poster

Sugarhouse

Thriller / Krimi

Velká Británie, 2007, 90 min

Režie:

Gary Love

Kamera:

Daniel Bronks

Hudba:

Michael Price

Producenti:

Michael Riley

Střih:

Peter Davies

Scénografie:

Caroline Story

Kostýmy:

Guy Speranza
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radiq
  *****

  Zajímavě natočenej, skvěle zahranej a jednoduchej příběh ze spodiny (dealeři, feťáci, šlapky), kterej mě dostal. Zkráceně: zbohatlík si chce koupit zbraň od jednoho vypatlanýho feťáka, ale ten ji ukradl svýmu dodavateli koksu a ten ji chce teď vrátit. A protože ho hraje dohola jetej Andy Serkis, jehož postava se umí dost lehce nasrat (a když říkám dost lehce, tak myslím kvůli všemu) a bude to bolet. A kromě té krásně zahrané zuřivosti měl krásnou apartní košilku - hned bych si takovou taky sehnal...(26.2.2008)

 • Adrian
  **

  Ako polhodinovy kratas by to mohlo byt aj uderne, ako celovecerak natahovane a riedke.(22.2.2008)

 • BuryGol
  ***

  Dlouho jsem hledal nějakou britskou kriminálku, kterou jsem ještě neviděl. Tohle se netvářilo úplně špatně...ale nakonec to zase tak dobrý nebylo. Smažáckej sídlák a jeden chlapík si tam jde od feťáka koupit bouchačku. Jenže ta bouchačka patří místnímu dealerovi, ktrej má...no řekněme malinkatej problém se sebeovládáním. Filmek z anglickýho feťáckýho podsvětí, kde se člověk dozví že někoho zastřelit je špatný-WTF? Potencionál to mělo, ale nudný pasáže, až dojemný momenty o špatnosti světa a pár pitomin mě donutilo dát jen tři hvězdy. A upřímně řečeno, nebejt tam postava Hoodwink, kterou zahrál Andy Serkis, jakožto naprostej magor a mlátička, šel bych s hodnocenim ještě níž. Škoda, škoda.(1.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace