Noc oživlých mrtvol 3D

Night of the Living Dead 3D

Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář), Robert Valding

Andrew Parke

Chris Davis

Kostýmy:

Lisa Norcia
  • mosnak

Největší zklamání které jsem kdy zažil. Původní Noc oživlých mrtvol je sice film pro pamětníky,ale je jední slovem skvost. Remake který byl natočen v devadesátách letech měl minimálně stejně tak kvalitní zombie prvky a dodnes ho považuji za jeden z nejlepších zombiáckých filmu. Ale toto? Je to sračka...! Hotové neštěstí a prznění původního díla! - 0%(12.1.2014)

Béčko jako sviň a k tomu zábavné, nejlepší je, tento horror s původní Nocí oživlých mrtvol vůbec nespojovat, brát ho jako další zombiárnu, která má v sobě odkazy na již zmíněného předchůdce. Jinak hrozí těžké zklamání a začínající nenávist k tomuto snímku. Herci jsou průměrní až na Sida Haige, ten je jako vždy skvělý a samotné zombie vypadají dobře, akorát si ve filmu moc nepochutnali. Délka filmu 76 minut je z důvodu vysoké náročnosti na oči akorát. Příběh a vše okolo za 3* ale za Sida přihazuju jednu další. BTW, 3D joint byl super ;)(22.2.2010)

• PetrPan

Je to tak strašný, jak se dalo čekat a jak všichni tvrdí. Neznám moc horších remaků. Promiň Wáco.:-) Těžko říct, zda se tohle veledílo dá vůbec považovat za remake či se jedná jen o klíště, tedy parazita, na báječně proleželém díle pana Romera. Sázel bych na to druhé. Poloamatérské horory většinou nemám potřebu příliš hanit a zaměřuju se spíš na možná pozitiva, protože i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo a hororový žánr je k tomu přímo ideální. Navodit správnou atmosféru hrůzy lze i pomocí videokamery a pár amatérských herců, hlavně když drží hubu a nesnaží se hrát. Ovšem tady, až na ucházející Briannu Lynn Brown, na níž se dalo spočinout i zrakem, to byla přesně ta nepřekousnutelná hrůza alá kokoti ve filmu a nic víc. K tomu kopec nudy, nulové gore a konec ve stylu špatné telenovely, je-li vůbec nějaká dobrá. Mám rád špatné filmy, ale tvůrci musí vědět, že je točí (díky Sharknado!), případně jít za hranice možného jako pan Wisseau, ale tady jsem dostal jen průměrné céčko a na to se prostě nedá jen dívat.. Hrob je prázdný...(19.4.2020)

• kaylin

„Noc oživlých mrtvol 3D“ je film, který se tváří jako 3D, ale těch 3D efektů je zde stejně málo, nakonec na ně hodně rychle zapomenete a ten zážitek je celkem o ničem. Příběh sám je pak velmi hloupý a nevytěžil z originálu vůbec nic. Ale opravdu lautr nic. Je to jen snaha se předvést, snaha ukázat, že tohle dokáže natočit i někdo jiný. Jen si asi neuvědomil, že nemá talent ani cit pro film.(20.2.2014)

• KatanaCZ

Remake slavného Romerova filmu Night of the Living Dead? Páni, řekl jsem si. Bylo sice již od začátku jasné, že stejných kvalit tento film dosahovat nemůže, ale přeci jen jsem tak trochu doufal, že to bude dobré dílko. A ono to je přesně naopak! Je to zlé, hodně zlé. Není to horor, ale spíše něco jako nevydařená hororová "komedie", vlastně to není ani komedie, člověk se zasměje možná tak opravdu stupidním trikům. Zombie vypadají opravdu uboze, výstřely z pistole no comment (to se musí vidět), krvavé scény na úrovni hodně velké amateřiny a navíc není převážně nic vidět. Herecké výkony....to se ani nedá nesmát. Shrnuto a podtrženo jde o film na úrovni Uwa Bolla.(5.9.2007)

• - Keď rodina pozerá na televíziu, tak si môžeme všimnúť ukážky z filmu Noc živých mŕtvych (1968). (MFZB)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)