Noc oživlých mrtvol 3D

Night of the Living Dead 3D

Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář)

Andrew Parke

Jason Brandt

Scénografie:

Chris Davis

Kostýmy:

Lisa Norcia
  • wOOzIe

jedna hvězda a budu přehánět.... film nemá prakticky žádnou pointu, snaží se o nějaký příběh, který ubec nemá žádný smysl, a ještě mmi kazí zážitek 3D, ptž se tam nic neděje..... nuda střídá sem tam, upplně nejvíc nelogické činy postav...film je jedna velká sračka.... jo možná že kdyby to nebylo 3D dám odpad, ale ono o zas tak užasný 3d nebylo.... občas sem se začal fakt i smát a newím jestli to byl záměr autorů nebo sou jen tak stupidní že nappíšou tak stupidní scénář..:D no aspon že sem věděl do čeho du....180Kč-nechoďte na to... je to fakt sračka!(11.10.2009)

• mosnak

Největší zklamání které jsem kdy zažil. Původní Noc oživlých mrtvol je sice film pro pamětníky,ale je jední slovem skvost. Remake který byl natočen v devadesátách letech měl minimálně stejně tak kvalitní zombie prvky a dodnes ho považuji za jeden z nejlepších zombiáckých filmu. Ale toto? Je to sračka...! Hotové neštěstí a prznění původního díla! - 0%(12.1.2014)

• asanakis

Atmosférou mi film připadal jako parodie na horory, rozhodně ne jako horor, zombíci vypadají jak kdybych doma našel kus gumy, kterej jsem vycpal, namaloval a trošku nazdobil, střelba zní jak rána z kapslovky no a co se týče 3D efektů, kůli kterým jsem vlastně film chtěl vidět, tak těch dobrých je tu tak málo, že to vlastně ani nestálo za to točit, natož sledovat.Jediný co se mi na filmu líbilo byl konec (nejen proto, že už to konečně skončilo).(12.6.2008)

• Chuppa

Tak tenhle film byl snad tím nejhorším za který jsem utratil peníze v kině. 3D provedení bylo opravdu ubohé, herecké výkony příšerné, "příběh" stupidní a zombiové se pohybovali jak dementi. V půlce filmu mě už z těch papírovejch brejlí a rozostřenýho obrazu boleli oči a já se modlil aby už byl konec.(16.10.2009)

Tohle beru jako 3D experiment se zombíky, který vlastně remakem Romerova díla není a převážně jej ironizuje až paroduje. Jak jinak si vysvětlit například scénu, ve které k smrti vystrašená dívka Barb, co před chvílí měla tu čest se se zombíky venku setkat, po příchodu na farmu vidí její obyvatele, jak se v poklidu dívají v televizi na Romerův originál, který je ani moc nebaví. Stejně jako nebavil mě, ale tahle moderní verze odehrávající se v naší době a na buranské farmě, měla něco do sebe. Tu už až do samotného závěru neopustíme a k vidění zde bude nahá žena zoufale pobíhající mezi zombíky, dále nás čeká proměna farmářovy malé dcerky v zombíka a promění se i zhulený kámoš hlavního hrdiny filmu, kterého hraje Joshua DesRoches. Největší hvězdou je zde ale Sid Haig, kterému patří místní krematorium a kterému nepřijde divné, že mu najednou ožívají nebožtíci, které měl spálit , dokonce se začne považovat za spasitele. Ostatní herci v čele se známou Briannou Brown, která už nějaký ten horor na kontě má, hrají velmi solidně a nic nekazí. Masky zombíků jsou propracované, film má záměrně "look" hororů ze šedesátých let a žádná z postav zde vyloženě nepůsobí nějak extra kladným nebo sympatickým dojmem a zombíkům jdou rovnou do náruče, takže se konce hned tak někdo nedožije. A že má film slabé hodnocení? Tady se zavděčit je umění.(25.10.2010)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Keď rodina pozerá na televíziu, tak si môžeme všimnúť ukážky z filmu Noc živých mŕtvych (1968). (MFZB)