Noc oživlých mrtvol 3D

Night of the Living Dead 3D

Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář)

Andrew Parke

Jason Brandt

Scénografie:

Chris Davis

Kostýmy:

Lisa Norcia

Nikdy jsem nečekal že to řeknu ale já se skvěle bavil, po tom co jsem tady četl ty negativní recenze jsem řekl "Sakra další nejspíše blbá kravina" teda ona to blbá kravina je ale bavím se u toho královsky. Tu největší nevýhodu bych utvrdil v postavě Sida Haiga která je nepříjemná až to bolí. Původně jsem chtěl dát 3* ale jelikož jsem tam cítil nadšení pro věc tak dávám tu jednu navíc, ale bylo to jen o kousek.(8.8.2011)

• asanakis

Atmosférou mi film připadal jako parodie na horory, rozhodně ne jako horor, zombíci vypadají jak kdybych doma našel kus gumy, kterej jsem vycpal, namaloval a trošku nazdobil, střelba zní jak rána z kapslovky no a co se týče 3D efektů, kůli kterým jsem vlastně film chtěl vidět, tak těch dobrých je tu tak málo, že to vlastně ani nestálo za to točit, natož sledovat.Jediný co se mi na filmu líbilo byl konec (nejen proto, že už to konečně skončilo).(12.6.2008)

• Rodriguez

Marně přemýšlím, jestli tohle má být pocta nebo šílené pokračování výtečného snímku "Night of the Living Dead" (1968)?! Celý film se snaží "věrně kopírovat" původní verzi "G.A.Romera" a tím si u mě udělal velký zářez k mínusu. To od nového milénia neumí Hollywood točit lepší filmy? To je to samej prequel, sequel, remake a nevím co dalšího, ale vlastní nápad na originální film nikdo nesplodí! Je mi z toho na nic, takže začnu bejt v hodnocení přísnější než kdy jindy (nemůžu si pomoct)! Proč film vůbec sledovat? Možná pro milovníky zombie filmů je to povinnost jako pro mne, ale jinak to z paměti vyprchá už při závěrečných titulkách! 15%(13.9.2014)

• juta

Začátek téměř totožný s původním filmem, pak se dal trochu odlišnou cestou. Chvílema to na mě působilo malinko amatérsky, chyběla mi dramatičnost, masky byly slušné, ale myšlení zombíků i hlavních postav mohlo být více promyšlenější. Jinak výběr herců byl dobrý, dalo se na ně dívat a tváře si zapamatovat.(8.10.2012)

• tron

Úchvatné. Majiteľ pohrebného ústavu má TRAUMU z kremácie a tak za dva roky nespálil ani jedno telo. Všetky poctivo skladoval v márnici (!). Paradoxne, s balzamovaním problém nemá. Zaujímavé je aj to, že za 24 mesiacov mu pribudli podľa jeho vlastných slov STOVKY mŕtvol, pričom ale evidentne ide o typické zaspaté mestečko s tromi ulicami. Zaujímavý je aj jeho prerod z pomotaného deduška (ktorý od seba zombies „komicky“ odháňa lopatou a prosí ich, aby ho nechali - wtf?!?!) v krvilačného psychopata, ktorý vraždí nevinných ľudí. Mmoriadne nevydarený film disponuje ďalšími podobnými exkluzívnymi hovadinami. Jeden z najhorších hororov histórie. Tomu odpovedajú aj neznesiteľné „herecké výkony“ od „hercov“, ktorí „hrajú“ postavy, ktoré sú asi tak sympatické, ako mor krížený s ebolou, angínou a chrípkou. Proste toto je aj zbytočné komentovať.(5.1.2017)

• - Keď rodina pozerá na televíziu, tak si môžeme všimnúť ukážky z filmu Noc živých mŕtvych (1968). (MFZB)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)