Sugarhouse

Scénografie:

Caroline Story

Kostýmy:

Guy Speranza

Zajímavě natočenej, skvěle zahranej a jednoduchej příběh ze spodiny (dealeři, feťáci, šlapky), kterej mě dostal. Zkráceně: zbohatlík si chce koupit zbraň od jednoho vypatlanýho feťáka, ale ten ji ukradl svýmu dodavateli koksu a ten ji chce teď vrátit. A protože ho hraje dohola jetej Andy Serkis, jehož postava se umí dost lehce nasrat (a když říkám dost lehce, tak myslím kvůli všemu) a bude to bolet. A kromě té krásně zahrané zuřivosti měl krásnou apartní košilku - hned bych si takovou taky sehnal...(26.2.2008)

• Adrian

Ako polhodinovy kratas by to mohlo byt aj uderne, ako celovecerak natahovane a riedke.(22.2.2008)

Dlouho jsem hledal nějakou britskou kriminálku, kterou jsem ještě neviděl. Tohle se netvářilo úplně špatně...ale nakonec to zase tak dobrý nebylo. Smažáckej sídlák a jeden chlapík si tam jde od feťáka koupit bouchačku. Jenže ta bouchačka patří místnímu dealerovi, ktrej má...no řekněme malinkatej problém se sebeovládáním. Filmek z anglickýho feťáckýho podsvětí, kde se člověk dozví že někoho zastřelit je špatný-WTF? Potencionál to mělo, ale nudný pasáže, až dojemný momenty o špatnosti světa a pár pitomin mě donutilo dát jen tři hvězdy. A upřímně řečeno, nebejt tam postava Hoodwink, kterou zahrál Andy Serkis, jakožto naprostej magor a mlátička, šel bych s hodnocenim ještě níž. Škoda, škoda.(1.3.2010)