Noc oživlých mrtvol 3D

Night of the Living Dead 3D

Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář)

Andrew Parke

Jason Brandt

Scénografie:

Chris Davis

Kostýmy:

Lisa Norcia

Nikdy jsem nečekal že to řeknu ale já se skvěle bavil, po tom co jsem tady četl ty negativní recenze jsem řekl "Sakra další nejspíše blbá kravina" teda ona to blbá kravina je ale bavím se u toho královsky. Tu největší nevýhodu bych utvrdil v postavě Sida Haiga která je nepříjemná až to bolí. Původně jsem chtěl dát 3* ale jelikož jsem tam cítil nadšení pro věc tak dávám tu jednu navíc, ale bylo to jen o kousek.(8.8.2011)

• mosnak

Největší zklamání které jsem kdy zažil. Původní Noc oživlých mrtvol je sice film pro pamětníky,ale je jední slovem skvost. Remake který byl natočen v devadesátách letech měl minimálně stejně tak kvalitní zombie prvky a dodnes ho považuji za jeden z nejlepších zombiáckých filmu. Ale toto? Je to sračka...! Hotové neštěstí a prznění původního díla! - 0%(12.1.2014)

• Chuppa

Tak tenhle film byl snad tím nejhorším za který jsem utratil peníze v kině. 3D provedení bylo opravdu ubohé, herecké výkony příšerné, "příběh" stupidní a zombiové se pohybovali jak dementi. V půlce filmu mě už z těch papírovejch brejlí a rozostřenýho obrazu boleli oči a já se modlil aby už byl konec.(16.10.2009)

• Slasher

Tenhle film mám už dva roky a najednou jde do kin, dokonce ve třech dimenzích. Měl jsem za to, že se jedná o úplnou sračku, jejíž jediným lákadlem je Sid Haig, no ale některý komenty tady mě nakonec přesvědčily (dík moc) a šel jsem na to. Chyba, fakt se jedná o úplnou sračku, co je a není komická, nemá nic do sebe a kde nepotěší ani ten Sid Haig. 3D stálo taky za hovno. Na něco takovýho by vůbec neměli tahat lidi do kina za 180(!), maximálně v rámci nějaký laciný double feature. Nevim ale, třeba by se vám to líbilo.....(1.10.2009)

• tron

Úchvatné. Majiteľ pohrebného ústavu má TRAUMU z kremácie a tak za dva roky nespálil ani jedno telo. Všetky poctivo skladoval v márnici (!). Paradoxne, s balzamovaním problém nemá. Zaujímavé je aj to, že za 24 mesiacov mu pribudli podľa jeho vlastných slov STOVKY mŕtvol, pričom ale evidentne ide o typické zaspaté mestečko s tromi ulicami. Zaujímavý je aj jeho prerod z pomotaného deduška (ktorý od seba zombies „komicky“ odháňa lopatou a prosí ich, aby ho nechali - wtf?!?!) v krvilačného psychopata, ktorý vraždí nevinných ľudí. Mmoriadne nevydarený film disponuje ďalšími podobnými exkluzívnymi hovadinami. Jeden z najhorších hororov histórie. Tomu odpovedajú aj neznesiteľné „herecké výkony“ od „hercov“, ktorí „hrajú“ postavy, ktoré sú asi tak sympatické, ako mor krížený s ebolou, angínou a chrípkou. Proste toto je aj zbytočné komentovať.(5.1.2017)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Keď rodina pozerá na televíziu, tak si môžeme všimnúť ukážky z filmu Noc živých mŕtvych (1968). (MFZB)