14.8.2010 ~ Standardní romantická komedie podle prověřené šablony, která ale není zas až tak úplně romanticky pitomoučká, jak by se dalo čekat. Což ale neznamená, že by z toho byl hit jara. ~ Tedy jak se natáčí taková romantická komedie, aby na ní šlo do kin dostatek lidí? No, nejprve je nutné sehnat dobré herce nebo alespoň ty, kteří "táhnou" a byli v poslední době vidět - Splněno. ~ Poté je třeba vymyslet nějaký příběh. Nijak objevný, stačí vypreparovat několik již použitých nápadů z předchozích romantických komedií - Splněno. ~ Dále je potřeba odlišit film od ostatních romantických komedií, ovšem zase ne až tak moc, aby nakonec z romantické komedie nebyla romantická parodie ála Texaský masakr zkřížený se Star Trekem. A tak tu máme ne jeden příběh, ale hned několik příběhů několika párů i jednotlivců, které se všechny odehrávají na den Svatého Valentýna. ~ Společně se tak s herci můžete povznášet při jejich radostech a seznámeních, stejně jako se spoludeprimovat v úzkostech a prohrách jejich životů. Herci ve svých šablonovitých rolích hrají šablonovitě dobře a vzhledem k žánru lze tak několik hloupostí a do očí bijcích klišé odpustit. ~ Pokud si jen chcete odpočinout u něčeho nenáročného na myšlení a nepočítat při tom tucty mrtvol nebo svazky fotonových paprsků, lze Valentine's Day doporučit. Rozhodně jsem byl svědkem mnoha horších romantických pokusů (o film, samozřejmě).(25.3.2013)

Tenhle film mě tak nějak míjel, dokud jsem ho nezahlédl v televizním programu. Tím chci říct, že očekávání z mé strany nebyla příliš velká, dá se říci takřka nulová, chtěl jsem se prostě jenom podívat na nějakou novější romantickou komedii. A nakonec jsem byl docela příjemně překvapen z toho, jak milý a příjemný tento mozaikovitý film je. Samozřejmě, chvílemi je ta přeslazenost až příliš evidentní, stejně jako mi trochu vadil fakt, že všechny příběhy končí šťastně, toho bychom se v reálu asi nedočkali. A taky se přiznám, že ze začátku mi přišlo těch příběhů mnoho, takže jsem chvíli tápal, ale když jsem se konečně dokázal pořádně zorientovat, tak jsem si začal tuhle romantiku na entou užívat a musím říci, že mi tady vysloveně nic konkrétního nevadilo, dokonce byli obsazeni do rolí v tomto filmu i příjemní herci, na které je radost se dívat, takže ve mně převládá spokojenost. Nicméně je evidentní, že v Americe zatoužili natočit film ve stylu Lásky nebeské, která je ovšem v mých očích naprosto nedostižná, a i když zde hraje plno amerických hvězd, kterým jejich role sluší, tak nemohu jinak, než tento film označit za celkem zdařilou kopii Lásky nebeské, kterou ale tento snímek nepřevyšuje ani nezastiňuje. Uděluji čtyři hvězdy.(19.7.2011)

Tento film se mi velmi zamlouval, především díky střípkovitým příběhům různých lidí, které do sebe ze začátku zjevně nezapadají, ale postupem času jsou všichni propojeni. Tento typ romantických filmů mám nejraději. Takže toto je další povedený z nich. Jediné, co mi vadilo, bylo to, že to byl zrovna příběh o dni sv. Valentýna, který já jako nějaký svátek vážně neuznávám a přijde mi jen jako komerční tah všech firem zabývajících se přáníčky, kytkami atd..Jinak nemůžu nic jiného vytknout. *SPOILER* A nejvíc mě překvapilo, jak jsem na závěr zjistila, že Bradley Cooper tu hrál homosexuála...na to bych vážně nepřišla :)(9.5.2010)

Shlédnul jsem půlku filmu, ale pak to vypnul. To se fakt nedalo. Uff. Nevim, jestli jsem nebyl správně na tento film naladěn, ale přišlo mi to strašně stupidní, přitom tam hraje fůra zvučnejch jmen. Každopádně až se z toho oklepu, tak zkusim dokoukat druhou půlku a uvidím. Momentálně je to pro mě za 30% (with J.) // (15.2.2014) NOVA - Ale tak...po třech letech jsem se k této slaďárně znovu dostal a tentokrát mi to nepřišlo tak zlé. Zkrátka nenáročná romantická komedie, která je samozřejmě nejlepší s vaší drahou polovičkou. Hodně velkou váhu přikládám CZ dabingu, díky kterému film u mě hodně stoupnul. 65% (with J.)(17.3.2011)

Instantní nudlová polévka. Všechny na stokrát provařené a známé ingredience mícháme v mohutném kotli plném sympatických tvářiček s naprosto klasickým a známým příběhem. Okořeníme troškou klišé, nenásilným humorem a pár vtipnými pointami a každý divák si bezvýhrasně smlsne. Vrchni kulinář Garry Marshall servíruje na zlatém podnose, neohlíží se kolem sebe a nese tento pohádkově naivní "meal" tomu jednomu zamilovanému páru, který si objednal u stolu číslo 15. Bez výhrady chutné, s výhradou nechutně sladké. Ale stále pozřívatelné. 7/10(14.2.2010)

• - V případě, že by Jessica Alba odmítla roli Morley Clarksonové, byla jako náhrada uvažována Fernanda Romerová. (sssssycak)

• - Pro roli Felicie byla zvažována Katie Cassidyová. (sssssycak)

• - Tvůrci zvažovali účast Katherine Heiglové. Kvůli přemrštěným finančním požadavkům se ale nakonec ve filmu neobjevila. (sssssycak)