Sedmý bratříček

Seventh Little Brother, The

Animovaný / Rodinný

Maďarsko / Německo / USA, 1995, 76 min

• Campbell

Mno jedna z dalších pohádek která mě nechytla(a že jsem jich už viděl), příběh ano je to pohádka takže nemůžu nic čekat, ale mohlo se přeci jen na něm víc zapracovat. To samé animace která byla v některých momentech příšerná. Postavičky byly "divné", kdyby se toho ujal lepší režisér dal bych hodnocení určitě víš, ale tady je to prostě zmatený, chvíli se utíká před nějakýma lovcema, chvíli se tam řeší morální dilema, a člověk z toho má pak mišmaš.(16.6.2010)

Moc krásná pohádka o pejskovi kterého vychovává králičí rodinka.(9.8.2009)

Žiaľ zohnal som to iba s českým dabingom a ten tomu filmu asi vážne uškodil, pretože banda králikov bola naozaj neznesiteľne nadabovaná. Ale inak tá rozprávka mala svoje plusy aj mínusy. Niektoré pasáže boli naozaj dobré. Straka bodovala najviac. Ale chýbal tomu nejaký poriadny dej. Viacmenej to bola hŕstka nesúvisiacich scénok s morálnym ponaučením na konci. Také detské. 60-70%(15.9.2014)

Krásná animovaná pohádka o obyvatelích lesa, který adoptují malého pejska. Nemohla jsem se této pohádky nabažit. Opravdu mě dostala.(4.8.2012)

Milé, správne trhlé a animáciou bohaté. No tomu priemeru sa to nevyhne.(12.1.2018)