• Payushka

Pomerne dost spatny pokus o romantiku. A pokus (vazne, je mi lito :) ) o Lasku nebeskou, akorat se to sakra nepovedlo. Navic film, kde vam nejlepsi prijde Jennifer Garner a Ashton Kutcher, urcite nemuze byt normalni. Obmekcila me snad jenom ta hlaska od stmivajiciho se Taylora Lautnera :) pry ze se na verejnosti obvykle nesvleka. Bullshit.(12.2.2010)

Americký pokus o Lásku nebeskou se samozřejmě nezdařil, ale to tušil každý, protože Láska nebeská je přece absolutní ikonou romantických filmů. Avšak nehodlám tu Na sv. Valentýna odsuzovat a házet ho hned kamsi do žumpy nepovedených filmů. Mě se to líbilo. Naprosto hvězdné a téměř kompletně skvělé herecké obsazení. Jednotlivé příběhy na začátku působily dost nestabilně a vypadalo to, že se film jako celek rozpadne. A najednou ... BUM!!! Ono to začalo fungovat a příběhy do sebe začaly zapadat jako dílky puzzle. Paradoxem je, že nejtrapnějším párem mi přišel Lautner a Swift, ale při jejich učinkování jsem se (hanba mi ...) dost nasmál a říkal si, jak je ta holka blbá. Nesmím opomenout soundtrack, který skvěle sekundoval ve scénách. Zkrátka Na sv. Valentýna nikdy nebude žádný superhit svého žánru či dokonce ikona, ale mě to celkem dostalo, uvolnil jsem se a zasmál ... a to je pro mě hlavní, takže 4* (75%).(5.4.2010)

Čekala jsem vtipnou romantickou komedii. Bohužel jsem se dočkala pouze průměrné nudy a zamotaných vztahů. Člověk se v tolika postavách, které jsou všechny "hlavní", velmi rychle ztratí. Po chvíli jsem nevěděla, kdo patří ke komu a kdo má rád koho. Tento snímek, ale zachránili herci, kteří byli dobře vybraní. Celkově to bylo prostě průměrné - tři hvězdičky.(20.12.2010)

Typický americký romantický film, ktorý má pár silných a pár slabších miest, a ktorý funguje ako celok len kvôli kavalérií sympatických hercov, ktorý vedia navodiť to správne iskrenie. Ale aj medzi nimi sa nájdu tý, ktorý vyčnievajú - Topher Grace a Anne Hathaway a Ashton Kutcher s Jennifer Garner. Sledovať tieto dvojice bolo jednoducho potešením a na mňa pôsobili najúprimnejším dojmom. Inak veci typu, musíme počkať zo sexom, homosexualita, detská a starecká láska, je podávaná na mňa až príliš silene. Možno to robí fakt, že je tam jednoducho až priveľa postáv, ktorých prepojenie mi nesedelo. Ale inak je to naozaj fajn oddychovka. Marshall vie ako nabudiť emócie a ako z nich vyťažiť čo možno najviac. Síce sa nejedná o žiadne majstrovské dielo a rozhodne film zapadne prachom, hneď ako sa vyrobí ďalší film z podobnou tématikou, ale v súčastnosti tento kúsok uspokojí hádam každého, kto raz ľubil a bol ľúbený.(23.4.2010)

V názvu to má Valentýna, odehrává se to na Valentýna, podle anotace je to spousta lásky v každém věku a natočil to Garry Marshall. Tím je řečeno vše a kdo čekal něco jiného, trpěl po zásluze. Já čekal extraporci sladké ryzí romantiky s lehkou polevou pohádkové naivity a určenou výhradně pro sledování ve dvou. A přesně tu jsem dostal. I s nášupem. Některé postavy byly navíc, některé mi nesedly, stejně jako některé scény, ale ten zbytek byl příjemně romantický i zábavný a přes značné množství postav a příběhů přehledný, svižně a hladce odsýpající, plný úsměvných drobností a také odkazů. Mezi většinou párů to příjemně jiskřilo, u některých by se napětí dalo krájet, Anne Hathaway pobavila i potěšila, stejně jako Jennifer Garner, ovšem nejlepší byla Julia Roberts. Už kvůli ní si Valentýna nejspíš někdy zopáknu.(19.4.2011)

• - Julie Robertsova a Bradley Cooper spolu v roce 2006 hráli v broadwayské hře "Three Days of Rain". Představení obdrželo příšerné recenze a po pouhých 70 představeních byla hra stažena. Když se poprvé setkáme s Julií Robertsovou a Bradleym Cooperem v tomto filmu, kapitánka prohlásí: "...prší už třetí den". (sssssycak)

• - Jamie Foxx je vo filme spätý s quaterbackom baseballového tímu z Miami (Eric Dane). On sám hral v snímke Víťazi a porazení quaterbacka za Miami. (jakubiak777)

• - "Hazeltine", příjmení postavy Julie Robertsové, vzniklo spojením jména její dcery Hazel a slova Valentine. (sssssycak)