Noc oživlých mrtvol 3D

Night of the Living Dead 3D

Noc oživených mŕtvol 3D

Horor / Komedie

USA, 2006, 80 min

George A. Romero (původní scénář), John A. Russo (původní scénář)

Andrew Parke

Jason Brandt

Scénografie:

Chris Davis

Kostýmy:

Lisa Norcia
  • wOOzIe

jedna hvězda a budu přehánět.... film nemá prakticky žádnou pointu, snaží se o nějaký příběh, který ubec nemá žádný smysl, a ještě mmi kazí zážitek 3D, ptž se tam nic neděje..... nuda střídá sem tam, upplně nejvíc nelogické činy postav...film je jedna velká sračka.... jo možná že kdyby to nebylo 3D dám odpad, ale ono o zas tak užasný 3d nebylo.... občas sem se začal fakt i smát a newím jestli to byl záměr autorů nebo sou jen tak stupidní že nappíšou tak stupidní scénář..:D no aspon že sem věděl do čeho du....180Kč-nechoďte na to... je to fakt sračka!(11.10.2009)

• juta

Začátek téměř totožný s původním filmem, pak se dal trochu odlišnou cestou. Chvílema to na mě působilo malinko amatérsky, chyběla mi dramatičnost, masky byly slušné, ale myšlení zombíků i hlavních postav mohlo být více promyšlenější. Jinak výběr herců byl dobrý, dalo se na ně dívat a tváře si zapamatovat.(8.10.2012)

• cervajzik

Dávám filmu jednu hvězdičku za snahu, aby byl film vtipný a v žádném případě NE ZA 3D EFEKTY! Ty stály úplně za hovno a akorát mě z nich bolely oči. Na závěr jen dodat, že na pomateně pobíhajcího Sida Haiga s lopatou po lese řvoucího na zombíky "Nech mě bejt, nekousej mě, pust mě" budu ještě hodně dlouho vzpomínat.(24.9.2009)

• tron

Úchvatné. Majiteľ pohrebného ústavu má TRAUMU z kremácie a tak za dva roky nespálil ani jedno telo. Všetky poctivo skladoval v márnici (!). Paradoxne, s balzamovaním problém nemá. Zaujímavé je aj to, že za 24 mesiacov mu pribudli podľa jeho vlastných slov STOVKY mŕtvol, pričom ale evidentne ide o typické zaspaté mestečko s tromi ulicami. Zaujímavý je aj jeho prerod z pomotaného deduška (ktorý od seba zombies „komicky“ odháňa lopatou a prosí ich, aby ho nechali - wtf?!?!) v krvilačného psychopata, ktorý vraždí nevinných ľudí. Mmoriadne nevydarený film disponuje ďalšími podobnými exkluzívnymi hovadinami. Jeden z najhorších hororov histórie. Tomu odpovedajú aj neznesiteľné „herecké výkony“ od „hercov“, ktorí „hrajú“ postavy, ktoré sú asi tak sympatické, ako mor krížený s ebolou, angínou a chrípkou. Proste toto je aj zbytočné komentovať.(5.1.2017)

Další z verzí slavného filmu, tentokrát víc dělané do komedie a ještě k tomu ve 3D. No proč né. Výsledek je sice průměrný, ale koukatelný hlavně díky 3D, rovněž i stopáž je přijatelná bez titulků něco kolem 73 minut, je tak akorát. Určitě je plus , že tvůrci se nesnažili kopírovat originál, ale po úvodní pasáži s příjezdem na pohřeb, to pojali jinak a to je jen dobře.(17.2.2010)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Keď rodina pozerá na televíziu, tak si môžeme všimnúť ukážky z filmu Noc živých mŕtvych (1968). (MFZB)