Robin Pilcher: Na druhé straně oceánu (TV film)

• Rakousko

Robin Pilcher - Jenseits des Ozeans

• Německo

Robin Pilcher - Jenseits des Ozeans

Robin Pilcher: Večnosť oceánu

Drama / Romantický

Rakousko / Německo, 2006, 90 min

• CrazmydRed

Hm, ako vidím, tak Robin nasleduje cestu svojej pojašenej matky a má v úmysle zásobovať nás ďalšími nevkusnosťami, nad ktorými sa človeku zastavuje rozum a slovo "vkus" mi ani nepríde na rozum... Zaujímalo by ma, odkiaľ berú Nemci peniaze na filmovanie týchto sračiek...(25.9.2007)

• klokyn

Ako sa na tieto filmy môžu ľudia pozerať? Veď je to stále to isté dookola, len sa striedajú mená, "herci" a prostredie. A je jedno či je to Pilcherová, alebo Pilcher.(3.10.2007)

• Kinderr

Romantická sračkovina, která opravdu nezná hranic. Nesmyslný, trapný děj, který diváka opravdu neuchvátí. Takto malé hodnocení asi mluví za vše.(23.7.2014)

A mně se to líbí. Prostě film, kde díky naprosto předvídatelnému ději a stále stejným hercům může člověk vypnout a jen tak koukat.Navíc je tu krásná příroda a občas nějaká padoušská zápletka...ale to chlapi nepochopí, protože oni relaxují celý život, takže nepotřebují odpočinkové filmy.(5.2.2017)