Příliš velký propletenec osudů, příliš mnoho postav, aby se děj nerozmělnil. Jako komedie to moc nepůsobilo, aspoň na mě tedy ne. Romantika tam byla velká, ale hodné zveličená do klišé a kýčů. Takovýhle film, by měl být plný emocí, přinášet divákovi plno emocí, ale spíše to paběrkovalo. Jako průměrná zábava na večer to ujde, ale nic co by člověk musel vidět často, nebo víckrát. 5/10(5.7.2010)

Typický americký romantický film, ktorý má pár silných a pár slabších miest, a ktorý funguje ako celok len kvôli kavalérií sympatických hercov, ktorý vedia navodiť to správne iskrenie. Ale aj medzi nimi sa nájdu tý, ktorý vyčnievajú - Topher Grace a Anne Hathaway a Ashton Kutcher s Jennifer Garner. Sledovať tieto dvojice bolo jednoducho potešením a na mňa pôsobili najúprimnejším dojmom. Inak veci typu, musíme počkať zo sexom, homosexualita, detská a starecká láska, je podávaná na mňa až príliš silene. Možno to robí fakt, že je tam jednoducho až priveľa postáv, ktorých prepojenie mi nesedelo. Ale inak je to naozaj fajn oddychovka. Marshall vie ako nabudiť emócie a ako z nich vyťažiť čo možno najviac. Síce sa nejedná o žiadne majstrovské dielo a rozhodne film zapadne prachom, hneď ako sa vyrobí ďalší film z podobnou tématikou, ale v súčastnosti tento kúsok uspokojí hádam každého, kto raz ľubil a bol ľúbený.(23.4.2010)

Vyčítat romantickému filmu, že je přilíš "sladký", se mi zdá přinejmenším hloupé. Ano, tento film směřuje předem celkem jasným směrem k vytouženému happy-endu. Ale vy by jste tam chtěli špatný konec ? Já teda ne. Několik dějových linek s občas "překvapivými" zvraty, které se vzájemně propojují, a velké množství hereckých perzón činí tento film velmi dobře koukatelným. Za mě lepší 4*.(22.8.2010)

• playboxguest

Plejáda zbytečně obsazených herců a hereček zvučných jmen v podprůměrné romantické mozaice. Mozaikovité filmy mají většinou tu výhodu (a nevýhodu zároveň), že nezaujme-li vás jeden příběh, zaujme jiný a naopak. A tohle je snad první případ, kdy mě jediný příběh nezaujal, jediný nevyčníval a všechny mi připadali převážně nudné a minimálně zábavné. Čistá romantika, žádná komedie (jediné co mi připadalo vtipné, byl přízvuk Anne Hathaway a to taky jen ze začátku), na kterou nemám nejmenší důvod koukat znovu (leda by rohypnol nezabíral). Marshall in 21th century sucks.(20.8.2011)

Jedna malá poznámka, než budu komentovat film. Vyčítat tomuto snímku sladkost, romantičnost a fakt, že slovo "láska" je zde skloňováno ve všech pádech, je stejně nesmyslné, jako to vyčítat Lásce nebeské, ke které je Valentine's Day nejčastěji přirovnáván. A další maličkost - NEČEKEJTE druhý díl této komedie nebo její variaci, když se budete dívat na tento snímek. Pomůžete tím sobě a možná i tomuto filmu. _____ Trailer jsem si pouštěl asi stokrát, tak jsem se na tento film těšil. A musím říct, že mě nezklamal. Tolik hvězd pohromadě a žádná z nich není "jen na vyplnění času". Každičký příběh zde má své místo. Bavilo mě sledovat, jak se jednotlivé linky prolínaly (ten se zná s touhle, ta s tímhle…) a hlavně jsem si tuhle pohodovou komedii opravdu užil. Je sice fakt, že bych tomu mohl vyčítat více věcí a mohl bych si najít 1000 důvodu, abych hodnotil o něco níž, jenže to bych sám k sobě nebyl upřímný. Já se totiž celé dvě hodiny náramně bavil a věřím, že tohohle Valentýna si rád někdy zopakuju.(24.6.2010)

• - O roli Morley Clarksonové měli také zájem Rachel McAdamsová a Elizabeth Banksová. (sssssycak)

• - V tomto filme spolu hrajú Emma Roberts a jej teta Julia Roberts. Na pľaci s však nestretli. (martin1m2)

• - V jedné scéně sedí Anne Hathaway venku před hotelem na lavičce jako Julia Roberts v Pretty woman. Ještě před touto scénou jsme se mohli dozvědět, že hotel se jmenuje Beverly Wilshire, přesně jako ve filmu Pretty woman. Tedy další narážka na onen film. (Drtic)