Elitní zabiják

• USA The Prince (více)
Trailer 1

Bývalý zabiják Paul pátrá po zmizelé dceři Beth, která je závislá na drogách. Ale do cesty se mu kromě drogových dealerů postaví i nelítostný šéf podsvětí Omar, který má s Paulem nevyřízené účty... Bývalý profesionální zabiják Paul mluví po skypu se svou dcerou Beth. Paul si myslí, že jeho dcera navštěvuje školu, ale pak mu přijde dopis z univerzity, podle kterého to tak není. Proto druhý den volá Beth, ale dovolá se úplně cizímu člověku. Paul ztratil s Beth kontakt a bojí se, že se jí něco stalo. Paul proto jede za Beth do jejího bytu, tam ale nikdo není. Paul najde jen fotku Beth a její kamarádky před jedním barem. Paul se tam vydá a po chvíli narazí na Bethinu kamarádku Angelu. Paul se ji snaží přesvědčit, aby mu pomohla najít Beth. Angela říká, že se Beth chytla lidí, co prodávají drogy. Paul chce, aby mu ukázala, kde dealer drog Eddie bydlí, a nabídne jí za to 500 dolarů. Angela souhlasí a oba odjedou do jiného klubu. Tam ale Eddie není. Před klubem však potkají Eddieho přátele. Ti mu nic nechtějí říct, a tak je Paul zmlátí. Od jednoho z nich si vezme telefon, ve kterém je Eddieho číslo. Poté jedou oba do jednoho bytu, kde mají chvíli na odpočinek. Paulova manželka umřela na leukémii a on má její jméno vytetované na prsou. Paul poslal Eddiemu zprávu, ten se chytil a odepsal Paulovi, kde je. Paul jde do jednoho baru, kde potká Eddieho a jeho přítele. Ten Eddieho upozorní na to, že Paul je nebezpečný zabiják a chce, aby mu radši všechno řekl. Eddie mu řekne, že jeho dcera je u dealera drog jménem Tony Martinéz, kterému se říká Lékárna.
Poté vidíme místního bosse Omara, který řídí velkou část města a právě popravil člověka, jenž ho podvedl. Omar má s Paulem nevyřízené účty. Paul ho měl kdysi zabít a dal mu bombu do auta. V autě ale byla jen Omarova žena a dcera a obě zemřely. Omar pošle své lidi, aby Paula zabili. Ti zaútočí na jeho auto. Při honičce ale nabourají a Paul pak jednoho z nich zastřelí. Druhý je těžce raněn a má vyřídit vzkaz Omarovi, aby se do toho nepletl. Paul pak vypráví Angele o tom, jak měl zabít Omara. Paul poté navštíví svého starého známého Sama a chce, aby tam na chvíli ukryl Angelu. Poté jde za dealerem Lékárnou. Po cestě se staví v prodejně zbraní, kde mu syn jeho již zesnulého přítele předá zbraň. Paul přijde do baru k dealerovi drog jménem Lékárna a najde tam dceru. Lékárna chce ale Paula předat Omarovi. Paul se brání a všechny postřílí. Poté vezme dceru a odjede k Samovi. Pak je Paul ošetřen a všichni odjíždí z města. Všichni jsou ale napadeni Omarovými muži, kteří unesou Beth. Paul si vezme zbraně a jede do Omarova sídla. Tam se utká s jeho lidmi a všechny zabije. Poté bojuje s Omarovým osobním strážcem a také ho zastřelí. Omar drží pistoli u krku Beth, ta ho udeří loktem do břicha a Paul ho zastřelí. Paul pak odvádí Beth k autu, kde na ně čeká Angela. (TV Prima)

Trailer 1

castor

Začíná to slušně. Táta automechanik čeká na příjezd studující dcerky, která ovšem nedorazí, protože v poslední době nejraději strká nos do hromádky bílého prášku. Taťka navíc tak úplně neleze jen pod auta, ale má za sebou armádní výcvik a v podsvětí hodně nepřátel. Když seřeže první trojici hošanů, zbystříme. Škoda, že zhruba v polovině scénárista ztratil hlavu a možná i samotný scénář. Začne se tu mluvit o Skotsku a království, objevují se tu hodní prodavači z armyshopu, a HLAVNĚ jsou tu zlí protivníci za pouhé terče na střelnici. Dvakrát vystřelí a pak čekají, až to koupí. Navíc jsme ve městě, kde je zřejmě na policejní stanici nějaká vydatná party. Brian A Miller točí veleprůměrné akční kousky jak na běžícím pásu (pět kusů za poslední čtyři roky), ani tady toho ze sebe příliš nevytřískal. Když chce brnkat na city a „jít do hloubky“, divák se cítí trapně; když ale zrychlí střih, věří, že to klapne. Neklapne. Ta závěrečná přestřelka jeden proti přesile nemůže fungovat ani z osmdesátkové nostalgie, Bruce Willis schytá zase pár pochlebujících komentářů, Jason Patrick se připomene, že ještě žije. Jessica Lowndes mohla sjetá aspoň zatancovat. Tři hvězdy si to zřejmě nezaslouží, ale nechám je tam. Už jenom za tu první polovinu.. ()

TeeAge

|| Scenár: Andre Fabrizio, Jeremy Passmore | Hudba: The Newthon Brothers | Distribúcia: Lionsgate | Štúdio: Gridstone Entertainment Group, Aparture Entertainment, Emmett/Furla Films, Oasis Films | Rozpočet: 10 miliónov $ | Tržby: - $ || Skromná akčná jazda, ktorá má čím prekvapiť, a to nie len zvučnými menami v obsadení. V prvej pólke som bol omámený záhadnosťou deja a obrazovou hravosťou filmu, ktorá mi pripomínala cross-over pc hry Max Payne a filmovej žánrovky Taken. Až do dvoch tretín filmu som uvažoval nad plnou paľbou. Prečo sa tak nestalo? To uvážte sami po zhliadnutí. Každopádne, na jedno videnie silno odporúčané. 70% | HD, THX, EN DTS | ()

EvilPhoEniX

Ale jo koukatelný a pohodový béčkový film. Hlavní hrdina, tedy otec hledající svou dceru je správnéj klaďas, drsňák a nedá se mu nefandit. Bojové schopnosti i zbraně ovládá, má ostré hlášky a smrti se nebojí. Willis poprvé v roli záporáka, na scénu příjde sice až v půlce druhé, ale zahrál to celkem slušně. Jo bavil jsem se a dokonce i Rain se předvede na konci. 60% ()

Wacoslav1

Po pravdě neměl jsem o existenci tohoto filmu ani potuchy. Bruce jsemnaprachy Vyliž mě upřímně řečeno po Die hard 5 přestal zajímat a to nebyl zdaleka jediný film kterým mě v poslední době nasral. K tomuhle jsem se tedy dostal úplnou náhodou na základě tipu od jednoho z mých oblíbenců. neměl jsem extra očekávání nicméně zaujalo mě když jsem se dozvěděl, že Willis tu hraje hlavního záporáka a nutno uznat, že ho nehraje špatně a jeho postava je celkem zajímavá i když má v celým filmu asi tak 15 minut tak on a jeho ťamanskej zabiják mě jako záporáci docela bavili. Kdo už mě moc nebavil byl hlavní hrdina postrádající jakékoliv charizma nebo aspoň základní herecké dovednosti. V akci se sice jakž takž předvedl, ale jinak mi byl od začátku extrémně nesympatickej. Příběh pak samozřejmě vrší jedno klišé za druhým což zase jak se sluší dodat asi u podobného typu filmu není žádný překvapení. Na druhou stranu po tý docela nudný první půlce filmu která mě moc nebavila se to přeci jenom v polovině druhý aspoň trochu rozjede a nutno uznat, že některý ty přestřelky jsou opravdu pěkně a přehledně natočený. Takže ve finále mi to vychází na čistý béčkový průměr.50% ()

Fr

,,NEZAJÍMÁ MĚ, CO ZA OBCHODY PROVÁDÍŠ. JE MI JEDNO, JAK ZNÁŠ MOU DCERU. VLASTNĚ, ČÍM MÍŇ TOHO VÍM, TÍM LÍP Z TOHO VYVÁZNEŠ. ALE CHCI VĚDĚT A MUSÍM VĚDĚT, KDE JE TEĎ. BUDEME TU SEDĚT, DOKUD MI TO NEŘEKNEŠ.… " /// Paul má prekérku. Ztratila se mu dcera. Ovšem než za to někomu kopne do koulí, kurevsky dlouho to trvá. Nejdřív postavu glorifikujeme. Pak ukazujeme B.W. jako hajzla, pak musíme stvořit drsňáka… Skoro celej film se divím, páč svině co Paula doprovází se diví taky (,,Jdi pryč zabijou tě“. ,,Nejdu“ ,,Jé voni mě chtěj zabít. Chci pryč!“…). Asi tak 300x jsem vyblil slůvko nuda a k nebi jsem poslal prosby, aby vyvrcholením nebyla přestřelka jeden proti všem. Lehce poblitej nakonec konstatuju, že jde vo obyčejný béčko, ve kterým štěkne Willis a ve kterým se nic zvláštního nestane. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Toužím po tom, vykrást nějakej akční film. 2.) Říkali, že B.Willis je mrtvej. 3.) Thx za titule ,,September“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

• Skoro celý film bol natočený v City of Mobile, v Alabame. Hlavne v hoteli The Battle House a komplexe RSA Battle House Tower a ich okolí. (Jadro)