Hyperdrive (TV seriál)

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 2006 - 2007, 6 h (Minutáž: 12x29 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

To boldly go where no Englishman has gone before. ...Posádka plná stroskotancov a lám háji britské záujmy v nekonečnom vesmíre. Skvelá paródia na Star Trek a jemu podobné seriály ako aj všetko britské.(2.12.2010)

Docela vtipný seriál, jenom škoda, že ho ukončily po dvou sériích. A ty mají ještě každá jenom 6 dílů. Mohl to být docela slušný následovník červeného trpaslíka.(3.9.2011)

Možná by seroš přilákal víc lidí, kdyby v něm nehrála obří Miranda. Tento humor není pro každého...(28.12.2015)

Zapomeňte na Red Dwarf, Hyperdrive se neopírá o excelentní konverzační humor, je mnohem víc podobný pošahanému Lexxu. A ani tak nejde o postavy, které jsou ještě relativně při smyslech, to realita kolem nich jim dává co proto. Humor je suchý a občas hodně černý, takže nemusí sednout každému. Já jsem se chytal hlavně když sklouzával do absurdity. Což je naštěstí docela často.(8.12.2013)

Pokud se clovek dokaze oprostit od srovnani s "RedDwarfem", muze si uzit porci slusne podivne zabavy (trosku bych to prirovnal treba k Garthovi Marenghimu. Musite na to mit proste naladu...). Nejlepsi byla bytost Sandstrom a jeji zpusob ovladani kosmicke lodi...to jsem jeste nikdy v zadnem sci-fi nevidel, a opravdu se mi to libilo...Tez me dobre pobavil dil s vesmirnou plachtarkou, kterou predvedla Sally Phillips... :-) 4-(17.2.2011)

Hyperdrive NENÍ slabší kopií Červeného trpaslíka! Je třeba oprostit se od srovnávání a brát tenhle britcom takový, jaký je - satirický, praštěný, neuctivý... První série: 3 *, druhá série: 4 - 5 *. S2E1 - absolutní skvost! Stojí za to, slyšet Mirandu Hart a Stephena Mangana zpívat hymnus agnostiků: "I've got a vague feeling inside of me - a hazy spirituality. It fills me halfway, but not to the top. Empirical reasoning makes it stop..."(13.1.2014)

Možná to bylo mým přílišným očekáváním, možná jsem se na to dívala ve špatné chvíli. Hlavní ale je, že pro mě Hypredrive prostě nemá ten správný drive. Ale pro všechny co váhají - neváhejte, určitě to není ztráta času.(7.3.2013)

Skvělý britský seriál, který přináší další várku suchého černého humoru. Tentokráte na palubě britské vesmírné lodě, která se za každou cenu snaží navázat první kontakty s každým druhem, i nedruhem, na který po cestě narazí. :-)(19.4.2008)

Divné, suché, ale vtipné.(26.4.2014)

• melo.d

Seriál, který přináší várku něčeho suchého, ale humor to není. Víc než jeden díl fakt nezvládnu.(16.1.2012)

• boric_model

Prý docela vtipný seriál...Takže je to tak, že tahle blbost je cokoli, jen ne vtipná. Což je u sitkomu podstatný zádrhel, že. Ti idioti, co tohle "arcidílo" vytvořili, by měli povinně zhlédnout celýho ČT, a to několikrát za sebou. Aby konečně zjistili, co je to humor.(31.5.2012)