Planet Romcom Hollywood meets Planet Los Angeles. Výsledek? Celé to zamilované cvrlikání je ještě bezelstnější, ještě cukrkandlovější, ještě naivnější a ještě optimističtější. Což nakonec nevadí, protože Garry Marshall a jeho all-stars team dokázali vykřesat tak dokonale romantickou atmosféru, že všechny Přestupné roky, Trable v ráji a Morganovi najednou působí jako temná a odměřená dramata. Škoda toho, že eskapády některých párů prostě nudí a nebaví, bez nich by si Valentýn u mě určitě dojel pro 4 srdce, pardon hvězdičky. 70%(9.5.2010)

Film jsem si spustil s očekáváním, že to bude něco jako Love Actually. A to se ve výsledku naplnilo... ALE! Kvalit Love Actually to nedosahuje (i když to se dalo čekat). Humorné to bylo, ale chyběla tomu taková ta britská hravost a svižnost. Tu však Valentine's Day vyvažuje typicky americky laděnou romantikou. Líbilo se mi proplétání jednotlivých příběhových linií postav a jejich následné rozplétání. Každá linka měla svoje místo a rozhodně jsem neměl pocit, že by nějaká byla navíc a nebo byť jen trochu ošizená. Ve výsledku jsem spokojen, ale přeci jen bych od takhle hvězdně obsazeného filmu čekal ještě trochu více. 3,5*(5.1.2013)

Obrovské celuloidové srdce, které prostřednictvím slavných jmen natahuje své paže a objímá diváka po dvě hodiny. Vlastně je to celé naprosto geniální marketingový tah přijít s filmem s příznačným názvem Valentine´s day a já na to skočil i s navijákem. Pro někoho nekonečně nudný horor stejně tak, jako pro druhého fungující mozaika ukuchtěná podle zaručeného leč neoriginálního receptu masírující srdeční sval po americku. A přitom ho lze tak snadno sestřelit a z duše nenávidět. Ale k čertu s tím užil jsem si to neuvěřitelně. Možná i díky neodolatelným pohledům Jennifer Garner a Julie Roberts. A pokud to byla moje slabší chvilka, tak jsme rád, že jsem si jí vybral v tak příjemné společnosti. Po Marshallových slabších posledních filmech se "možná" blýská na lepší časy. Škoda snad jen absence chytlavějšího hudebního motivu. (projekce)(12.2.2010)

• TeeAge

|| Scenár: Katherine Fugate / Abby Kohn Marc Silverstein | Hudba: John Debney | Produkcia: Samuel J. Brown, Mike Karz, Wayne Allan Rice, Josie Rosen | Distribúcia: Warner Bros., New Line Cinema | Štúdio: Relativity Media | Rozpočet: 52 miliónov $ | Tržby: 213,009,598 $ || Skoro všetko, čo robí filmy nadpriemernými, tu chýba. Tomuto kusu chýba hlavne nápad. Jediný nápad, ktorý americký tvorci vytiahli z rukávu opakovane, bolo už overené "copy & paste" čo sa štruktúry, stavby a taktiky filmu týka - od anglických kolegov... Hviezdne obsadenie Káčer, Hetvej, Album, Robots, MiniCooper, Amazing Grace - to samozrejme istia, a robia z toho niečo viac, než len videoklip o Valentíne.(11.5.2011)

Jak jsem psal již u Půlnočního polibku, tenhle film, už jeho název vybízí k jeho zhlédnutí po boku člověka, kterého milujete a jelikož se jedná o poměrně zdařilý propletenec příběhů ve stylu Lásky nebeské, neváhám s nejvyšším hodnocením. Z herců chci vyzdvihnout Ashtona Kutchera, Anne Hathaway a Jamie Foxxe.(17.2.2010)

• - Filmári sa správali ekologicky: využívali solárne panely a fľašky z nehrdzavejúcej ocele, čím znížili spotrebu plastov. (Very_kuul)

• - Vo filme sa objaví aj Christine Lakin, predstaviteľka Al zo seriálu Krok za krokom (od r. 1991), v úlohe sekretárky Kary Monahan. (rogger)

• - V malé cameo roli muzikanta se ve scéně s Topherem Gracem a Anne Hathawayovou objevil režisér snímku Garry Marshall. (sssssycak)