Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • emma53
  *****

  Já jsem osobně nadšená, že jsem tenhle miniseriál objevila, protože se mně už dlouho nestalo, že bych byla přilepená na židli a hltala každý díl, kde ve třetím to celé tak vygradovalo, že jsem to musela dodívat až do poslední klapky. Musím říct, že zpočátku se mně dost kouřilo z hlavy, než jsem se trochu zorientovala v politických kruzích a zvykla si na kmitající kameru. To vše pominulo už v druhém díle a pak už jsem jen vnímala jednotlivé postavy a vývoj událostí. Jason Isaac je nejen štramák, ale navíc roli Marka zahrál skutečně bravurně, takže s oceněním naprosto souhlasím. Ostatní herci nebyli o moc pozadu, tudíž výsledný dojem je skutečně bezvadný. Vypíchnu jen namátkou Gardnerovu žádost o odvolání trestu smrti, Nicholase, coby přítele Marka a nebo Jane, která mimo jiné, tomu všemu chtěla přijít na kloub. A Lynne byla jak Železná lady, prostě skvělá. Těch pár černých teček neberu v potaz, bylo to napínavé, akční, místy dokonce i dojemné a já dávám BBC opět palec nahoru.(5.9.2015)

 • Fanucci
  ****

  Napínavé, velmi dobře i věrohodně napsané a slušně zahrané. Místy je malinko směšné jak se v tomto seriálu Angličané pasují do role nositelů spravedlnosti...ale jde o anglický seriál - těžko by to mohlo být naopak. A nutno dodat, že i přesto působí 100x objetivněji a věrohodněji než podobné konspirační thrillery z americké produkce. Tleskám BBC za velmi dobrý seriál.(28.8.2010)

 • danecek24

  65. Zlatý Glóbus za rok 2007 - nominace (2) - Nejlepší minisérie / TV film, Nejlepší herec v minisérii / TV filmu - Jason Isaacs(24.3.2009)

 • klida
  ***

  dynamické závěrečné dva díly nezachrání předcházející nudu, jakkoli je Eva Birthistle překrásná(17.3.2014)

 • vla_kor
  *****

  Napínavý konspirační thriller určený inteligentnější části tv diváků.(16.9.2007)

 • Sadi
  ****

  (spoiler) Velmi povedena miniserie, ktera divaky nenecha vydechnout. Konec bych si neprala jiny, chybi tomu snad jen druha serie. Interakce mezi Lynne a Markem jsem si uzivala nejvice, (zaporny) charakter Lynne skvele kontrastoval s Markovym, akorat me mrzelo, ze Lukea popravili tak brzo, jeho postava vnasela provazanym liniim polovicni napeti v cele serii. Jedine minus jde pro soundtrack a kameru, proto to neni plnych sto procent. Herectvi ale uzasne, Jasonovi takove role proste sedi.(4.7.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace