Flash Gordon (TV seriál)

Flash Gordon

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Drama

USA / Kanada, 2007, 22x45 min

• Shakaar

no hodnocení ještě ponechám...viděl jsem cc2 4 díly a to ne celé...takže těžko hodnotit...styl hodně pokleslý, nejvíc mě v posledním díle pobavil moment kdy hledali nějaké datové zařízení po "mozkocucu" ( :D ) a Gordon konstatoval: "no když to my nenajdeme tak nikdo" ...ano IQ vymaštěná hlava, krátce poté přístroj lokalizovala sonda vyslaná velkým nepřítelem...ono to bude taková braková zábava, když tak se u toho nasměju jako o verzi z roku 1980 :D(23.4.2012)

• +sfinx+

Stále jsem se snažil najít důvody, proč se na to dívat dál a alespoň vidět znovu tu pěknou dvojnici Tarji, ale ten cucák, směšný tyran a blbec na segwayi se mi to pořád snažil vymluvit. Trapné stokrátjižpoužité proslovy, hnusné efekty a hloupost kam se podívám, mě to ale donutily vzdát. Ale originalitou to možná prorazí - ukrýt veškeré vědění vesmíru do hodinek jen tak někoho nenapadne.(1.2.2013)

• Segrestor

Sam Jones, představitel Flashe ze staršího snímku a tedy otce tohoto Flashe, se asi obrací v hrobě a to ani ještě neumřel. Už samotný kult Flashe Gordona, představitele žánru fantasy/sci-fi s prvky space opery vznikl na otřesných tricích, naivním příběhu a šílených výkonech ať už samotného Sama Jonese či jiných aktérů. Ale co, byla to sranda. Tenhle paskvil je tak otřesný, že se mi chce až zvracet. To už bych se radši koukal na debilní ordinaci v zahradě, než na tohle.(6.2.2013)

• numan

Z původního Flashe Gordona sice zbyla jenom blonďatá hlava, blbina to samozřejmě je, ale rozhodně ne tak strašná, jak to podle hodnocení na csfd vypadá. Pro mě lehce guilty pleasure a navíc jsem tu od zdrogovaného Flashe slyšel to nejveselejší vyznání lásky, co kdy kdo vypustil z tlamy: "Ty máš tak krásná chodidla... Jako bys po nich ani nikdy nechodila." :o)))(16.11.2012)

• VoiDson

Jednou takhle ráno vstanu dříve a v programu na televizi vitím Flash Gordon, tak jsem se těšil na starou klasiku a tak jsem to přepnul. No a následovalo zděšení a skoro infarkt ... co to sakra je ... no a když jsem se v klidu vyzvracel, tak jsem televizi raději vypnul. Tohle je prostě další zbytečný seriál...(17.11.2012)

• - Seriál bol zrušený po 22 častiach prvej série. (Incantator)