• ZkuKol

Upřímně, čekal jsem mnohem horší. Ale jde to. Will není žádný extra komik a ani scénář zde nestojí za nic, ale basketbalové scény fungují, Woody hraje slušně a atmosféra 70. let je spolu se soundtrackem to nej! Kent Alterman bude asi šikovný chlapík, je jen škoda, že se musel prodírat takovým hnojem jako je scénář Semi-Pro a vytrpět rádobykomické scény Willa aspol. Ač už od Ferrelových komedií nic nečekám, tahle nenudí ani neotravuje, což ovšem neznamená, že by byla zábavná či zajímavá... 40%(4.6.2009)

Komedie která mě nadchla plná hezkého humoru, a kde Ferrell je neuvěřitelná postavička s kterou bych si nekdy chtěl nacvičit číslo v kostýmech. Zajímavé ale je že Ferrell není nejlepší postava, naprostým skvostem je zfetovaný opilý špinavý hipík co vyhraje 10 000,- dolarů, jediná škoda že tam nemá více prostoru.(26.2.2009)

Strašná kravina naprosto zapadající do Farrellovy tvorby, opět má nesčetně hysterických záchvatů, neustále tam pobíhá jak hovado a naprosto debilní dialogy, ale někdy to je prostě sranda, bohužel to ale neni zas tak často, jak by tenhle film, kterej je na stupiditě založenej, potřeboval, ale i tak sem se párkrát fakt náramně pobavil, škoda jen trošku debilní role pro Woodyho Harrelsona, kterej se tak nemoh moc dobře komediálně představit a že to umí moc dobře.(22.5.2008)

• josieaddms

Už si normálně připadám jak největší hejtr na csfd, ale oni ty filmy fakt za nic nestojí! Není to mnou, já jsem člověk mírumilovný a otevřený všemu! Ale nechápu, na co se mám otvírat přisprostlé komedii s Willem Farrelem, který má smysl pro humor že "budu vypadat jako přerostlý retard, schválně koho to pobaví" s naprosto debilním námětem na naprosto stupidní (ne)komedii. Souboj s medvědem mi nepřipadal vůbec vtipný (medvěd pár týdnů na to skutečně zabil člověka) nevím, čemu se mám smát na tom, že idiot boxuje medvěda. Věčná vulgarita a nahotiny mě taky nepřipadají vtipné a sportovní filmy taky zrovna není kategorie pro mě, zvlášť v tomhle kabátě. Brrr.(22.1.2016)

Ak ste naučení v pohode stráviť čas pri Ferrellových blbinách, Semi-Pro je to pravé pre vás. Totálne odfláknutý scénár, ešte priblblejšia zápletka a až na Ferrella nezaujímavé herecké výkony. Takto by sa to dalo v kocke zhrnúť. Neviem čo viac k tomu dodať, pretože Ferrell sa v poslednom čase strašne opakuje a natáča filmy stále o tom istom a stále tak isto. A opakovaný vtip prestáva byť vtipom.. Lenže je treba uznať, že pár vtípkov sa mu tu vydarilo a je sa teda aspoň raz začas na čom zasmiať. Zábavné sú tu tiež malé cameá známich z Frat-Packu ako Steve Carell alebo David Koechner. Semi-Pro nie je ale vôbec ničím výnimočné, je to len prostučká komédia o dosiahnutí cieľov aj keď nám osud nepraje, plná moralizovania s najamerickejším happey endom na konci. P.S. ten gag s tým medveďom na záver ma dostal :-)(3.4.2008)

• - Grizzly Rocky byl k hranému souboji vycvičen Randym Millerem, který pak také Ferrella v nebezpečné scéně zastoupil. Za nedlouho poté při cvičení soubojů Rocky zabil člena týmu trenérů. (Psychopat no.8)

• - Kromě Flint Tropics jsou všechny názvy týmů a jejich dresy autentické z doby fungování ABA. (Caszidy)

• - Amy Sedaris měla ve filmu roli, avšak její scény byly nakonec vystřiženy. (Caszidy)