Americký pokus o Lásku nebeskou se samozřejmě nezdařil, ale to tušil každý, protože Láska nebeská je přece absolutní ikonou romantických filmů. Avšak nehodlám tu Na sv. Valentýna odsuzovat a házet ho hned kamsi do žumpy nepovedených filmů. Mě se to líbilo. Naprosto hvězdné a téměř kompletně skvělé herecké obsazení. Jednotlivé příběhy na začátku působily dost nestabilně a vypadalo to, že se film jako celek rozpadne. A najednou ... BUM!!! Ono to začalo fungovat a příběhy do sebe začaly zapadat jako dílky puzzle. Paradoxem je, že nejtrapnějším párem mi přišel Lautner a Swift, ale při jejich učinkování jsem se (hanba mi ...) dost nasmál a říkal si, jak je ta holka blbá. Nesmím opomenout soundtrack, který skvěle sekundoval ve scénách. Zkrátka Na sv. Valentýna nikdy nebude žádný superhit svého žánru či dokonce ikona, ale mě to celkem dostalo, uvolnil jsem se a zasmál ... a to je pro mě hlavní, takže 4* (75%).(5.4.2010)

• Payushka

Pomerne dost spatny pokus o romantiku. A pokus (vazne, je mi lito :) ) o Lasku nebeskou, akorat se to sakra nepovedlo. Navic film, kde vam nejlepsi prijde Jennifer Garner a Ashton Kutcher, urcite nemuze byt normalni. Obmekcila me snad jenom ta hlaska od stmivajiciho se Taylora Lautnera :) pry ze se na verejnosti obvykle nesvleka. Bullshit.(12.2.2010)

Nemůžu překonat ten pocit, ale připadá mi to, jako napodobování Lásky nebeské. Nejen těmi paralelními příběhy o lásce, ale i těmi jednotlivými příběhy. Na druhou stranu je pochopitelné, že každý příběh už byl povězen, takže jen záleží na jeho zpracování. A tady mě to nějak nepřesvědčilo. Navíc jsem hrdinkám vůbec "nefandila".. Natolik mě to nevtáhlo do děje.(26.6.2010)

Harcovník romantických komediálních "klasik", naprosto neuvěřitelná herecká sestava, vesměs předvídatelný děj a dokonalé zakončení mini-příběhu s Julií Roberts. Lautner překvapivě nevadí, i tak je ale právě ta jeho dvojice naprosto zbytečná a ve filmu by vůbec nemusela být. Jako romantická jednohubka na jedno použití to ale zklamat nemůže. 70 % P.S.: Anne Hathaway s ruským přízvukem je neskutečně sexy.(21.7.2010)

Soundtrack John Debney: 1. Today Was a Fairytale - Taylor Swift ,2. Say Hey (I Love You) - Michael Franti/Spearhead ,3. I'm in the Mood For Love - Jools Holland/Jamiroquai ,4. On the Street Where You Live - Willie Nelson ,5. Everyday - Sausalito Foxtrot ,6. Stay Here Forever - Jewel ,7. Amor - Ben E King ,8. Cupid - Amy Winehouse ,9. The Way You Look Tonight - Maroon 5 ,10. 4 and 20 - Joss Stone ,11. Valentino - Diane Birch ,12. Te Quiero Dijiste - Nat King Cole ,13. Jump Then Fall - Taylor Swift ,14. Shine - Black Gold ,15. Keep On Lovin' You - Steel Magnolia ,16. Somebody To Love - Leighton Meester/Robin Thicke ,17. I'm Into Something Good - The bird and the bee ,18. Signed Sealed Delivered I'm Yours - Anju Ramapriyam ,(10.6.2011)

• - Snímek za 52 miliónů dolarů se zaplatil hned první promítací víkend, ze kterého si odnesl 52,4 miliónů. (pavlikv)

• - Roli Holdena postupně odmítli Sam Worthington, Jake Gyllenhaal a Orlando Bloom. Worthington také odmítl hrát Seana Jacksona. (sssssycak)

• - Julia Roberts se ve filmu mihne jen asi na šest minut. Za tento výstup inkasovala neuvěřitelnou sumu 54 milionů korun. (blackrain)