Willie LaHaye sa so svojou tehotnou ženou Missie vydáva za snom založiť si ranč na Divokom Západe. Kúpia si pozemok a dobytok, najmú si honákov a spriatelia sa so susedmi - indiánmi. Lenže od začiatku sú tŕňom v oku trojke grázlov, ktorá má zálusk na ich peniaze a nezastavia sa ani pred vraždou... (krny)

laik_60

tretie pokracovanie (1. Tichá láska, 2. Slub večnej lásky) filmov zatiaľ najslabšie, a to nielen z hereckého hľadiska. uprednostňovanie zámeru, a štýlu pred samotným dejom doplnené s duchaprádzdnymi hereckými výkonmi filmu skôr poškodili. Milovníkom kresťansky ladených filmov to však vadiť asi nebude, Pokiaľ chcú sledovať celú ságu príbehov, budú musieť prejsť aj touto nie moc vydarenou periódou. ()

Hedka

Ďalší film Landona Jr., voľne nadväzujúci na filmy Tichá láska a Sľub večnej lásky, ktoré som už komentovala. Tento diel sa mi zdal najslabší, ale aj napriek tomu zdôrazňujem, že je to v podstate výchovný a vyslovene rodinný film, vhodný pre deti a dospievajúcu mládež. Obzvlášť pre dievčatá, keďže je viac romantický. Nie je to žiadne veľké filmové umenie, ale má to myšlienku, a pri tom množstve plytkých relácií a seriálov, ktoré bežia v TV je z výchovného hľadiska minimálne o triedu vyššie. Určite si chcem pozrieť aj ďalšie pokračovanie - Šťastie večnej lásky. ()

Ilicka

Ničím neurážející průměrná hallmarkovina podbarvená křestanskou agitkou a obsazena jednorozměrnými charaktery. ()

Eilean Donan

Taká škoda, že nahradili Missie Erin Cottrellovou. Nezapadla, oproti predchádzajúcej slečny M. má minimum hereckého šarmu. S celkovým hodnotením sa opäť vraciam k 3* a nielen vďaka substitúcii hlavnej predstaviteľky. Nezdalo sa mi, že by akýkoľvek načatý motív aj dokončili. Taká vlažne vyžmýkaná polievka, aj keď v konečnom dôsledku sa na to dalo pozerať (nielen vďaka cowboyom :D) . ()