Casper se vrací, ale nemůže se stýkat se svým lidským kamarádem a škola strachu ho pověří strašením lidí, dokonce i jeho kamaráda. (TV Minimax)

Radyo

Hudry hudry!!! Lekli jste se? Pokud ano, tak se na "Casper a strašidelná škola" NIGDY, ale fakt NIGDY nedívejte! :-) ()

Fiftis

Keď už sa animovaný film nedá odporučiť ani deťom, tak už je zle. Príšerná animácia, ktorá už aj pred rokom 2006 vedela vyzerať lepšie, príšerný lacný a nudný príbeh pri ktorom deti zaspia a nič nové. Nesympatickí malí hrdinovia, zloduši, ktorí nešíria strach, žiadne humorné ani roztomilé scény. Caspera som mal v detstve rád, ale toho vyložene animovaného, nie počítačovo ale ručne animovaného a už tobôž nie toho filmového - hraného. K filmovým Casperom by ste ma už nedonútili. Dosť sklamanie, i keď vo svojom 33.roku života som ani nečakal, že budem unesený. ()

Marek1991

Animovanosť nie je na dobrej úrovni a postavičky vyznievajú príšerne, ale je to film o milých príšerách a príbeh to má celkom slušný. ()

majo25

Daľšie dobrodružstvo s priateľským duchom Casperom. "Zaujme" svojou lacnou televíznou 3D animáciou, ktorá je veľmi zjednodušená. Príbeh je zasa infantilný, plný klišé a lacných ľakačiek, ktoré sú skombinované s humorom. Na druhej strane, nechýba mu určitá dávka nápaditosti a aj humor sa občas vydarí a hlavne kvôli vtipnosti to ide dopozerať bez ujmy na psychickom zdraví. ()

uprchlice

Moc krásná pohádka u které se nasmějí všichni. Ta animace Caspera je vážně roztomilá. I příběh nepostrádá jiskru zábavy. ()

Marcos88

Som sklamaný, nie je to ani veselé ani smutné a asi ani pre tých najmenších. Jedna hviezdička len kvôli dúšikovi. ()