Noc oživlých mrtvol 3D

Night of the Living Dead 3D

Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář)

Andrew Parke

Jason Brandt

Scénografie:

Chris Davis

Kostýmy:

Lisa Norcia
  • kaylin

„Noc oživlých mrtvol 3D“ je film, který se tváří jako 3D, ale těch 3D efektů je zde stejně málo, nakonec na ně hodně rychle zapomenete a ten zážitek je celkem o ničem. Příběh sám je pak velmi hloupý a nevytěžil z originálu vůbec nic. Ale opravdu lautr nic. Je to jen snaha se předvést, snaha ukázat, že tohle dokáže natočit i někdo jiný. Jen si asi neuvědomil, že nemá talent ani cit pro film.(20.2.2014)

• Petrus1

Týýý vole a tohle mělo být co? Netoužila sem po tom (remaky nebrat) a šedá barva hodnocení mě taky nepovzbudila. Chtěla sem jen prostě vidět další zpracování klasiky – jak to asi bude zprasený teď. Ale jiskřička naděje mi přece jen svitla, že to nemůže přece být tak hrozný! Ne, nebylo – bylo to ještě horší…nejhorší. Nechce se mi rozpitvávat každou hovadinu, která se tady mihla (to bych to psala ještě delší dobu, než to točili), ale bylo to nudný, ucouraný, pomalý. Horor? Ne. Komedie? Co? Ne. Remake? Ne. Studiovka a sitcom – to tomu bylo asi nejblíž. Debilní chování postav, debilní dialogy, debilní zápletka a nejdebilnější ta banda idiotů, co tohle natočila. Asi tohle měl celý táhnou Sid. Netáhl. Netáhla to ani pobíhající, vřískající, kozy odhalující slečna. A oni tam, prosím, zhulení čumí na originál! Že já se taky nezhulila. Je možný, že sem u toho usnalu? Je. Tohle byla fakt hnusná sračka!(30.8.2010)

• tron

Úchvatné. Majiteľ pohrebného ústavu má TRAUMU z kremácie a tak za dva roky nespálil ani jedno telo. Všetky poctivo skladoval v márnici (!). Paradoxne, s balzamovaním problém nemá. Zaujímavé je aj to, že za 24 mesiacov mu pribudli podľa jeho vlastných slov STOVKY mŕtvol, pričom ale evidentne ide o typické zaspaté mestečko s tromi ulicami. Zaujímavý je aj jeho prerod z pomotaného deduška (ktorý od seba zombies „komicky“ odháňa lopatou a prosí ich, aby ho nechali - wtf?!?!) v krvilačného psychopata, ktorý vraždí nevinných ľudí. Mmoriadne nevydarený film disponuje ďalšími podobnými exkluzívnymi hovadinami. Jeden z najhorších hororov histórie. Tomu odpovedajú aj neznesiteľné „herecké výkony“ od „hercov“, ktorí „hrajú“ postavy, ktoré sú asi tak sympatické, ako mor krížený s ebolou, angínou a chrípkou. Proste toto je aj zbytočné komentovať.(5.1.2017)

• KatanaCZ

Remake slavného Romerova filmu Night of the Living Dead? Páni, řekl jsem si. Bylo sice již od začátku jasné, že stejných kvalit tento film dosahovat nemůže, ale přeci jen jsem tak trochu doufal, že to bude dobré dílko. A ono to je přesně naopak! Je to zlé, hodně zlé. Není to horor, ale spíše něco jako nevydařená hororová "komedie", vlastně to není ani komedie, člověk se zasměje možná tak opravdu stupidním trikům. Zombie vypadají opravdu uboze, výstřely z pistole no comment (to se musí vidět), krvavé scény na úrovni hodně velké amateřiny a navíc není převážně nic vidět. Herecké výkony....to se ani nedá nesmát. Shrnuto a podtrženo jde o film na úrovni Uwa Bolla.(5.9.2007)

Film je samozřejmě především naprosto do nebe volající sračka, její guilty pleasure potenciál je ale neuvěřitelný, imbecilita skutečně zábavná a Sig Haig je... Vincent Price naší generace :) BTW záběr na obřího jointa je pravděpodobně nejlépe využité 3D, jaké jsem zatím viděl ;) Objektivně? Jedna hvězda... Ale užil jsem si to opravdu maximálně!!! Takže.. Proč ne těch 5 hvězd, hodnocení filmu to stejně nijak výrazně nepomůže...(24.9.2009)

• - Keď rodina pozerá na televíziu, tak si môžeme všimnúť ukážky z filmu Noc živých mŕtvych (1968). (MFZB)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)