poster

Juno

 • USA

  Juno

 • Slovensko

  Juno: Nezrelá na dieťa

 • Velká Británie

  Juno

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • johnn333
  *****

  Že se Juno veze na úspěchu Zbouchnuté? Kdeže. Tahle svěží komedie podává téma nečekaného těhotenství s odzbrojující lehkostí a sympatickou civilností. Lví podíl na přátelské atmosféře snímku patří úžasné Ellen Page, jejíž Juno představuje neodolatelný typ netuctové, vtipné holky se skvělým přístupem k životu. Juno není jen výplod fantazie Diablo Codyové, ale životná postava z masa a kostí, která za zvuků hravého soundtracku prožívá nechtěnou etapu života s nadhledem, cynickým humorem a bez mateřských pudů. Radost pohledět.(9.2.2008)

 • T2
  ***

  Rozpočet $7,5miliónaTržby USA $143,495,265Tržby Celosvetovo $231,450,102Tržby za predaj DVD v USA $58,087,559 //počet predaných kusov 3,441,584║ Jason Reitman to vie za kamerou o tom niet pochýb, možno mi tam len chýbala nejaká uletenejšia scénka, lebo celé sa to nesie prevažne v komornejšej nálade. /60%/(22.9.2009)

 • Nathalie
  *****

  9/10....Excuse me? I am a sacred vessel, alright? All you've got in your stomach is Taco Bell....Ďábelská Diablo, dobré komedii jsem v posledních letech uspořádala sérii funusů a tenhle žánr zdál se mi výsostnou vodou dávno zesnulých klasiků. Před pár dny mi do života vtrhla cynická malá holka s gargantuovsky velkým břichem. A já se do ní zamilovala na první záběr, od první ironické hlášky mi došlo, že tím drzým podvratným scénářem proudí moje krevní destičky a je zbytečné s hraným odstupem analyzovat, proč a jak. Tuhle sesterskou spřízněnost na úrovni první signální, druhé brániční a třetí břišní vyvolala hurikány smíchu, bouře slz a hlavně pocit, že někdo tam za oceánem mi rozumí. Weird. Ale už jsem to potřebovala jako sůl a švihlý kurz pozitivního gravidního myšlení je nebezpečně cool. Jako jeden proužek na těhotenském testu, mezi námi děvčaty. Ellen Page, mé čtyři palce jsou ti pro Oscary plně k dispozici. P.S. Juno podle vzoru Judo-jeden na to nestačí:)(12.2.2008)

 • DaViD´82
  ****

  "This is even better than Susperia." Juno se nevyhne srovnání se Zbouchnutou a Napoleon Dynamitem. Což je vůči všem třem snímkům trochu nefér. Jedním si je sice podobná tématem a druhým zdánlivě "geek" atmosférou, ale jinak prakticky nic společného nemají. Oproti Napoleonovi jsou tady všichni normální, byť tu a tam poněkud výstřední, a řeší běžné problémy. Oproti Zbouchnuté se zase hraje na vážnější notu. Což ani v nejmenším neznamená, že by Reitman junior nezvládal navzdory vážnému tématu i skvostně a trefně pobavit. Navíc to umí bez tisíc a jedné variace na popkulturní hlášky. Znovu narozdíl od Judda Apatowa. Juno je velmi sympatický a příjemný snímek, který pro mě paradoxně brzdí zde nejvíce vyzdvihovaný klad. Ellen Page. Netvrdím, že nehraje výborně, ale někdy tlačí na pilu až přespříliš. A čistě osobně mě také bylo líto odsunutí Paulieho na vedlejší dějovou kolej. Ta postava je tak sympatická, že bych celý film nejraději viděl udělaný z jeho Tic-Tacového pohledu.(22.1.2008)

 • JANARYBA
  ***

  Tento film je postaven na jediném nosném bodě, že Juno nebo možná Ellen Page je mimořádně okouzlující osobnost, nezáleží na tom, kolik je jí let. Na stejném principu např.http://www.csfd.cz/film/238613-happygolucky/ Jinak se tu absolutně nic neřeší, kromě toho, že musí nějak vybruslit z toho, že do toho takhle bezhlavě vlítla, jinak má milující a chápající zázemí a nikde žádný problém...Vůbec mi nedošlo, že jsem ji už viděla v http://www.csfd.cz/film/169223-z-ust-do-ust-mouth-to-mouth/ a to vřele doporučuji!!!(13.10.2008)

 • - Michael Cera (Bleeker) zjistil, že nezvládne sozumitelně mluvit s plnou pusou Tic-Taců, takže si dal jednoduše krabičku k ústům, ale žádný bonbon nesnědl. (HappySmile)

 • - Jde o první film produkční společnosti Fox Searchlight, jenž vydělal v amerických kinech více než 100 milionů dolarů. (Agoran)

 • - Juno byla římská bohyně porodu a manželství. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace