Noc oživlých mrtvol 3D

Night of the Living Dead 3D

Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář)

Andrew Parke

Jason Brandt

Scénografie:

Chris Davis

Kostýmy:

Lisa Norcia
  • SallyZen

Dávám tomu jeden hezkej odpádek. Sid Haig je tady otřesnej. Ale je to taky tím, že měl hrozně napsanou postavu. Scénář je brutální sračka. A nesnáším pomalí zombíky. Sotva se pohybujou a myslím, že by je zmlátil každej. Ještě k tomu, jak trapně vydávají zvuky. Hřebíček na hlavičku tomu uhodila poslední scéna. Ta mě hodně pobavila, až jsem uvažoval o 1 hvězdičce, ale nakonec ne. Přece jenom je to moc velká pitchovina. 10%(5.2.2012)

• wOOzIe

jedna hvězda a budu přehánět.... film nemá prakticky žádnou pointu, snaží se o nějaký příběh, který ubec nemá žádný smysl, a ještě mmi kazí zážitek 3D, ptž se tam nic neděje..... nuda střídá sem tam, upplně nejvíc nelogické činy postav...film je jedna velká sračka.... jo možná že kdyby to nebylo 3D dám odpad, ale ono o zas tak užasný 3d nebylo.... občas sem se začal fakt i smát a newím jestli to byl záměr autorů nebo sou jen tak stupidní že nappíšou tak stupidní scénář..:D no aspon že sem věděl do čeho du....180Kč-nechoďte na to... je to fakt sračka!(11.10.2009)

• Faustka

Zíratelnitio-oblbavicio ve "3D", dávkování s řízeným uvolňováním a pouze s dohledem už závislého praktika..."hrozí zástava!!" -)) Po ampuli získávají "Gerald Tovar, Jr.(ShovelMan) a Gerald Tovar, Sr. Zombie(vetknuté rysy Salierovské)"... Jejichž přičiněním funkce znovu obnoveny...Žijúú!!!(25.2.2010)

• tron

Úchvatné. Majiteľ pohrebného ústavu má TRAUMU z kremácie a tak za dva roky nespálil ani jedno telo. Všetky poctivo skladoval v márnici (!). Paradoxne, s balzamovaním problém nemá. Zaujímavé je aj to, že za 24 mesiacov mu pribudli podľa jeho vlastných slov STOVKY mŕtvol, pričom ale evidentne ide o typické zaspaté mestečko s tromi ulicami. Zaujímavý je aj jeho prerod z pomotaného deduška (ktorý od seba zombies „komicky“ odháňa lopatou a prosí ich, aby ho nechali - wtf?!?!) v krvilačného psychopata, ktorý vraždí nevinných ľudí. Mmoriadne nevydarený film disponuje ďalšími podobnými exkluzívnymi hovadinami. Jeden z najhorších hororov histórie. Tomu odpovedajú aj neznesiteľné „herecké výkony“ od „hercov“, ktorí „hrajú“ postavy, ktoré sú asi tak sympatické, ako mor krížený s ebolou, angínou a chrípkou. Proste toto je aj zbytočné komentovať.(5.1.2017)

Nikdy jsem nečekal že to řeknu ale já se skvěle bavil, po tom co jsem tady četl ty negativní recenze jsem řekl "Sakra další nejspíše blbá kravina" teda ona to blbá kravina je ale bavím se u toho královsky. Tu největší nevýhodu bych utvrdil v postavě Sida Haiga která je nepříjemná až to bolí. Původně jsem chtěl dát 3* ale jelikož jsem tam cítil nadšení pro věc tak dávám tu jednu navíc, ale bylo to jen o kousek.(8.8.2011)

• - Keď rodina pozerá na televíziu, tak si môžeme všimnúť ukážky z filmu Noc živých mŕtvych (1968). (MFZB)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)