Reklama

Reklama

Noc oživlých mrtvol 3D

  • USA Night of the Living Dead 3D (více)
Horor / Komedie
USA, 2006, 80 min

Barbara a její bratr Johnny přijíždějí se zpožděním na pohřeb svojí milované tety a ocitnou se přímo v noční můře. Smuteční rodinný obřad je hned po začátku přerušen, když z několika okolních hrobů začnou vylézat oživlé masožravé mrtvoly, které jsou na první pohled velmi vyhladovělé. Několik z nich se rozhodne pronásledovat i Barbaru, která se ze hřbitova snaží marně utéct. Nakonec ji zachrání místní vysokoškolák Ben, který ji odveze na nedalekou farmu. Její obyvatelé, Cooperovi, však odmítají historce mladé dvojice uvěřit. Když však celou farmu obklíčí oživlé mrtvoly, které by si rády daly něco lidského k večeři, rozhodnou se pro útěk. Barbara si však brzo uvědomí, že oživlá monstra nebudou tím nejhorším, co jí mohlo potkat, zjistí totiž, že šílený majitel pohřebního ústavu skrývá mnohem děsivější tajemství, před kterým není úniku... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (79)

Skejpr 

všechny recenze uživatele

Film je samozřejmě především naprosto do nebe volající sračka, její guilty pleasure potenciál je ale neuvěřitelný, imbecilita skutečně zábavná a Sig Haig je... Vincent Price naší generace :) BTW záběr na obřího jointa je pravděpodobně nejlépe využité 3D, jaké jsem zatím viděl ;) Objektivně? Jedna hvězda... Ale užil jsem si to opravdu maximálně!!! Takže.. Proč ne těch 5 hvězd, hodnocení filmu to stejně nijak výrazně nepomůže... ()

tron odpad!

všechny recenze uživatele

Úchvatné. Majiteľ pohrebného ústavu má TRAUMU z kremácie a tak za dva roky nespálil ani jedno telo. Všetky poctivo skladoval v márnici (!). Paradoxne, s balzamovaním problém nemá. Zaujímavé je aj to, že za 24 mesiacov mu pribudli podľa jeho vlastných slov STOVKY mŕtvol, pričom ale evidentne ide o typické zaspaté mestečko s tromi ulicami. Zaujímavý je aj jeho prerod z pomotaného deduška (ktorý od seba zombies „komicky“ odháňa lopatou a prosí ich, aby ho nechali - wtf?!?!) v krvilačného psychopata, ktorý vraždí nevinných ľudí. Mmoriadne nevydarený film disponuje ďalšími podobnými exkluzívnymi hovadinami. Jeden z najhorších hororov histórie. Tomu odpovedajú aj neznesiteľné „herecké výkony“ od „hercov“, ktorí „hrajú“ postavy, ktoré sú asi tak sympatické, ako mor krížený s ebolou, angínou a chrípkou. Proste toto je aj zbytočné komentovať. ()

Reklama

Slasher 

všechny recenze uživatele

Tenhle film mám už dva roky a najednou jde do kin, dokonce ve třech dimenzích. Měl jsem za to, že se jedná o úplnou sračku, jejíž jediným lákadlem je Sid Haig, no ale některý komenty tady mě nakonec přesvědčily (dík moc) a šel jsem na to. Chyba, fakt se jedná o úplnou sračku, co je a není komická, nemá nic do sebe a kde nepotěší ani ten Sid Haig. 3D stálo taky za hovno. Na něco takovýho by vůbec neměli tahat lidi do kina za 180(!), maximálně v rámci nějaký laciný double feature. Nevim ale, třeba by se vám to líbilo..... ()

Faustka 

všechny recenze uživatele

Zíratelnitio-oblbavicio ve "3D", dávkování s řízeným uvolňováním a pouze s dohledem už závislého praktika..."hrozí zástava!!" -)) Po ampuli získávají "Gerald Tovar, Jr.(ShovelMan) a Gerald Tovar, Sr. Zombie(vetknuté rysy Salierovské)"... Jejichž přičiněním funkce znovu obnoveny...Žijúú!!! ()

juta 

všechny recenze uživatele

Začátek téměř totožný s původním filmem, pak se dal trochu odlišnou cestou. Chvílema to na mě působilo malinko amatérsky, chyběla mi dramatičnost, masky byly slušné, ale myšlení zombíků i hlavních postav mohlo být více promyšlenější. Jinak výběr herců byl dobrý, dalo se na ně dívat a tváře si zapamatovat. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Reklama

Reklama