Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  *****

  Jak jsem psal již u Půlnočního polibku, tenhle film, už jeho název vybízí k jeho zhlédnutí po boku člověka, kterého milujete a jelikož se jedná o poměrně zdařilý propletenec příběhů ve stylu Lásky nebeské, neváhám s nejvyšším hodnocením. Z herců chci vyzdvihnout Ashtona Kutchera, Anne Hathaway a Jamie Foxxe.(17.2.2010)

 • FilmFan24
  ***

  To jsou mi věci! A zrovna na sv. Valentýna. Doslova plejáda těch nejznámějších tváří je v tomto velice příjemném romantickém filmu je zamilovaná až po uši. Jednotlivé osudy se přetnou, vše má jakýstakýs řád a na koho nezbyl partner má šanci zase někdy příště. Pár zapamětihodných momentů, spousta milých řečí a hlavně všudypřítomná LÁSKA. P.S. A ti kdo mají stále něco proti Kutcherovi musí uznat, že tady je opravdu dost dobrý jako florista, který se chce oženit s Jessicou Alba, ale nakonec...(31.7.2010)

 • Roman.Ticka
  **

  Režisér zjevně nenávidí Valentýna nebo si musel dát dvojitou lajnu, jinak si nedokážu zdůvodnit, proč tak hluboce přestřelil. Snůška nic neříkajících a nikomu nedávajících kolosálních sraček pro blbce, kteří když dostanou naservírované na zlatém podnose několik chodů bezostyšné nabubřelosti, okázalé rozhazovačnosti a bezduché ukecanosti, budou nadšeně chrochtat a rochnit se v plané naději, že se fuckt stane zázrak když ne TEN den, tak zítra určitě a všecko bude v pohodě. Tak naivní blbost až urážející se jen tak nevidí. Malé světýlko zažehla jediná dějová linie okolo Ashtona Kutchera, v podobném duchu měl směřovat celý film. Jedna* patří mým oblíbeným krasavcům, další* mým oblíbeným krasavicím, chci věřit že šli do toho v dobré víře, jinak dostanou příště padáka. ;-)(10.2.2013)

 • freddy
  ****

  Tenhle film mě tak nějak míjel, dokud jsem ho nezahlédl v televizním programu. Tím chci říct, že očekávání z mé strany nebyla příliš velká, dá se říci takřka nulová, chtěl jsem se prostě jenom podívat na nějakou novější romantickou komedii. A nakonec jsem byl docela příjemně překvapen z toho, jak milý a příjemný tento mozaikovitý film je. Samozřejmě, chvílemi je ta přeslazenost až příliš evidentní, stejně jako mi trochu vadil fakt, že všechny příběhy končí šťastně, toho bychom se v reálu asi nedočkali. A taky se přiznám, že ze začátku mi přišlo těch příběhů mnoho, takže jsem chvíli tápal, ale když jsem se konečně dokázal pořádně zorientovat, tak jsem si začal tuhle romantiku na entou užívat a musím říci, že mi tady vysloveně nic konkrétního nevadilo, dokonce byli obsazeni do rolí v tomto filmu i příjemní herci, na které je radost se dívat, takže ve mně převládá spokojenost. Nicméně je evidentní, že v Americe zatoužili natočit film ve stylu Lásky nebeské, která je ovšem v mých očích naprosto nedostižná, a i když zde hraje plno amerických hvězd, kterým jejich role sluší, tak nemohu jinak, než tento film označit za celkem zdařilou kopii Lásky nebeské, kterou ale tento snímek nepřevyšuje ani nezastiňuje. Uděluji čtyři hvězdy.(19.7.2011)

 • robbiee
  ***

  [imdb: 5,6/10] | me: Oddychovka plná lásky a sklamaní v množstve rozličných vzťahov rôznorodých párov medzi ktorými sa vždy nájde nejaké to (nečakané) puto. Vhodné (resp. odporúčané) na návštevu kina vo dvojici :). Miestami príliš sladké a super-romantické (ako to už býva zvykom v týchto našich USA-romantic-comedies), inokedy svižne vtipné a trefné. Väčšinou však celkom príjemné a to hlavne vďaka dobrému hereckému obsadeniu. Každý si tam nájde to svoje. Ja som si (opäť) našiel Jessicu Albu :)(7.4.2010)

 • - Šťastné číslo Taylor Swiftové a její trade mark je 13. Stejné číslo má na ruce namalovaná postava Felicie, kterou Swiftová ztvárnila. (sssssycak)

 • - Na konci filmu spomenie Julia Roberts, že raz nakupovala na slávnej Rodeo Drive, ale bola to veľká chyba. Je to narážka na Pretty Woman. (Wargoo)

 • - V jedné scéně sedí Anne Hathaway venku před hotelem na lavičce jako Julia Roberts v Pretty woman. Ještě před touto scénou jsme se mohli dozvědět, že hotel se jmenuje Beverly Wilshire, přesně jako ve filmu Pretty woman. Tedy další narážka na onen film. (Drtic)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace