poster

Purple and Brown (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2006, 1 min

Hudba:

Mark Thomas
 • masr
  *

  79 % na ČSFD?? Pro seriál založený na extrémně debilním a navíc ještě stokrát provařeném orálně-fekálním humoru? Pro rychlou orientaci ohledně úrovně tohoto seriálu doporučuji díl se žvýkačkou (Bubblegum) a díl příznačně nazvaný Burping and Farting (Krkání a prdění....). Zajímavá je pak už jen otázka, jak tenhle extrakt idiotského humoru mohli zplodit Britové...(16.11.2007)

 • UncleG
  ****

  Jedním slovem: "ÚLET". Imbecilní dobrodružství dvou hroud plastelíny, jejichž IQ je vysoké zhruba jako IQ ... eh... dvou hroud plastelíny. Komika seriálu spočívající v tom, že hlavní protagonisty podělá racek nebo že se rozpadnou v důsledku plastelínové lepry ... a zároveň jim přijde všechno ohromně veselé. Seriál Purple nad Brown představuje plně funkční animovanou grotesku, která dovádí výraz "demence" k vybroušené dokonalosti. Zkrátka ono je to tak neskutečně blbé, až je to geniální.(30.11.2010)

 • Ouwen
  *****

  Stupidní sranec, šílenej nářez. Díl se žvejkou STROP. Mám holt humor pro smysl...(30.6.2016)

 • honajz
  odpad!

  Jak napsal masr: fekální humor občas proložený humorem, který by se chtěl podobat Happy Tree Friends, ale bez krve. Naprosto stupidní animák, který může svou prvoplánovostí pobavit snad jen lidi s první signální, ale ničím jiným.(27.6.2012)

 • mai
  ****

  Přijde mi strašně vtipné, že některé seriály připravované roky a roky nakonec stojí za ho*no a takováhle pitomina je prostě supr :D sice se opravdu jedná o prasečinky, ale opravdu lepší, než některé seriály a když se to má vysílat v reklamní čas, je to o hodně lepší, než sledovat produkty. Myslím že dobrý a vtipný nápad. :)(2.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace