Noc oživlých mrtvol 3D

Night of the Living Dead 3D

Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář)

Andrew Parke

Jason Brandt

Scénografie:

Chris Davis

Kostýmy:

Lisa Norcia

Co k tomuto (ne)filmu říct. Koupeno za 99,- Kaček v trafice. Nejvíc mě k tomu potěšili dvoje papírový 3D brýle. Říkal jsem si bomba kšeft ať je film jakej chce. Z hodnocení tady jsem tak i přistupoval k filmu. Ano film je do nebe volající sr*čka ale já jsem se neuvěřitelně bavil. Film mi ubíhal rychle a ani jsem se nenudil. Efekty, herci a vůbec všechno stojí za houby ale koukat doma na 3D mě vážně potěšilo. Jo a Sid Haig je vážně hustej. "Ne nekousej mě. Nech toho. Tak pustí mě už někdo dovnitř" No paráda.(18.2.2010)

• Terva

Tak jsem se odhodlal a zašel jsem do kina na Noc oživlých mrtvol ve 3D. Nic moc, spíše nic než moc. Velice jednoduchý děj odehrávající se v podstatě jen v jednom domě, podpořen naprosto hroznou hudbou a okořeněn jen asi dvěma 3D-efektama, které za to stojí. Ten film je celý ve 3D, ale jen ty dva záběry, to je trochu málo na osmdesáti minutový snímek. Jinak moc povedený konec, ten docela překvapil. Jediná osoba o které se dá něco napsat je postava Tovara, kterou hraje Sid Haig.(8.10.2009)

• Petrus1

Týýý vole a tohle mělo být co? Netoužila sem po tom (remaky nebrat) a šedá barva hodnocení mě taky nepovzbudila. Chtěla sem jen prostě vidět další zpracování klasiky – jak to asi bude zprasený teď. Ale jiskřička naděje mi přece jen svitla, že to nemůže přece být tak hrozný! Ne, nebylo – bylo to ještě horší…nejhorší. Nechce se mi rozpitvávat každou hovadinu, která se tady mihla (to bych to psala ještě delší dobu, než to točili), ale bylo to nudný, ucouraný, pomalý. Horor? Ne. Komedie? Co? Ne. Remake? Ne. Studiovka a sitcom – to tomu bylo asi nejblíž. Debilní chování postav, debilní dialogy, debilní zápletka a nejdebilnější ta banda idiotů, co tohle natočila. Asi tohle měl celý táhnou Sid. Netáhl. Netáhla to ani pobíhající, vřískající, kozy odhalující slečna. A oni tam, prosím, zhulení čumí na originál! Že já se taky nezhulila. Je možný, že sem u toho usnalu? Je. Tohle byla fakt hnusná sračka!(30.8.2010)

Béčko jako sviň a k tomu zábavné, nejlepší je, tento horror s původní Nocí oživlých mrtvol vůbec nespojovat, brát ho jako další zombiárnu, která má v sobě odkazy na již zmíněného předchůdce. Jinak hrozí těžké zklamání a začínající nenávist k tomuto snímku. Herci jsou průměrní až na Sida Haige, ten je jako vždy skvělý a samotné zombie vypadají dobře, akorát si ve filmu moc nepochutnali. Délka filmu 76 minut je z důvodu vysoké náročnosti na oči akorát. Příběh a vše okolo za 3* ale za Sida přihazuju jednu další. BTW, 3D joint byl super ;)(22.2.2010)

• wOOzIe

jedna hvězda a budu přehánět.... film nemá prakticky žádnou pointu, snaží se o nějaký příběh, který ubec nemá žádný smysl, a ještě mmi kazí zážitek 3D, ptž se tam nic neděje..... nuda střídá sem tam, upplně nejvíc nelogické činy postav...film je jedna velká sračka.... jo možná že kdyby to nebylo 3D dám odpad, ale ono o zas tak užasný 3d nebylo.... občas sem se začal fakt i smát a newím jestli to byl záměr autorů nebo sou jen tak stupidní že nappíšou tak stupidní scénář..:D no aspon že sem věděl do čeho du....180Kč-nechoďte na to... je to fakt sračka!(11.10.2009)

• - Keď rodina pozerá na televíziu, tak si môžeme všimnúť ukážky z filmu Noc živých mŕtvych (1968). (MFZB)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)