Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  ***

  Scénář: Katherine Fugate .. Let’s get naked! _ Pár Hollywoodským producentům musí veleúspěšná a velevynikající Love Actualy ležet velice nízko v žaludku. Tak se zvolil jiný, romantikou obdařený den a rozjela se mozaiková story propletených osudů, kterou dostal na starost veterán cukrování po americku, Garry Marshall. Až jsem se průběžně do vymezeného světa trochu dostal a ubylo úvodního otravného vypichování, o který to sváteční den vlastně jde, začal jsem se místy i bavit s tím, že několik vtipů či linií je podařených. Omezující je, že se vše musí stát v "ten jeden den" a tak je na nějaký vývoj buť málo prostoru nebo se vývoj dění stává až nemožným. Přesto, ovšem s velkým odstupem, se k snímku rozhodně vrátím a momentálně si ho usadím do poměrně lehce stráveného nadprůměru. 65%.(22.2.2010)

 • MartinezZ
  ***

  14.8.2010 ~ Standardní romantická komedie podle prověřené šablony, která ale není zas až tak úplně romanticky pitomoučká, jak by se dalo čekat. Což ale neznamená, že by z toho byl hit jara. ~ Tedy jak se natáčí taková romantická komedie, aby na ní šlo do kin dostatek lidí? No, nejprve je nutné sehnat dobré herce nebo alespoň ty, kteří "táhnou" a byli v poslední době vidět - Splněno. ~ Poté je třeba vymyslet nějaký příběh. Nijak objevný, stačí vypreparovat několik již použitých nápadů z předchozích romantických komedií - Splněno. ~ Dále je potřeba odlišit film od ostatních romantických komedií, ovšem zase ne až tak moc, aby nakonec z romantické komedie nebyla romantická parodie ála Texaský masakr zkřížený se Star Trekem. A tak tu máme ne jeden příběh, ale hned několik příběhů několika párů i jednotlivců, které se všechny odehrávají na den Svatého Valentýna. ~ Společně se tak s herci můžete povznášet při jejich radostech a seznámeních, stejně jako se spoludeprimovat v úzkostech a prohrách jejich životů. Herci ve svých šablonovitých rolích hrají šablonovitě dobře a vzhledem k žánru lze tak několik hloupostí a do očí bijcích klišé odpustit. ~ Pokud si jen chcete odpočinout u něčeho nenáročného na myšlení a nepočítat při tom tucty mrtvol nebo svazky fotonových paprsků, lze Valentine's Day doporučit. Rozhodně jsem byl svědkem mnoha horších romantických pokusů (o film, samozřejmě).(25.3.2013)

 • JJ.Gibson
  ***

  Vyložená oddychovka, který jistě neurazí, ale také zvlášť nenadchne. Stále jsem mě pocit, že jde o pokračování Lásky nebeské, spoustu postav, spoustu propletených milostných příběhů. Jenže již zmiňovaná Láska nebeská nastavila skoro nedosažitelnou laťku a Valentine´s Day se k ní nedokázal ani nepřiblížil. Všechny charaktery jsou načrtnuté jakoby napůl a ukrutných 125 minut neposouvá děj nijak moc dopředu. Volím lehké 3 hvězdičky...(27.2.2010)

 • iamek
  ****

  Obrovské překvapení. Na sv. Valentýna je kopie Lásky nebeské jako hrom, ale vůbec mi to během promítání nevadilo. Bavil jsem se celé dvě hodiny a když už byla nudná pasáž bylo aspoň na co koukat např. na Biel, Alba či Hathaway. Casting musel být neuvěřitelně drahý, že si to snad nechci ani představit. Tolik hereckých hvězd jsem dlouho u jednohu snímků neviděl. Někdy je tona škodu, že ve snímků je tolik postav. Už se docela těším na druhé pokračování.(24.2.2010)

 • teutates
  ***

  Aj napriek momentálnemu citovému rozpoloženiu rozoznám romantickú "sragoru" od "hlbšieho citu"... aaa toto je romantická sračka (toť môj názor) plná známych tvári, takže aj ak by som vážne nechcel dať 5-6/10 len kvôli hereckému obsadeniu proste musím... nepovedal som, že sa mi to nepáčilo, ale je to stáaale to samé do kola " na sv. Valentína", koho to zaujíma... nenudil som sa, ani obzvlášť nebavil... proste relax.(30.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace