Na Sv. Valentýna je chvílemi zdlouhavý, romantický film a jak už to u amerických romantických filmů bývá, pořádně naivní. Veterán americké, romantické scény Garry Marshall přesto velké množství dějových linek zvládl ukočírovat poměrně dobře. Film svojí kvalitou mozaikové romantické filmy jako Láska Nebeská nebo Paříži miluji tě ohrozit nemůže, ale i tak se jedná o příjemnou, oddychovou podívanou, která neurazí. 3/5(4.8.2010)

Nemůžu překonat ten pocit, ale připadá mi to, jako napodobování Lásky nebeské. Nejen těmi paralelními příběhy o lásce, ale i těmi jednotlivými příběhy. Na druhou stranu je pochopitelné, že každý příběh už byl povězen, takže jen záleží na jeho zpracování. A tady mě to nějak nepřesvědčilo. Navíc jsem hrdinkám vůbec "nefandila".. Natolik mě to nevtáhlo do děje.(26.6.2010)

Planet Romcom Hollywood meets Planet Los Angeles. Výsledek? Celé to zamilované cvrlikání je ještě bezelstnější, ještě cukrkandlovější, ještě naivnější a ještě optimističtější. Což nakonec nevadí, protože Garry Marshall a jeho all-stars team dokázali vykřesat tak dokonale romantickou atmosféru, že všechny Přestupné roky, Trable v ráji a Morganovi najednou působí jako temná a odměřená dramata. Škoda toho, že eskapády některých párů prostě nudí a nebaví, bez nich by si Valentýn u mě určitě dojel pro 4 srdce, pardon hvězdičky. 70%(9.5.2010)

[imdb: 5,6/10] | me: Oddychovka plná lásky a sklamaní v množstve rozličných vzťahov rôznorodých párov medzi ktorými sa vždy nájde nejaké to (nečakané) puto. Vhodné (resp. odporúčané) na návštevu kina vo dvojici :). Miestami príliš sladké a super-romantické (ako to už býva zvykom v týchto našich USA-romantic-comedies), inokedy svižne vtipné a trefné. Väčšinou však celkom príjemné a to hlavne vďaka dobrému hereckému obsadeniu. Každý si tam nájde to svoje. Ja som si (opäť) našiel Jessicu Albu :)(7.4.2010)

• bassator

Film kde se vždy ukáže Julia Roberts už z principu ubírám minimálně hvězdičku, protože tato herečka má už po sezoně a jsem na ní víc než alergický. A pokud se k ní přidá klasický americký komerční předvídatelný a přeslazený příběh je mi z toho skoro až na ... . No za pár hereckých minipříběhů neohodnotím odpadem... - 35%(21.6.2012)

• - V malé cameo roli muzikanta se ve scéně s Topherem Gracem a Anne Hathawayovou objevil režisér snímku Garry Marshall. (sssssycak)

• - V tomto filme spolu hrajú Emma Roberts a jej teta Julia Roberts. Na pľaci s však nestretli. (martin1m2)

• - Jamie Foxx je vo filme spätý s quaterbackom baseballového tímu z Miami (Eric Dane). On sám hral v snímke Víťazi a porazení quaterbacka za Miami. (jakubiak777)