• jonyyy

50% nebylo to špatné, ale čekal jsem víc.(6.10.2008)

Čekal jsem na nový film s Ferrellem a očekavám oddychovou komedii s prostředí basketu. Dostal jsem ji a ještě něco více. Ferrel zde má nejvíce prostoru , protože jako majitel-trenér-hráč se musí ukazovat často. V jinych filmech toto zastaví 3 lidé :-D . Jeho ztřeštený humor je zde opět obsažen. Ferrel si oblibil mirně hloupé extravagantní postavy a tak Jackie Moon diky ukradene pisni je nabubrelým majiletem tymu ABA. V 70.letech se tedy slučují 4 týmy s NBA a zbytek jde do důchodu. To by to , ale nebyl Jackie , aby jeho sen o NBA se nevyplnila a tak tým looseru s vycnivajicím Coffem a sexy roztleskavačky najíma veterána , který vyhral NBA ze střidačky. Příběh je plný kliše , ale narozdíl od tucty jinych podobně laděných filmů jsou tu komediální osobnosti a ten krásný retro nádech a jeste onen mirny historický podtext. Originální zabava mezi poločasy jako třeba bitka s medvědem nebo přeskok roztleskávaček s pomocí kolečkových bruslí. Sice to u mě nemá na Vybijenou , která je u mě co se týče sportovních komedii nejvýše, tak jsem se dobře bavil a prijemne oddychl. Kdo ví , třeba by jsme nyni četly o Michigan Flint Tropicacs místo třeba San Antonia Spurs ? :-D(24.5.2008)

Strašná kravina naprosto zapadající do Farrellovy tvorby, opět má nesčetně hysterických záchvatů, neustále tam pobíhá jak hovado a naprosto debilní dialogy, ale někdy to je prostě sranda, bohužel to ale neni zas tak často, jak by tenhle film, kterej je na stupiditě založenej, potřeboval, ale i tak sem se párkrát fakt náramně pobavil, škoda jen trošku debilní role pro Woodyho Harrelsona, kterej se tak nemoh moc dobře komediálně představit a že to umí moc dobře.(22.5.2008)

Tohle je přesně ten druh komedie, která nikterak nenadchne, ale na druhou stranu ani nezklame. Will Ferrell zde rozjíždí další ze svých mnoha komediálních kreací, kdy jeho výkon dělí jen tenká hranice mezi genialitou a trapností. Některé fórky byly povedené, jiné vysloveně trapné, z celého filmu pak mám pocit, že tenhle film rozhodně nebude patřit mezi ty snímky, které si mám v plánu ještě někdy znovu pustit. Jednou to vidět opravdu stačí, na jedno zhlédnutí je to docela snesitelný počin, který dokázal udržet mou pozornost, který mě dokázal i docela zaujmout, ale u kterého jsem také často pochyboval, jestli to celé je myšleno vážně, nebo to bylo natočeno jen proto, aby se Will Ferrell pořádně vyblbnul. Docela příjemně zde působí Woody Harrelson, který v určitých chvílích Ferrella dost zastiňuje, což nevím, jestli je úplně v pořádku. Takže když bych to měl nějak uzavřít, tak asi s tím, že už jsem viděl mnoho lepších a zajímavějších filmů o basketbalu, které mi utkvěly v paměti, o čemž pochybuji, že se v případě tohoto filmu stane. Zkrátka tenhle film beru jako další zajímavou taškařici s Ferrellem, která je doplněná trochou toho sportu a na níž asi to nejzajímavější je hippík bez trička, který se snaží získat svých 10 tisíc dolarů. Takže za průměrný film průměrné hodnocení, uděluji tři hvězdy.(31.5.2010)

• teutates

Ježiši to bola blbina:)))),avšak Will Ferell má obrovské srdce!Snímok prejde,ale Will zostáva!:)))(10.8.2008)

• - Příjmení jednoho z hráčů Tropics zní Munson. Postava, kterou hraje Woody Harrelson ve filmu Kingpin, se také jmenuje Munson. (Caszidy)

• - Will Ferrell se nechal slyšet, že toto bude jeho poslední komedie se sportovní tématikou. (Caszidy)

• - Od začiatku natáčania boli tvorcovia filmu bezvýsledne žiadaní organizáciou PETA, aby zo scenára vypustili časti s medveďom Rockym. Cvičiteľ Stephan Miller bol medveďom napadnutý a zabitý dňa 22.4.2008, iba niekoľko týždňov po natáčaní. (whack)