Muzikál ze střední 2 (TV film)

• Česko

Komedie / Muzikál / Rodinný / Drama

USA, 2007, 104 min

• ABLABLABLA

Opěr děsný dabing, ale opět dobré písně a barvy barvičky. Tenhle díl je možná ještě víc přeslazený než první, ale píseň Bet on it nebo Work this out a I dont dance jsou prostě skvělé a všechny ostatní taky.(22.9.2012)

• hazaba

Asi půjdu proti většinovému mínění, ale dávám tomu slušnější hodnocení. Jistě, zápletka je ubohá, nicméně od prvního dílu se to liší o chlup lepšími hereckými výkony a propracovanějšími hudebními čísly. Takže jako kulisa k vaření/žehlení/pletení či jakékoli jiné činnosti, u které nemusíte dávat příliš pozor, ideální.(4.4.2012)

• castor

Kenny Ortega spolupracoval na několika epizodách Gilmore Girls nebo Ally McBeal, rodinný muzikál mu dal ale před rokem solidní možnost ukázat, co v něm vlastně je!! Sic kopíruje to samé, co nabídl první díl a texty jsou stejně naivní, nezatracoval bych to na "odpadové" hodnocení!! Roztomile barevná šílenost má stejně hloupé dialogy jako například 90% tuzemské seriálové produkce, ale zároveň ve svém středu na ryze TELEVIZNÍ produkt i slušné choreografy, tanečníky nebo zpěváky!!(10.11.2007)

• eFOXsize

Jedničku jsem ohodnotila docela dobře. Dvojka není nic nového, ne pro mě. Nicméně teens to baví, sledovat takovéhle jednoduché, lehkovážné a hloupoučké pseudo-životy. Neřekla bych, že je to horší, než první díl. Jen je to pro mě otravnější. Taková zhudobněná telenovela pro nástileté. Tedy, pro teen 3,5*, pro mě 1*, objektivní kompromis dává za 2*.(31.7.2013)

Jo, jednička byla sladká, asi tak jako 10 000 tabulek čokolády. Byla tak sladká, až se nám z toho zuby kazily a někteří to nevydrželi a nelíbilo se jim to. Mně se jednička líbila. Odpočinkový film, jak má být. To samé dvojka. I když, možná, že se mi druhý díl líbil o něco málo více. Z prostředí střední školy (které je mi velmi blízké) jsem se přesunuli do doby, kdy jsou prázdniny (nejlepší období studenta a toto období mám rád) a navíc si hlavní hrdinové sháněli brigádu. Našli ji v luxuxním a příjemném sportovním klubu. Scénář je skoro stejný jako u jedničky. Místo muzikálu jde o (ne)důležitou soutěž ve zpěvu. Opět se dočkáme rozpadu hlavní dvojce a týmu Tygrů. A jak jinak, tak se taé dočkáme happy endu. Opět je zvláštností, jak se mi líbilo ty písničky. Například song „ I Don't Dance „ , který je tak trochu řízlý RnB, je vážně dobrý. Hlavní dvojce, je neuvěřitelně sladká, ale hodí se k sobě. Zac Efron a krásně roztomilá Vanessa Anne Hudgens navíc předvádějí i dobré výkony. Na ostatních hercích je vidět, že si natačení užívají a já sám bych si ho také asi užíval v tak příjemném prostředí. Asi jsem divný, ale těším se na třetí díl!(3.5.2008)

• - Casting na úvodní hudební scénu "What Time Is It" trval 3 dny. (Cheeker)

• - Gabriella a Troy sa pri spoločnom kúpaní potápajú, no v skoršej snímke Troy stál v bazéne a hĺbka vody mu bola iba po pás. (an653)

• - Jako komparz do tanečních scén byli vybráni profesionálové, kteří byli vybráni z téměř 1 800 adeptů. (Cheeker)