jody Thompson, Carrie Genzel, Zak Santiago, Françoise Yip, Elyse Levesque, Cory Monteith, Ty Olsson, Steve Bacic, Raquel Riskin, Tiffany Lyndall-Knight, Shawn Roberts, Greyston Holt, Kyle Labine, Ben Cotton, Tom McBeath, Elisa King, Benjamin Easterday, Meghan Ory, Sarah Groundwater, John DeSantis, Sebastian Gacki, Adrian Holmes, Kendall Cross, Woody Jeffreys, John Novak, Rob Carpenter, Richard Harmon, Michael Kopsa, Monique Ganderton, Jill Teed, Michael Adamthwaite, Clifton MaCabe Murray, Darren Moore, Aleks Paunovic, Elias Toufexis, Cameron McDonald, Shaun Omaid, Mark Gibbon, Rick Dobran, Kerry Sandomirsky, Adam Lolacher, Carmen Moore, Kevin O'Grady, Stefan Arngrim, Nickolas Baric, Christina Jastrzembska, Anna Van Hooft, Michael Puttonen, Mark Acheson, Kevin Blatch, John Moore, Jody Racicot, Mike Paterson, Spencer Maybee, Bruce Dawson, David Stuart, Gardiner Millar, Kathryn Kirkpatrick, Hamza Fouad, Dalias Blake
  • _-0-_

Nenechte se zmýlit, s Flash Gordon 1980, natož s Queen to nemá VŮBEC NIC společného. Zoufalé zpracování, herecké výkony a scénář stvořený pubescentním mozečkem - to vše vytvořilo dílo zkázy. Viděl jsem cca 1/3 pilotu a potom (abych přece jen nekřivdil) jsem se podíval na kousky dalších dílů. Je až nepochopitelné, že produkce dokázala obhájit stvoření jedné řady. Na tento seriál se nedívejte, pokud nejste masochisti.(1.10.2008)

• Shakaar

no hodnocení ještě ponechám...viděl jsem cc2 4 díly a to ne celé...takže těžko hodnotit...styl hodně pokleslý, nejvíc mě v posledním díle pobavil moment kdy hledali nějaké datové zařízení po "mozkocucu" ( :D ) a Gordon konstatoval: "no když to my nenajdeme tak nikdo" ...ano IQ vymaštěná hlava, krátce poté přístroj lokalizovala sonda vyslaná velkým nepřítelem...ono to bude taková braková zábava, když tak se u toho nasměju jako o verzi z roku 1980 :D(23.4.2012)

• +sfinx+

Stále jsem se snažil najít důvody, proč se na to dívat dál a alespoň vidět znovu tu pěknou dvojnici Tarji, ale ten cucák, směšný tyran a blbec na segwayi se mi to pořád snažil vymluvit. Trapné stokrátjižpoužité proslovy, hnusné efekty a hloupost kam se podívám, mě to ale donutily vzdát. Ale originalitou to možná prorazí - ukrýt veškeré vědění vesmíru do hodinek jen tak někoho nenapadne.(1.2.2013)

• mad.dog

Seriálový podprůměr, který mi zas nepřijde až tak špatný. Samozřejmě tu jsou seriálová klišé, ale musím pochválit Karen Cliche (je sexy a docela umí i hrát) a kdyby se Eric Johnson pořád netvářil tak ,,tvrďácky'' a zkusil víc se sebou pracovat, byl by z něj solidní herec. Jinak myšlenka dobrá, ale má moc much. Škoda.(15.7.2012)

• numan

Z původního Flashe Gordona sice zbyla jenom blonďatá hlava, blbina to samozřejmě je, ale rozhodně ne tak strašná, jak to podle hodnocení na csfd vypadá. Pro mě lehce guilty pleasure a navíc jsem tu od zdrogovaného Flashe slyšel to nejveselejší vyznání lásky, co kdy kdo vypustil z tlamy: "Ty máš tak krásná chodidla... Jako bys po nich ani nikdy nechodila." :o)))(16.11.2012)

• - Seriál bol zrušený po 22 častiach prvej série. (Incantator)