poster

Juno

 • USA

  Juno

 • Slovensko

  Juno: Nezrelá na dieťa

 • Velká Británie

  Juno

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • StarsFan
  ***

  Inteligentní? Ano. Osobitý? Ano. Zajímavý? Ano. Opravdový? Ano. Pohodový? Ano. Pět kladů, pět hvězdiček? Ale, kdepak. Z Juno mám podobný pocit jako před rokem z Malé Miss Sunshine; malý film, který potěší řadu diváků, ale mě nechává naprosto chladnou, protože se mnou nijak nepohne. Do takového Ztracena v překladu nebo Americké krásy má prostě pořád hodně hodně hodně hodně moc daleko. Po měsíci s z něj stěží vybavíte jediný moment. Tedy pokud budete vůbec vědět, jak se ten film sakra jmenoval... Dodatek 25. července 2010: V rozporu s předchozím stanoviskem přiznávám, že od dob, kdy jsem tento film viděla během léta 2008 ve Španělsku (tehdy u nás ještě známý kvůli své pozdější premiéře nebyl), uplynuly už dva roky a něco málo si s Juno pořád pamatuju. Potřebu vidět ho znovu jsem ale nepocítila. I když možná po letech změním názor.(11.8.2008)

 • Shadwell
  ****

  Tento film umí ocenit kvalitní vína, jejich vůni, chuť, ale i dozvuk. Díky tomu se schází s vybranou honorací, jmenovitě s filmovými Akademiky, a ve stavu intoxikace jim namlouvá, že je lepší než Americký gangster, kterého obral o oskarovou nominačku. Nic proti Juno, je to milá, s láskou zplozená nihilistická romance, ale copak lze říkat popelářům sanitární inženýři? Kde je ta přidaná hodnota, která odlišuje Juno od zbytku světa, od zbytku podobných filmů? Na závěr bych chtěl vyvrátit mýtus, že Juno připomíná Zbouchnutou… není to pravda… připomíná Přízračný svět (Thora Birch = Ellen Page).(26.1.2008)

 • Falko
  ****

  BAFTA Awards - 1: Najlepsi scenar + 1 nominacia: Najlepsia herecka v hl. ulohe Ellen Page _______ Tak ako aj Katherine Heigl nechcene otehotnela v komedii ZBOUCHNUTA (2007), tak aj Ellen Page ako Juno nechcene otehotnela v tomto filme len s tym rozdielom, ze Juno a otec dietata su neplnoleti. V kine ma sice vyrusovalo par ludi, ktori sa pri filme neuveritelne nudili a komentovali so smiechom skoro kazde slovicko vo filme, aj to, ktore smiesne nebolo, ale nenechal som si pokazit zazitok z filmu. Je to pohodovy film o tom, co prinasa zivot s peknou hudbou... 23.04.2008 _______ Ellen Page - (Juno MacGuff) +++ Michael Cera - (Paulie Bleeker) +++ Jennifer Garner - (Vanessa Loring) +++ Jason Bateman - (Mark Loring) +++ Alison Janney - (Brenda MacGuff) +++ J.K. Simmons - (Mac MacGuff) +++ Olivia Thirlby - (Leah) +++ Rainn Wilson - (Rollo) +++ Produkcia: John Malkovich +++ Hudba: Matt Messina +++ (Videl v kine 22.04.2008) +++(23.4.2008)

 • kinej
  ****

  Mám rád romantické filmy, které nejsou dementní. Je jich jako šafránu, ale občas se nějaký takový objeví a v případě Juno to stojí za to. Dějovou linií by to klidně mohl být klasický hollwoodský výplach, ale díky vtipnému a realistickému scénáři se jedná o příjemnou záležitost, která svým, i když ne zcela jednoznačným, optimismem zahřeje. Svými charektery nám postavy z tohoto snímku mohou připomínat lidi kolem nás.(21.7.2009)

 • TeeAge
  ***

  Emocionálne nefunkčný pokus, čo sa týka môjho zážitku. Občasné nelogické chovanie sa postáv, a snaha režiséra vytvoriť niečo výnimočné - až priveľmi okate - ma vo výsledku vôbec nezaujalo. Silný námet, ktorý by bol mal pod inými umeleckými rukami určite potenciál stať sa nesmrteľnou klasikou v žánru komediálnej drámy. Ps: Spájanie žánrov komédia-dráma je z môjho uhlu pohľadu najväčšia výzva pre tvorcov vôbec. Je len málo fungujúcich filmových klenotov, ktoré to zvládajú.(27.11.2010)

 • - Podle Jasona Reitmana, ve scéně na konci filmu, kdy Vanessa (Jennifer Garner) pije, se jednalo o skutečné víno. Když končili s natáčením této scény, byla už Jennifer Garner trochu opilá. (Cheeker)

 • - Písnička, kterou spolu hrají Mark a Juno je "Dill Parts" od skupiny Hole. Další píseň, kterou na konci hrají Bleeker a Juno je "Anyone Else But You" od The Moldy Peaches. (HappySmile)

 • - Původní název filmu byl Junebug, ale tvůrci ho změnili, aby se film nepletl se snímkem Amy Adams se stejným jménem. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace