poster

Muzikál ze střední 2 (TV film)

 • Česko

  High School Musical 2

 • USA

  High School Musical 2

 • Slovensko

  High School Musical 2

Komedie / Muzikál / Rodinný / Drama

USA, 2007, 104 min

 • novoten
  ***

  Po druhé projekci a akceptování letních pravidel a lehké recyklace zápletky to je i napodruhé pohoda. A to i když se až moc často řeší takové zásadní věci jako to, že se z Troye stává protiva, který místo té hodné dává přednost té zlé. Obzvlášť v letních měsících jde ale ze zdejšího prozpěvování až překvapivě pozitivní nálada. A You Are The Music In Me je perla.(5.11.2008)

 • defagoo
  ***

  Film funguje jako vynikající parodie sama na sebe. O uměleckém záměru či poctivé práci ve střižně nemůže být řeč, scénárista za sebou, předpokládám, také nemá nespočet probděných nocí, ale film baví i když asi každého jinak. Nádech skvěle trapné praštěnosti mají většinou scény s Ashley Tisdale a do kolen se zaručeně dostanete kdykoliv Zac nasadí překvapivý, vyděšený či zmatený pohled epického charakteru. Jestli tohle není parodie tak už nevím. A idylické, jednoduché, čisté až snové prostředí ve kterém děti různé pleti a krásy vyrustají pospolu s tím vším pochopitelně souvisí. Ale mimochodem zpěvové pasáže jsou výborné a choreografie je vyloženě dokonalá, kam se hrabe Mamma mia?(26.12.2008)

 • Sašenka165
  **

  Hit na celém světě? Hmm... možná se ani nedivím. Ne, že by mě tenhle film nějak zvlášť oslovil, ale není to úplně nejhorší. Ano, všichni přehrávají. Ano, je to odhadnutelné a jasné od první scény. Ano, Zac Efron alias Troy skutečně vypadá jako Ken od panenky Barbie. Ale když víte, co od toho čekat a neděláte si plané naděje na veledílo, ujde to. Navíc je to klasicky zamilovaný příběh pro teenagery s posláním poučit o tom, co je v životě důležité, tak proč ne?(24.11.2007)

 • Rosaviva
  **

  Když jsem chtěla před několika lety zjistit co to sakra je ten HSM a proč se z toho všichni můžou zblázdnit, náhodou dávali v televizi tenhle díl. Tak jsem si řekla proč ne. Podívám se na to, a v podstatě hned zároveň jsem toho začala litovat, protože téměř od začátku jsem na to zírala s pusou dokořán, šokovaná komu se to může líbit. Teď, několik let potom co jsem to viděla poprvé se na to podívám jen jednou za čas, z recese, nebo když se potřebuju zasmát nějákýmu úplně blbýmu filmu. Opět platí fakt, že písničky to má poměrně dobrý, slova pěkný, ale nesmíte je většinou vidět v kombinaci se scénami, protože ty to značně kazí. A Troy s Gabriellou? No co mám o jejich duetech říct? Hrozivá nuda. Nechápu proč nejlepší písnička a scéna - Humuhumunukunukuapua A byla nakonec z filmu vyřazena. Rozhodně nejhorší ze všech tří. Dávám 2*(8.11.2009)

 • Chasm

  První film, který nejsem zatím schopen hvězdičkami ohodnotit. Až moc záleží na tom jak film divák vnímá. Samozřejmě, že z čistě uměleckého hlediska je to krize, na druhou stranu koukat na to s bratrem byla prdel, sto minut smíchu, takže jako komedie je to vlastně úspěšný (i když jinak, než původně mělo).(29.3.2008)

 • - Po své televizní premiéře se film stal nejsledovanějším pořadem v dějinách kabelových televizí. (Siriuss)

 • - Každá píseň použitá ve filmu byla aspoň pětkrát upravována. (Cheeker)

 • - Piano, na které hrála Kelsi (Olesya Rulin), když Troy (Zac Efron) a Gabriella (Vanessa Hudgens) zpívají "You Are the Music in Me", stálo 25 000 amerických dolarů. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace