Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Miloško
  ***

  Po Blades of Glory,ktorá ma sklamala,je tu Will Ferrell opäť v športovej komédii,o basketbalovom mužstve,ktoré preslávil hlavne jeho excentrický majiteľ,kouč,hráč Jackie Moon. A že sa to celkom vydarilo,o tom nepochybujem,len škoda ,že na moj vkus sa to až priveľmi odohrávalo na palubovke.Inak,ani ja som v detstve nevraciaval,tak ako ani malý Jackie.. :-) (DVD,30.09.2008)(5.10.2008)

 • Kryton
  ****

  Čekal jsem na nový film s Ferrellem a očekavám oddychovou komedii s prostředí basketu. Dostal jsem ji a ještě něco více. Ferrel zde má nejvíce prostoru , protože jako majitel-trenér-hráč se musí ukazovat často. V jinych filmech toto zastaví 3 lidé :-D . Jeho ztřeštený humor je zde opět obsažen. Ferrel si oblibil mirně hloupé extravagantní postavy a tak Jackie Moon diky ukradene pisni je nabubrelým majiletem tymu ABA. V 70.letech se tedy slučují 4 týmy s NBA a zbytek jde do důchodu. To by to , ale nebyl Jackie , aby jeho sen o NBA se nevyplnila a tak tým looseru s vycnivajicím Coffem a sexy roztleskavačky najíma veterána , který vyhral NBA ze střidačky. Příběh je plný kliše , ale narozdíl od tucty jinych podobně laděných filmů jsou tu komediální osobnosti a ten krásný retro nádech a jeste onen mirny historický podtext. Originální zabava mezi poločasy jako třeba bitka s medvědem nebo přeskok roztleskávaček s pomocí kolečkových bruslí. Sice to u mě nemá na Vybijenou , která je u mě co se týče sportovních komedii nejvýše, tak jsem se dobře bavil a prijemne oddychl. Kdo ví , třeba by jsme nyni četly o Michigan Flint Tropicacs místo třeba San Antonia Spurs ? :-D(24.5.2008)

 • Jeržik
  ****

  Obrovské, nečekané a demoralizující překvápko! Přitom první čtvrthodinka je přesně taková, jak jsem se bál - pupě nezábavná, šíleně trapná, plná otravných nepadnoucích a přehrávajíchc herců, a režiséra, který evidetně nemá zdání, co točí. Už jsem se chtěl zvednou a odejít, což jsem zatím při promítání nikdy neudělal ale něco mi říkalo, abych jim dal ještě chvíli šanci... A jak jí využili! Will Ferrel v roli excentrického miláčka davu Jackieho Moona je dechberoucí. Lepší než Ron Burgundy a Mugatu dohromady;) . Všechny taškařice časem skvěle gradují do velkého finále, které je výtečné, a jenom díky němu věřím, že by v budoucnu mohlo i z Altermana něco pořádného být. Podle mě tu nejde o to, že tu chybí vypointované scénky a řádné("inteligentní") fory či momentálně oblíbená satira. Jde tu o to, že jsem se skvěle bavil a moje bránice to pocítila víc, než značně. Řeči o tom, že Ferrelovky ztrácí dech, lžou. Možná se jedna dvě nepovede, ale příští léto se Will vždycky vrátí, aby vás o mých slovech přesvědčil. Nevím, jak vy ale já se těším na další match. Tohle Ferrel vyhrává zcela jasně, 85 ku 100 b.(8.6.2008)

 • blackJag
  ****

  Ferrellovo herecké zapálení je podobné třeba tomu Jacka Blacka, minimálně intenzitou a musím uznat, že poslední dobou to na mne působí ve výrazně pozitivním smyslu. Už jen nápad natočit komedii o naprostých lůzrech, kteří to svou pílí dotáhnou až ... na čtvrté místo, které stejně nic neřeší :-) a to vše v dobových retro kostýmech, které jsou svou kombinácí s účesy prostě šílené, je jednoduše slibný. Některé hlášky ( "Kdo je kurva Bambi?", "Jakoby mi do očí chcala kočka" nebo "Panikařte! Je to jako na Titanicu, ale plném medvědů") mne nekompromisně zválcovali a ikdyž má film pár hluchých míst, nakonec si můj hlas svým osobitým způsobem jakým zachází s klišé sportovních filmů získal.(2.10.2008)

 • ladko
  *****

  "Who the fuck is Bambi?" Ferrella môžem vo veľkých dávkach a na Semi-pro som sa veľmi tešil. Ukázalo sa, že oprávnene, lebo bavil som sa kráľovsky počas celého filmu. Už pri úvodnej piesni Love me sexy v podaní samotného Jackieho Moonea som sa dusil smiechom . A to čo nasledovalo, bola jednoducho našľapaná komédia s vynikajúcimi scénami, hláškami a aj zábavnými vedľajšími charaktermi(napríklad skvelí komentátori). Scény s medveďom, palacinkou, Dukesom a mnoho ďalších je skvelých. A idem si to pustiť znovu, aby som si trochu skrátil čakanie na Step brothers.(15.5.2008)

 • - Amy Sedaris měla ve filmu roli, avšak její scény byly nakonec vystřiženy. (Caszidy)

 • - Kromě Flint Tropics jsou všechny názvy týmů a jejich dresy autentické z doby fungování ABA. (Caszidy)

 • - Will Ferrell se nechal slyšet, že toto bude jeho poslední komedie se sportovní tématikou. (Caszidy)