Muzikál ze střední 2 (TV film)

• Česko

Komedie / Muzikál / Rodinný / Drama

USA, 2007, 104 min

• Sheffield

Jako kdyby nestačilo, že jsem omylem sáhl po rozšířené verzi, jejíž stopáž pomalu sahá na hranici dvou hodin. Ona se chytlavost písniček rovnou zdvojnásobila. Jenže když vynásobíte hovno dvěma, máte hovna rovnou dvě. A kdybych chtěl koukat, jak parta zbohatlíků hraje golf, pustím si raději ČT Sport.(31.3.2015)

• goiu

všichni krásní, učesaní, muzika není můj styl, nicméně objektivně ji musím hodnotit kladně. Taneční vystoupení efektní, příběh pitomoučký, nicméně to k tomu patří. Já mám tyhle filmy z prostředí amerických škol rád už jenom kvůli tomu, že bych se do USA nejradši odstěhoval a tak i přesto že tenhle film není nic světoborného, u mě to na 2* stačí bohatě, dokonce váhám nad 3...(23.11.2007)

• eFOXsize

Jedničku jsem ohodnotila docela dobře. Dvojka není nic nového, ne pro mě. Nicméně teens to baví, sledovat takovéhle jednoduché, lehkovážné a hloupoučké pseudo-životy. Neřekla bych, že je to horší, než první díl. Jen je to pro mě otravnější. Taková zhudobněná telenovela pro nástileté. Tedy, pro teen 3,5*, pro mě 1*, objektivní kompromis dává za 2*.(31.7.2013)

Oproti až neuvěřitelně vyváženě podprůměrné jedničce, je dvojka až neuvěřitelně velice nevyvážená. Tři čtvrtiny filmu jsem se pohyboval s hodnocením na pomezí odpadu, všechno změnila až nečekaně slušná, lehce stravitelná poslední čtvrtina, která se mi velice líbila a díky které bych možná byl ochoten absolvovat tento film znovu. Oblíbené písně: I don’t dance, Gotta go my own way, Bet on it. Tři čtvtiny za 25 %. Poslední čtvrtina velice slušných 75 %. Vzhledem k tomu, že se ke jmenovaným písničkám stále rád vracím, tak tu jednu hvězdu přihodím.(7.6.2009)

Ak sa niekomu nepáčil prvý diel a nadával tu naň, ten druhý nemal pozerať len s cieľom to pošpiniť, inak mi to príde blbé. Ale nech, každý má právo na svoj názor. Vanessa skvelá a nádherná, vtedy som na nej takpovediac platonicky frčal. Veľa peknej romantiky pre teenagerov na golfovom ihrisku, pri bazéne v noci, záverečné tance a hudba pri bazéne, či v celom diely boli skvelé. Disneyho rozprávky pre mňa skončili kvalitou niekde okolo roku 1995, HSM diely patria medzi tie najlepšie od nich v súčasnosti. Samozrejme pre mňa ako milovníka filmu, mi v tejto rozprávke prišli niektoré veci strašne hlúpe, tak dávam 75%.(29.12.2011)

• - Ashley Tisdale řekla, že její nejoblíbenější skladba ze soundtracku je "Gotta Go My Own Way". (Cheeker)

• - Herci museli projít tanečním kurzem, který trval tři týdny. (Cheeker)

• - Vanessa Hudgens řekla, že její nejoblíbenější taneční číslo je "Work This Out". (Cheeker)