Vdova (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Československo, 1987, 28 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

Jak že se tomu tenkrát říkalo(?)... "Televizní mikrokomedie"... . . . Každopádně je to takový malý milý vlídný a na nic si nehrající prostý televizní filmek o věcech lidských s >naučením< ze života (byť z dob reálného socializmu - ejhle Kuzmič... ;o), jaký už dnes prostě (bohužel) nikdo nenatočí. Takže tři hvězdičky za inscenaci jako takovou a jedna navíc v rámci oné dávno mrtvé kategorie lidských /mikro/komedií (;-) - a vlastně i za to, že (z dnešního hlediska) vdovci po této éře ty své role tenkrát prostě jen pěkně(!) hráli a spolu s tvůrci si na nic si nehráli... - - - - - (Poprvé viděno kdysi dávno v časech >československotelevizních< , hodnoceno po náhodném repete 13.1.2010 na ČT1, komentář zde jako první - 13.1.2010)(13.1.2010)

Skvěle jsem se bavila, hlavně při rozhovorech a radách chlapů, dost vtipný. Nějak na mně dýchlo z téhle povídky lidské teplo. Civilně zahrané, na Brňáky výborné.(31.12.2013)

Poučení z toho plyne jediné. Pokud parkujete svoje auto na kopci, vypněte motor, zatáhněte ruční brzdu a zařaďte rychlost, jinak budete pod pantoflem dřív než řeknete "Moskvič".(25.2.2016)

Brněnští bakaláři...největší překvapení je že nechali auto projet domem...(7.2.2014)

Klasická bakalářská podívaná s příjemným hereckým projevem všech zúčastněných. Nejvíc se mi líbili hospodský debaty ostřílených ženáčů a unikátní záběr na Moskvič 408 bourající dům. V dalších rolích hrají : J.Kuneš, M. Vágner, J.Husník, L:Billová, E. Hradilová, O.Hegerová. Rok výroby je 1987 nikoliv 1986.(11.1.2010)