Noc oživlých mrtvol 3D

Night of the Living Dead 3D

Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář), Robert Valding

Andrew Parke

Chris Davis

Kostýmy:

Lisa Norcia
  • KatanaCZ

Remake slavného Romerova filmu Night of the Living Dead? Páni, řekl jsem si. Bylo sice již od začátku jasné, že stejných kvalit tento film dosahovat nemůže, ale přeci jen jsem tak trochu doufal, že to bude dobré dílko. A ono to je přesně naopak! Je to zlé, hodně zlé. Není to horor, ale spíše něco jako nevydařená hororová "komedie", vlastně to není ani komedie, člověk se zasměje možná tak opravdu stupidním trikům. Zombie vypadají opravdu uboze, výstřely z pistole no comment (to se musí vidět), krvavé scény na úrovni hodně velké amateřiny a navíc není převážně nic vidět. Herecké výkony....to se ani nedá nesmát. Shrnuto a podtrženo jde o film na úrovni Uwa Bolla.(5.9.2007)

• wOOzIe

jedna hvězda a budu přehánět.... film nemá prakticky žádnou pointu, snaží se o nějaký příběh, který ubec nemá žádný smysl, a ještě mmi kazí zážitek 3D, ptž se tam nic neděje..... nuda střídá sem tam, upplně nejvíc nelogické činy postav...film je jedna velká sračka.... jo možná že kdyby to nebylo 3D dám odpad, ale ono o zas tak užasný 3d nebylo.... občas sem se začal fakt i smát a newím jestli to byl záměr autorů nebo sou jen tak stupidní že nappíšou tak stupidní scénář..:D no aspon že sem věděl do čeho du....180Kč-nechoďte na to... je to fakt sračka!(11.10.2009)

• cervajzik

Dávám filmu jednu hvězdičku za snahu, aby byl film vtipný a v žádném případě NE ZA 3D EFEKTY! Ty stály úplně za hovno a akorát mě z nich bolely oči. Na závěr jen dodat, že na pomateně pobíhajcího Sida Haiga s lopatou po lese řvoucího na zombíky "Nech mě bejt, nekousej mě, pust mě" budu ještě hodně dlouho vzpomínat.(24.9.2009)

Film je samozřejmě především naprosto do nebe volající sračka, její guilty pleasure potenciál je ale neuvěřitelný, imbecilita skutečně zábavná a Sig Haig je... Vincent Price naší generace :) BTW záběr na obřího jointa je pravděpodobně nejlépe využité 3D, jaké jsem zatím viděl ;) Objektivně? Jedna hvězda... Ale užil jsem si to opravdu maximálně!!! Takže.. Proč ne těch 5 hvězd, hodnocení filmu to stejně nijak výrazně nepomůže...(24.9.2009)

Co k tomuto (ne)filmu říct. Koupeno za 99,- Kaček v trafice. Nejvíc mě k tomu potěšili dvoje papírový 3D brýle. Říkal jsem si bomba kšeft ať je film jakej chce. Z hodnocení tady jsem tak i přistupoval k filmu. Ano film je do nebe volající sr*čka ale já jsem se neuvěřitelně bavil. Film mi ubíhal rychle a ani jsem se nenudil. Efekty, herci a vůbec všechno stojí za houby ale koukat doma na 3D mě vážně potěšilo. Jo a Sid Haig je vážně hustej. "Ne nekousej mě. Nech toho. Tak pustí mě už někdo dovnitř" No paráda.(18.2.2010)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Keď rodina pozerá na televíziu, tak si môžeme všimnúť ukážky z filmu Noc živých mŕtvych (1968). (MFZB)