V zajetí rytmu

Albert Leon

Zoran Popovic

Andrés Levin
  • january

Producentem byla J.Lopez? Tak tim se mnohe vysvetluje. Odrbany namet (z ubozaka uspesny kluk co si najde holku svych snu), kde se dej mj. toci kolem toho, ze klucina vynalezne skvele pozadi do sve hudby, a to jakysi zvuk, co vydavaji zaby zijici v jeho regionu.... jeste se na to chcete divat? proste trapnost a zase trapnost. Davam jednu hvezdu za to, jak jsme si z tohodle vytvoru delali jeste dlouho potom srandu.(4.12.2009)

Kdosi vzal sáček mého nejoblíbenějšího čaje, zalil ho příliš vařící vodou a po půl minutě ho vytáhl a vyhodil. Ale fajn, člověk v podobných případech očekává i vychladlou vodu. Co můžete od takového filmu čekat? Každý normální jedinec, který „jde“ do podobného filmu, určitě nečeká žádné zázraky, takže filmové kvality bych tady asi neřešila. „Chápeš, neměl jsem jinou možnost.“ „Vždycky jsou možnosti, vždycky.“ Slabý, zcela předvídatelný děj, naprosto příšerný dabing (včetně dabované španělštiny, grrr!!!), nicméně pro mne velice přitažlivé exteriéry a hudba, kterou miluji… Puerto Rico, reggaeton… Když jsem se na film dívala, dokázala jsem se přenést někam do místního klubu a v tomto rytmu protancovat celou noc…; takže věřím, že až uvidím originál, přenese se atmosféra filmu bez protestů a zanechá ve mně mnohem větší zážitek. Filmový zážitek to asi nebude, ale hudební by být mohl.(20.6.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $5,898,393Tržby Celosvetovo $6,451,106Tržby za predaj DVD v USA $2,660,871 //počet predaných kusov 136,284(11.4.2009)

• Pharlap

Tento film se jako "drama" hodnotit nedá! Vždyť to ani nebyl film s klasickém slova smyslu. V Let´s dance - jak tady někdo vzpomínal - byla alespoň nějaká zápletka. Ale tohle? Mne to spíš přišlo jako sonda do zákulisí mladých hudebníků. A docela nudný a velmi předvídatelný. Jednu hvězdičku dávám jen díky tomu, že reggaeton je jeden z mých oblíbených žánrů a na snímek jsem de facto koukal jako na videoklip na MTV.(28.9.2009)

• blackrain

Film o hudbě a tancování, nic víc, nic míň. Čekala jsem od toho mnohem víc, už jenom proto, že je pod tím také podepsaná Jennifer Lopez. Tak ta hudební stránka mohla být lepší. Spousta hudebníků dnes míchá různé hudební rytmy. Tak že nic převratného a okázalého. Děj de facto žádný. Jestli tenhle film měl být o ctižádosti a o snu jednoho rapera a o hledání sama sebe, tak se minul účinkem. Tedy alespoň u mě. Na sobotní pozdní dopoledne pro TV Nova vhodné.(19.2.2009)