Valentýn začíná v nadšeně jásavém duchu, všichni se těší na večer, probouzejí se vedle svých lásek a užívají si Den zamilovaných. Pozitivní úvod navnadí opravdu výborně, jenže jak se začnou různé linky komplikovat nebo naopak vyjasňovat, začne tempo povážlivě drhnout. Kdo nezaváhal, to jsou komplet středoškoláci (hlavně Taylor Swift je dokonalá) a senioři, kteří si to s elegancí namířili ke staromilskému závěru. U dospělých v produktivním věku a centru dění to ale občas povážlivě drhne. Ať už u nepochopitelné Jessicy Alby, přestřelené Jessicy Biel nebo zmatené Jennifer Garner (vím, že romantické komedie jsou i o nadsázce, ale tohle se za jeden den stihnout nedá ani s tou nadsázkou). Kdo získává body nahoru, to je samozřejmě rozzářený Eric Dane, sympaticky nenápadná Julia nebo Patrick McLiar Dempsey. Možná je škoda, že se z Valentýna po zvážení všech pro a proti nakonec stal zcela čirý průměr. Kdyby film skončil průšvihem, mohl bych ho považovat za omyl. Takhle je to vzhledem k vysokým očekáváním "jenom" pořádné zklamání.(19.2.2010)

Kritiku je tu dost, takze jen pozitivne, i kdyz jde o ten Valentyn :) Nadprumer mezi americkymi romantickymi komediemi. Navic naprosto perfektni trailery, ktere ve Vas vzbuzují dojem, ze uz dopredu vite, jak se veci maji... Dvojka Taylor a Taylor bezkonkurecne nejlepsi a nejvtipnejsi par! Ja se po dlouhe dobe v kine bavila. ale uvedomuju si vsechny ty nedostatky filmu (cemuz davam prednost pred nudou, i kdyz si uvedomuji jiste kvality filmu:)(1.3.2010)

Ne! Rozhodně se nepřidám ke zdejší hysterii a neodsoudím výbornou oddychovou romantickou komedii jenom proto, že "to není Láska nebeská". Valentine's Day má plno opravdu dobrých komediálních momentů a skrytých narážek a pokud máte alespoň trochu zdravého nadhledu, tak si snímek veterána Garryho Marshalla s opravdu hvězdným obsazením náležitě užijete. Pokud "svátek všech zamilovaných" nemáte rádi, doporučuji uspořádat podobnou oslavu jako Jessica Biel a Jennifer Garner s vybíjením zlosti na kartonovém srdci naplněném sladkostmi, no a pokud jste zapšklý filmový kritik, tak Vám bohužel není pomoci. PS: Vidět Patricka Dempseyho v roli padoucha je vskutku filmová lahůdka!(25.2.2010)

Harcovník romantických komediálních "klasik", naprosto neuvěřitelná herecká sestava, vesměs předvídatelný děj a dokonalé zakončení mini-příběhu s Julií Roberts. Lautner překvapivě nevadí, i tak je ale právě ta jeho dvojice naprosto zbytečná a ve filmu by vůbec nemusela být. Jako romantická jednohubka na jedno použití to ale zklamat nemůže. 70 % P.S.: Anne Hathaway s ruským přízvukem je neskutečně sexy.(21.7.2010)

Shlédnul jsem půlku filmu, ale pak to vypnul. To se fakt nedalo. Uff. Nevim, jestli jsem nebyl správně na tento film naladěn, ale přišlo mi to strašně stupidní, přitom tam hraje fůra zvučnejch jmen. Každopádně až se z toho oklepu, tak zkusim dokoukat druhou půlku a uvidím. Momentálně je to pro mě za 30% (with J.) // (15.2.2014) NOVA - Ale tak...po třech letech jsem se k této slaďárně znovu dostal a tentokrát mi to nepřišlo tak zlé. Zkrátka nenáročná romantická komedie, která je samozřejmě nejlepší s vaší drahou polovičkou. Hodně velkou váhu přikládám CZ dabingu, díky kterému film u mě hodně stoupnul. 65% (with J.)(17.3.2011)

• - Film měl v ČR premiéru paradoxně jen čtyři dny po Valentýnu. (StrYke)

• - V jedné scéně sedí Anne Hathaway venku před hotelem na lavičce jako Julia Roberts v Pretty woman. Ještě před touto scénou jsme se mohli dozvědět, že hotel se jmenuje Beverly Wilshire, přesně jako ve filmu Pretty woman. Tedy další narážka na onen film. (Drtic)

• - Julia Roberts se ve filmu mihne jen asi na šest minut. Za tento výstup inkasovala neuvěřitelnou sumu 54 milionů korun. (blackrain)